Gdzie kupić działkę nad wodą? (Mazury odpadają)

Archiwum

Moderator: SebaSTI

Gdzie kupić działkę nad wodą? (Mazury odpadają)

Postprzez maczo » niedziela, 8 lis 2015, 10:18

W styczniu nie będzie można kupić działki rolnej pod zabudowę. Dlatego postanowiłem się pospieszyć i zrobić to teraz. W grę wchodzi tylko i wyłącznie działka z linią brzegową. Mazury odpadają, bo mam do nich uraz. Wiele dobrego słyszałem o pojezierzu Dobrzyńskim i tamtejszych jeziorach. Ktoś był? A może ktoś już tam kupił działkę i napisze mi kilka słów o tej okolicy?
maczo
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 20 wrz 2007, 10:18


Re: Gdzie kupić działkę nad wodą? (Mazury odpadają)

Postprzez iceman150 » niedziela, 8 lis 2015, 11:03

Pojezierze Brodnickie cicha lokalizacja i nie komercyjna, działki powinny być w miarę tanie. Kaszuby są piękne, ale ceny wysokie i nie wiem czy znajdziesz coś odpowiedniego.
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26

Re: Gdzie kupić działkę nad wodą? (Mazury odpadają)

Postprzez maczo » wtorek, 10 lis 2015, 12:04

Nie jest tak drogo jak Ci się wydaje. Szukam w necie czegoś odpowiedniego. Pojezierze Brodnickie jest kuszące, ale ciągnie mnie w okolicę Pojezierza Dobrzyńskiego. Sam nie wiem dlaczego :) Trafiłem na link: http:// moje-miejsce.net.pl/20/lokalizacja/pojezierze-dobrzynskie.html , zadzwonię, może przedstawią mi jakieś konkrety.
maczo
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 20 wrz 2007, 10:18


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości