Ankieta

Archiwum

Moderator: SebaSTI

Ankieta

Postprzez Aaltonen » sobota, 27 gru 2014, 21:45

Czy żółtodziób ze swoim urazem do Kubicy nadaje się na moderatora forum.
Przypominam, że od dawna toleruje on zachowanie Vipera i usuwa większość postów przychylnych Kubicy.

1. NIE
Avatar użytkownika
Aaltonen
N3
 
Posty: 373
Dołączył(a): środa, 10 kwi 2013, 11:52


Re: Ankieta

Postprzez żółtodziób » sobota, 27 gru 2014, 22:26

Pozwolę sobie na małe sprostowanie. Nie usuwam postów przychylnych Kubicy, bądź łaskaw przynajmniej nie kłamać w żywe oczy. Usuwam twoje, ponieważ ignorujesz moje polecenia. Od pół roku wiadomo,że nie życzę sobie dyskusji w wątkach na temat moderacji , mimo to dopiero teraz poszedłeś po rozum do głowy i założyłeś osobny wątek do tego celu. Po drugie - viper którego podobno "bronię" wielokrotnie był cenzurowany, tylko w odróżnieniu od ciebie przyjął to na klatę i nie doszukuje się w moim działaniu spiskowych teorii. Po trzecie - viper nie bluzgał tak jak ty, nie łamał regulaminu w sposób tak jaskrawy. Po czwarte - było na ciebie mnóstwo skarg i to nie tylko od vipera. Tyle w temacie, forumowiczów których zachowanie Aaltonena nie zażenowało maksymalnie zapraszam do wzięcia udziału w głosowaniu 8)
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ankieta

Postprzez piotrg » sobota, 27 gru 2014, 22:34

TAK
Kupić amerykańca w dieslu to jak pójść do prostytutki żeby się całować ...
Avatar użytkownika
piotrg
N3
 
Posty: 468
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2011, 00:44
Lokalizacja: kocerany / warszawa

Re: Ankieta

Postprzez PAT » sobota, 27 gru 2014, 22:38

TAK, żółtodziób dobrze wywiązuje się z roli moderatora forum.
Avatar użytkownika
PAT
Site Admin
 
Posty: 120
Dołączył(a): piątek, 29 kwi 2005, 02:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ankieta

Postprzez slivex » sobota, 27 gru 2014, 22:39

TAK - i mam już dość kłótni vipera, aaltonena i chyba kogoś jeszcze we wszystkich wątkach które przeglądam
Avatar użytkownika
slivex
N2
 
Posty: 112
Dołączył(a): niedziela, 19 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: Ankieta

Postprzez viper » sobota, 27 gru 2014, 22:39

Czuje sie wywołany do odpowiedzi :D . Jednak pozwolicie ,że powstrzymam sie od komentarza, bo szkoda słów,ale dawno sie tak nie uśmiałem :D . Gościu jest twardy i nie daje za wygrana :lol:
Głosował nie będę , bo odpowiedź jest oczywista,a pan Aaltonen i tak zarzuci mi stronniczość, a wynik i tak bedzie wiadomy. Ciekawe co pan Aaltonen odpowie jak bedzie wdeptany w ziemie w głosowaniu :D
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Ankieta

Postprzez Aaltonen » sobota, 27 gru 2014, 22:40

Usunąłeś dzisiaj dwa moje posty bez żadnego powodu, nie łamiące w żaden sposób regulaminu, w będące ripostą na twoją nonsensowną wypowiedź o Kubicy.

Abstrahując od tego i innych twoich kłamstw, daj się ludziom wypowiedzić, gdyż nie potrzebujemy tutaj tekiego cenzora jak ty.
Forum doskonale funkcjonowało, dopóki nie zostałeś tutaj moderatorem.
Avatar użytkownika
Aaltonen
N3
 
Posty: 373
Dołączył(a): środa, 10 kwi 2013, 11:52

Re: Ankieta

Postprzez Kubus » sobota, 27 gru 2014, 22:52

Przyznam, że nie śledzę forum tak dokładnie jak kiedyś, do Żółtodzioba czuje dużo sympatii i szacunku - obydwoje jesteśmy "weteranami" tego forum. Nie wydaje mi się aby kłótnia/e dwóch osób była/y powodem do próby usunięcia/zmiany moderatora. Dyskusję bywają różne, czasem bardzo zacięte - jednak od czasu przejęcia moderowania przez Żółtodzioba - forum to trochę bardziej przypomina to z przed lat, aniżeli komentarze na Onecie.

Pozdrwiam

Odpowiedź:

TAK
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Ankieta

Postprzez Aaltonen » sobota, 27 gru 2014, 22:54

viper napisał(a):Czuje sie wywołany do odpowiedzi :D . Jednak pozwolicie ,że powstrzymam sie od komentarza, bo szkoda słów,ale dawno sie tak nie uśmiałem :D . Gościu jest twardy i nie daje za wygrana :lol:
Głosował nie będę , bo odpowiedź jest oczywista,a pan Aaltonen i tak zarzuci mi stronniczość, a wynik i tak bedzie wiadomy. Ciekawe co pan Aaltonen odpowie jak bedzie wdeptany w ziemie w głosowaniu :D


Akurat ty, za swoje hejterskie wypowiedzi o Kubicy już dawno powinineś wylecieć z tego forum. To, że tak się nie stało zawdzięczasz tylko i wyłącznie pseudo moderatorowi, który ma taki sam stosunek do Kubicy jak ty.
Właśnie dzięki Viperowi i mu podobnym wątek o Kubicy mocno przypomina Onet....
Wstyd i tyle.
Avatar użytkownika
Aaltonen
N3
 
Posty: 373
Dołączył(a): środa, 10 kwi 2013, 11:52

Re: Ankieta

Postprzez SOKÓŁ » sobota, 27 gru 2014, 23:02

Aaltonen napisał(a):
viper napisał(a):Czuje sie wywołany do odpowiedzi :D . Jednak pozwolicie ,że powstrzymam sie od komentarza, bo szkoda słów,ale dawno sie tak nie uśmiałem :D . Gościu jest twardy i nie daje za wygrana :lol:
Głosował nie będę , bo odpowiedź jest oczywista,a pan Aaltonen i tak zarzuci mi stronniczość, a wynik i tak bedzie wiadomy. Ciekawe co pan Aaltonen odpowie jak bedzie wdeptany w ziemie w głosowaniu :D


Akurat ty, za swoje hejterskie wypowiedzi o Kubicy już dawno powinineś wylecieć z tego forum. To, że tak się nie stało zawdzięczasz tylko i wyłącznie pseudo moderatorowi, który ma taki sam stosunek do Kubicy jak ty.
Właśnie dzięki Viperowi i mu podobnym wątek o Kubicy mocno przypomina Onet....
Wstyd i tyle.


Odpowiedź brzmi NIE :!: A Ty chłopcze zacznij myśleć przed kolejnym postem :lol: Viper swojego czasu sprowokował mnie do posta po którym dostałem ostrzeżenie ale w przeciwieństwie do Ciebie ma sporo więcej w głowie jeżeli chodzi o Rally i RK więc co by się nie powtarzać zacznij myśleć przed napisaniem kolejnej wypociny albo sobie daruj na wieki!!
Amen.
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Ankieta

Postprzez andrew88 » sobota, 27 gru 2014, 23:08

Aaltonen napisał(a):Abstrahując od tego i innych twoich kłamstw, daj się ludziom wypowiedzić, gdyż nie potrzebujemy tutaj tekiego cenzora jak ty.

W czyim imieniu piszesz?
TAK
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: Ankieta

Postprzez Aaltonen » sobota, 27 gru 2014, 23:10

SOKÓŁ napisał(a):Odpowiedź brzmi NIE :!: ......................

No, żółtodziób masz szanse się wykazać , odnieść się do wypowiedzi kolegi i pokazać, że nie stosujesz podwójnych standardów...
Avatar użytkownika
Aaltonen
N3
 
Posty: 373
Dołączył(a): środa, 10 kwi 2013, 11:52

Re: Ankieta

Postprzez żółtodziób » sobota, 27 gru 2014, 23:48

A do czego mam się odnosić? Zagłosował jak chciał i miał do tego prawo.

A co do podwójnych standardów no to SOKÓŁ był jednym ze zwolenników MK. Możesz sobie to dokładnie sprawdzić. To co dostał to nie było ostrzeżenie. Skasowałem jeden z jego postów i napisałem parę rzeczy na PW, nie wyciągnąłem poza tym żadnych innych konsekwencji. Jeśli uważa, że z tego powodu nie nadaję się na moda - cóż, ma do tego prawo i na pewno nie on jeden tak uważa. Tyle, że kompletnie nie trafiłeś, z tymi podwójnymi standardami, to jest właśnie przykład na to,że standard jest jeden dla wszystkich, niezależnie komu kibicują. Nie mam nic przeciwko kibicowaniu MK, nie mam nic przeciwko kibicowaniu RK, nie mam też nic przeciwko krytykowaniu jednego i drugiego, ale póki jestem modem nie pozwolę zrobić z tego forum stadionu piłkarskiego. Jestem zdania,że gorsze momenty mogą zdarzyć się każdemu i nie jadę od razu po ludziach z byle powodu, ale ciebie upominam od pół roku i kompletnie bez rezultatu, jeszcze się stawiasz. Miałeś nie tylko drugą szansę, ale dwudziestą drugą i każdą jedną dokumentnie zmarnowałeś.

P.S. Czemu sam się nie odniesiesz do głosów na tak? Ja bym na twoim miejscu pilnował swojego nosa, bo niestety sam na siebie bat ukręciłeś. Teraz dopiero widzę ilu ludziom działasz na nerwy.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ankieta

Postprzez Matthias Schmidt » niedziela, 28 gru 2014, 00:08

TAK, żółtodziób to bardzo dobry moderator, ktory wie co oznacza zachowac obiektywizm, a w dodatku zna sie na rzeczy i potrafi zapanowac nad chaosem na forum, mimo ze - czego jestem pewien- ma co robic w zyciu, a forum nie uzywa po to by bezsensownie poklikac i zabic czas.

Autora watku uwazam z kolei za osobe nie do konca wiedzaca po co tu jest, traktujaca forum jako miejsce do powyzywania sie, nie woedzaca czym jest obiektywizm i dyskusja. Na dodatek, wszczynajaca najwiecej durnych sprzeczek, nie piszaca absolutnie NIC konkretnego i sensownego. Czyli kompletne przeciwienstwo kolegi moderatora.

Jezeli Aaltonen uwazasz ze to viper jest osoba ktora sprawia ze forum przypomina Onet to popatrz na swoje wpisy. Nie prezentuja soba nic poza checia glupiej klotni. Ten watek jest tego dowodem. Nie ma na forum innego fana Kubicy ktory ma taki scisk d.. o vipera, żółtodzioba i temat RK. Ty nie potrafisz dyskutowac, przyjac żadnych argumentow ani podac swoich. Dlaczego sie dziwisz ze jest jak jest? Z viperem czesto sie nie zgadzam bo on tez przesadza ale on ma swoje racje ktore potrafi przedstawic nawet jesli sa zdaniem wielu głupie. Ty nie potrafisz Aaltonen dyskutowac, bo nie masz zadnych sensownych rzeczy do napisania a w dodatku nie pozwalasz by wejsc z toba w polemike. Bo kazdy kto uwaza inaczej, jest hejterem i zdrajca narodu. Zanim ci w ktoryms momencie zylka peknie, lepiej idz na inne forum, najlepiej forum pana Gutowskiego czy jak mu tam. Tam na pewno kazdy bedzie sie z toba zgadzal.

Mam nadzieje ze moja odpowiedz nie jest zbyt ostra, nie napisalem tego zlosliwie ani po to by kogokolwiek urazic, chcialem wytlumaczyc problem... Mam nadzieje ze kazdy zrozumie.
Pozdro
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Re: Ankieta

Postprzez Mad Max » niedziela, 28 gru 2014, 00:12

Pomimo że nie zawsze zgadzam się z tym co i jak robi Żółtodziób moja odpowiedź brzmi TAK

Z viperem wiele osób się nie zgadza (łącznie ze mną) ale jakoś każdy jest w stanie z nim podyskutować... jedyny który tego nie potrafi to bidulka Aaltonen

Aaltonen za swoje zachowanie i prostactwo jakim obdarzyłeś tu dużą część forumowiczów powinieneś zostać stąd wyje******* z wielkim hukiem już pół roku temu co zresztą potwierdza część forumowiczów którą spotykam na rajdach, jesteś chyba niespełna rozumu jeśli nie potrafisz zrozumieć próśb jakie są do Ciebie kierowane odnośnie tego co piszesz i jak piszesz. Jesteś mega bezczelny jeśli jeszcze zakładasz temat przeciwko osobie która tak długo oszczędza Twoje dupsko, bo do tej pory nie było nikogo kto tak długo był na forum a zachowywał się tak jak Ty.
W sumie to nie wiem po co to napisałem bo i tak nie czytasz moich postów.

Matthias Schmidt napisał(a):Ten watek jest tego dowodem. Nie ma na forum innego fana Kubicy ktory ma taki scisk d.. o vipera, żółtodzioba i temat RK. Ty nie potrafisz dyskutowac, przyjac żadnych argumentow ani podac swoich. Dlaczego sie dziwisz ze jest jak jest? Z viperem czesto sie nie zgadzam bo on tez przesadza ale on ma swoje racje ktore potrafi przedstawic nawet jesli sa zdaniem wielu głupie. Ty nie potrafisz Aaltonen dyskutowac, bo nie masz zadnych sensownych rzeczy do napisania a w dodatku nie pozwalasz by wejsc z toba w polemike. Bo kazdy kto uwaza inaczej, jest hejterem i zdrajca narodu. Zanim ci w ktoryms momencie zylka peknie, lepiej idz na inne forum, najlepiej forum pana Gutowskiego czy jak mu tam. Tam na pewno kazdy bedzie sie z toba zgadzal.
BINGO ale temat wielokrotnie wałowany... zapomniałeś dodać że nawet jak zostanie złapany na gadaniu bzdur to nie ma jaj żeby się do tego przyznać... kiedy zamierzasz nam pokazać bilecik na 300 z wygraną RK w Niemczech??
Ostatnio edytowano niedziela, 28 gru 2014, 00:18 przez Mad Max, łącznie edytowano 2 razy
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości