F1 2008

Wszystko co dotyczy królewskiej kategorii wyścigowej

Moderator: SebaSTI

Postprzez MSG Racing » czwartek, 20 wrz 2007, 13:42

Ale tylko w F1 każdy zespół sam buduje bolid i tutaj składa sie więcej czynników na zwycięstwo niż gdzie indziej. Auta bardziej różnią sie od siebie.
Taka jest F1. Niestety nowe technologie, różnice budżetowe zespołów sprawiły że auta tak sie różnią i nie ma takiej walki na torze.
Ale mimo to Formuła 1 jest tym co lubię najbardziej.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec


Postprzez MisiekClio » czwartek, 20 wrz 2007, 14:09

Hehe, wyczytalem wlasnie na Wikipedii informacje, ze Czechy staraja sie o F1 w 2010, lub 2011 roku. W Brnie...
No coz, zycze im zeby sie udalo. Fajnie byloby ogladac F1 na tym torze.
Wyczytalem rowniez, ze USA chce zorganizowac wyscig na Laguna Seca. To mogloby byc ciekawe!!

Jescze dolozylbym Bathurst, Nurburgring polnocna petle, Macau, zostawil nieodwolalnie Monaco, Spa i Suzuke, pozbyl sie tych wszystkich "komputerowych, megabezpiecznych, superwypasionych i wszystkomajacych" sztucznych tworow gdzies na srodku pustyni i byloby lala :)
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane

Postprzez Gracko » wtorek, 25 wrz 2007, 21:34

tory torami ale powinni zrobić cos aby kierowcy zaczęli się wyprzedzać bo na tą chwile F1 jest strasznie nudna i gdyby nie błędy mechaników na pit stopach to w niektórych wyścigach zupełnie nic by się nie działo . Najlepszym dowodem na to ze jest nudno są powtórki w zwolnionym tempie zblokowanego na chwilke koła jakiegoś bolidu. Ogladam F1 tylko i wyłacznie ze względu na Kubice . Proponuje obejrzeć kkiedyś ( tym co nie oglądali ) wyscigi motocyklowe a dokładniej MotoGP gdzie czasem w ciągu jednego okrążenia prowadzenie zmienia sie kilka razy i nie ma postojów w pitlane . Naprawde tam się dużo dzieje i goraco polecam .
Gracko
A5
 
Posty: 639
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sty 2005, 18:31
Lokalizacja: Gorlice - Kraków

Postprzez darude » sobota, 29 wrz 2007, 10:41

Pod koniec dzisiejszych kwalifikacji pojawiły się pewne problemy z połączeniem z kabiną komentatorską Polsatu. Aż tu nagle słychać głos pana Zientarskiego i wszystko jasne. :lol: Przeszedł samego siebie przy tym dość krótkim komentowaniu. :o
Obrazek
Michał Elżbieciak / Bartek Wątroba - OGIEŃ!!! :D
Avatar użytkownika
darude
N3
 
Posty: 393
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 17:01
Lokalizacja: Lachowice

Postprzez Marmetal » sobota, 29 wrz 2007, 11:43

^ Ale o co chodzi dokładnie bo nie oglądałem? :D
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez darude » sobota, 29 wrz 2007, 14:55

Marmetal napisał(a):^ Ale o co chodzi dokładnie bo nie oglądałem? :D


no było to tak ze 3 minuty, ale dosłownie Włodek przegiął pałę. Można by tu było wymieniać te potknięcia wiedzowe o F1. Przytoczę jeden, który najbardziej chyba rzucił się do ucha, otóż zamiast słowa "sektor" zostało użyte określenie "okrążenie" i to nie jeden raz. Być takim motoznawcą i nie wiedzieć co to jest okrążenie podczas jakiegokolwiek wyścigu, to już przechodzi ludzkie pojęcie. :?
Obrazek
Michał Elżbieciak / Bartek Wątroba - OGIEŃ!!! :D
Avatar użytkownika
darude
N3
 
Posty: 393
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 17:01
Lokalizacja: Lachowice

Postprzez schwepes » sobota, 29 wrz 2007, 15:58

Do tego, jeśli coś się dzieli na 3 części (3 części kwalifikacji, 3 sektory na torze), to wg Zientara zawsze są to "tercje" ;).
Avatar użytkownika
schwepes
A6
 
Posty: 1209
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 22:13
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Marmetal » sobota, 29 wrz 2007, 16:10

No to naprawdę nie za ciekawie :roll:. Wstyd!
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez rallyfan2 » niedziela, 30 wrz 2007, 14:10

No i wyscig pokazal ze Hamilton to swieta krowa F1.Zenada.
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Postprzez SebaSTI » niedziela, 30 wrz 2007, 14:18

Poporstu smiech na sali nie dosc ze nie przerwali wyscigu to jeszcze zostaly ukarane nie sluszne osoby np kubica i vettel ktorzy powinni zasluzenie byc na podium jak zawsze hamiltona traktuja jak dziecko f1 zchodzi na dziady.
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Gucio » niedziela, 30 wrz 2007, 14:50

Zostawcie Zientara. Przecież on jest prezenterem, a nie komentatorem, a to dwie różne funkcje. To, że były problemy i borowinki nie było na fonii to nie znaczy, że nikt nie musiał komentować, bo ktoś musiał.
Już Wam wszystko przeszkadza.
Wszechwiedzący.
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez martin.h » niedziela, 30 wrz 2007, 15:27

Wyścig był ciekawy, jeden z lepszych w tym sezonie gdyby nie sędziowie i ich pupilek. Widać, że za wszelką cenę chcą mieć w F1 czarnego mistrza. Nie lubiłem Hamiltona od czasu jego konfliktu z Alonso, a teraz jeszcze bardziej wzrosła moja niechęć do niego.

A na koniec wypowiedz Hamiltona, myślę że nie muszę komentować:

(...) Byłem sekundę szybszy od innych. Mówili przez radio, żebym zwolnił, ale ja i tak jechałem wystarczająco wolno! Jadąc w deszczu, prowadząc, na ostatnim okrążeniu myślałem o wyścigach Senny i Prosta. Czuję, że jestem na drodze do podobnych osiągnięć. (...)


PS. Już teraz wiem dlaczego kierowcom McLarena nie odebrali punktów za afere szpiegowską.
Avatar użytkownika
martin.h
A6
 
Posty: 1109
Dołączył(a): środa, 4 sty 2006, 22:45
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez darude » niedziela, 30 wrz 2007, 17:31

(...) Byłem sekundę szybszy od innych. Mówili przez radio, żebym zwolnił, ale ja i tak jechałem wystarczająco wolno! Jadąc w deszczu, prowadząc, na ostatnim okrążeniu myślałem o wyścigach Senny i Prosta. Czuję, że jestem na drodze do podobnych osiągnięć. (...)


taa, zobaczymy jak Robert bedzie w innym teamie.
Obrazek
Michał Elżbieciak / Bartek Wątroba - OGIEŃ!!! :D
Avatar użytkownika
darude
N3
 
Posty: 393
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 17:01
Lokalizacja: Lachowice

Postprzez Marmetal » niedziela, 30 wrz 2007, 17:33

Gucio, wiemy że Zientarski nie jest komentatorem, ale "siedzi" w tematach motoryzacyjnych kilkanaście lat, więc powinien wiedzieć co to jest okrążenie :D. Nikt nie wymaga przecież od niego wiedzy jaką posiada np. Mikołaj Sokół :roll:.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez lukaszwrc » wtorek, 2 paź 2007, 19:48

Marmetal napisał(a):Nikt nie wymaga przecież od niego wiedzy jaką posiada np. Mikołaj Sokół :roll:.


Mikołaj Sokół zna się na F1, ale czasem mam wrażenie że Andrzej Borowczyk nie wie o czym mówi komentując GP Formuly1 i czasem nawet Sokół go musi poprawiać, zdecydowanie lepiej komentował rajdy WRC na EuroSporcie, w tej dziedzinie na prawdę miał sporą wiedzę.
lukaszwrc
N1
 
Posty: 56
Dołączył(a): poniedziałek, 13 sie 2007, 16:16

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Formuła 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości