Ankieta

Archiwum

Moderator: SebaSTI

Re: Ankieta

Postprzez Zajcev » niedziela, 28 gru 2014, 00:14

PAT napisał(a):TAK, żółtodziób dobrze wywiązuje się z roli moderatora forum.


O, kopę lat :)



Czy żółtodziób się nadaję? Oczywiście, że tak.
Za to dziwię się, że autor tematu jeszcze tu jest.. swoją drogą, to taki masochizm, po co się męczyć, nie lepiej zmienić forum? :wink:

To już integrale się lepiej czytało ;) - pamiętacie go jeszcze? :)
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow


Re: Ankieta

Postprzez piotrg » niedziela, 28 gru 2014, 00:36

Ja mam wrażenie że najwięcej problemów jest z użytkownikami którzy zaczęli się interesować rajdami w momencie rozpoczęcia startów przez Roberta Kubice. Rajdom potrzeba nowych kibiców jak każdej dyscyplinie, ale to jest forum rajdowe a nie forum kibiców Roberta Kubicy. Brakuje im obiektywizmu i szerszego spojrzenia na jego starty (choćby z perespektywy jak radzili sobie prywaciarze w wrc w ostatnich 10 latach i co zwojowali), nie potrafią przyjąć do wiadomości podstawowych danych jak: budżet (samochód do dyspozycji), umiejętności (czytaj w rajdach doświadczenie) i w jego przypadku zdrowie i dopiero na tej podstawie ocenić wynik na koniec sezonu. Chcieliby zwycięstw i sukcesów a ich na razie nie będzie.
Kupić amerykańca w dieslu to jak pójść do prostytutki żeby się całować ...
Avatar użytkownika
piotrg
N3
 
Posty: 468
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2011, 00:44
Lokalizacja: kocerany / warszawa

Re: Ankieta

Postprzez wiechu100 » niedziela, 28 gru 2014, 00:54

piotrg napisał(a):Ja mam wrażenie że najwięcej problemów jest z użytkownikami którzy zaczęli się interesować rajdami w momencie rozpoczęcia startów przez Roberta Kubice. Rajdom potrzeba nowych kibiców jak każdej dyscyplinie, ale to jest forum rajdowe a nie forum kibiców Roberta Kubicy. Brakuje im obiektywizmu i szerszego spojrzenia na jego starty

To jest sedno sprawy. Sam chcialbym zeby rajdami interesowalo sie coraz to wiecej ludzi, ale jak patrze na Kubicomanie to czasami mam dosc, bo takiemu nie wytlumaczysz, on pozjadal wszystkie rozumy. Juz pal licho, ze chxieliby zwyciestw juz natychmiast, najgorsze jest to, ze wine za niepowodzenia widza tylko w sprzecie ii gdyby nie on to... Nie wytlumqczysz takiemu niestety.
A co do żółtodzioba - Tak, dobry mod a przedewszystkim osoba ktora potrafi sie merytorycznie wypowidac i mozna z nia polemizowac.
Avatar użytkownika
wiechu100
N3
 
Posty: 399
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2010, 12:23

Re: Ankieta

Postprzez SebaSTI » niedziela, 28 gru 2014, 01:07

Dość tego....
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość