Dinn VS Żółtodziób

Archiwum

Moderator: SebaSTI

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez Hubertos » środa, 11 gru 2013, 23:31

Tu się nie ma co zastanawiać, mam nadzieję, że wiadomy użytkownik zostanie zbanowany w trybie natychmiastowym.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno


Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez Zoe » czwartek, 12 gru 2013, 00:50

O ile pamiętam to ostatnim razem posty pijanego Wila wzbudziły podobne zainteresowanie :D

No ale nic tam.
Dinn, to po prostu jeden z tych gości, który uważa, że maila od "witam" zaczynać nie wolno ;)
Avatar użytkownika
Zoe
A5
 
Posty: 658
Dołączył(a): niedziela, 6 wrz 2009, 02:00

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez Karol » czwartek, 12 gru 2013, 01:54

Trafne podsumowanie Zoe :wink:

Ogólnie podziwiam Was, że macie jeszcze ochotę pisać w tym temacie i wycierać bezproduktywnie klawiaturę. Ja po pierwszej stronie wymiękłem w odwiedzaniu tego wątku :)
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez Jarek55511 » czwartek, 12 gru 2013, 12:02

Coś Dinn nie odpowiada. Czyżby został już zablokowany :?:
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez RallyMarco » czwartek, 12 gru 2013, 17:56

Powiem tyle, autoklub powoli zaczyna przypominać ( albo już całkiem mu niedaleko) do forum onetu. Brawo Panowie:) Karmicie troli i schodzicie na onet czy interie... :D
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez SebaSTI » czwartek, 12 gru 2013, 20:40

RallyMarco napisał(a):Powiem tyle, autoklub powoli zaczyna przypominać ( albo już całkiem mu niedaleko) do forum onetu. Brawo Panowie:) Karmicie troli i schodzicie na onet czy interie... :D



obawiam się, że to wina w wiekszości autoklubu, dostałem meila od nich i miały być zmiany , które chciałem, żeby były wprowadzone iiiiiii cooo? nic....
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez dinn » sobota, 14 gru 2013, 15:50

Jarek55511 napisał(a):Coś Dinn nie odpowiada. Czyżby został już zablokowany :?:


Nie marnuje prywatnego czasu na internetowe forum. Zwlaszcza takie, ktore merytorycznie niewiele przewyzsza popularne serwisy informacyjne.


SebaSTI napisał(a):
Matthias Schmidt napisał(a):NIE dla dinna-moderatora :!:



panowie spokojnie żaden dinn ani "alladyn" nie będzie modem :roll:


Nie to nie. Trudno. Wieksza strata dla Ciebie (Was) niz dla mnie. Sam nie ograniasz tego balaganu (o czym ponizej), a odrzucasz pomoc.


gardzę_cwaniakami napisał(a):Szanowny użytkowniku dinn,

czy mógłyś przesłać mi numer telefonu któregoś z Twoich rodziców? Mam do nich kilka pytań. Oczywiście możesz napisać bezpośrednio do mnie. Ja piszę do Ciebie oficjalnie, żebyś nie czuł się zagrożony.

Załączam wyrazy szacunku.


Jestem przekonany, ze moja rodzina nie potrzebuje kontaktu z osobami z marginesu spolecznego. Na normalnym forum moderator zablokowalby uzytkownika uzywajacego 2 kont (nawet z 2 roznych IP). Widze, ze w 2008 roku elitarny uzytkownik tego forum byl uwiklany w solidna potyczke przy klawiaturze.


sil napisał(a): Jest cięki jak kompot ze ścierek!! :lol:


No wlasnie. Analfabeci piszacy jak powyzej, lub "dirver" czy "nie oficjalny" sa OK. Zwracajac im uwage zostaje sie "pedantem". Tez jestes "cięki" :lol:

RallyMarco napisał(a):Powiem tyle, autoklub powoli zaczyna przypominać ( albo już całkiem mu niedaleko) do forum onetu. Brawo Panowie:) Karmicie troli i schodzicie na onet czy interie... :D


Przeczytaj sobie dzial WRC. To jest onet + zgadywanki + przypuszczenia :? Niestety w wiekszosci przypadkow. Ksywka "autoklop" nie wziela sie z powietrza.
"Nikt nic nie czy­ta, a jeśli czy­ta, to nic nie ro­zumie, a jeśli na­wet ro­zumie, to nic nie pamięta."
Avatar użytkownika
dinn
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Slough (UK)

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez Hubertos » sobota, 14 gru 2013, 16:48

Powiem, że dawno nie spotkałem się z osobą, która byłaby aż tak pozbawiona samokrytycyzmu. Swoimi wpisami nie wnosisz nic wartościowego, więc nie narzekaj na poziom forum. Nikt za tobą tęsknił nie będzie, żegnamy ozięble.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez dinn » sobota, 14 gru 2013, 17:02

Hubertos napisał(a): Nikt za tobą tęsknił nie będzie,


A jakie to ma dla mnie znaczenie? Zadne. Forum z mojego punktu widzenia sluzy do wymiany informacji, dyskusji itd. Kwestie swoich emocji zostaw na urodziny babci :-)
"Nikt nic nie czy­ta, a jeśli czy­ta, to nic nie ro­zumie, a jeśli na­wet ro­zumie, to nic nie pamięta."
Avatar użytkownika
dinn
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Slough (UK)

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez sil » sobota, 14 gru 2013, 17:17

Wszystko wiedzący znów przemowił!!! Myślałem, że ten chłopiec z brązu dał już sobie spokój! !Dno :roll:
"PROSTE SĄ DLA SZYBKICH AUT,A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW!!!!!!!!!"
sil
 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 4 lut 2011, 22:31
Lokalizacja: z kolebki rajdów

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez maro1000maro » sobota, 14 gru 2013, 17:23

ciekawe czemu jeszcze tego trola nie zbanowali... gosc nie dosc ze nie przyjmuje ze jest na poziomie mułu z dna to jeszcze wszystkich poucza. pewnie nawet z onetu by go wywalili...
maro1000maro
N1
 
Posty: 61
Dołączył(a): piątek, 7 paź 2011, 08:43

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez Anbarra » sobota, 14 gru 2013, 17:45

Dinn, nie podoba ci sie tutaj? Forum nie ma poziomu? Mam dla ciebie propozycje :) Mysle ze nie do odrzucenia

http://www.youtube.com/watch?v=eu-y4J1sKKg

Co ze tu sa plotki ? To nie jest serwis informacyjny jak glowna strona autoklubu. Tu mozna sobie na poziomie dyskutowac nawet o tym, czy Kubica przefarbuje wlosy na czerowno jesli Lotos tak zachce, albo czemu Sordo nie gra w Angry Birds... poziom zanika jesli ktos taki jak ty przychodzi i rzuca miesem tu i tam. Ludzie sie wkurwiaja.
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez Matthias Schmidt » sobota, 14 gru 2013, 17:52

Ojej i znowu sie zaczelo... kolego dinn daj sobie juz spokoj. Te dwa dni bez Ciebie byly o wiele przyjemniejsze. Generalnie nic Ci tu nie pasuje, wiec moze skoncz z aktywnoscia tutaj.
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez Jarek55511 » sobota, 14 gru 2013, 19:31

Matthias Schmidt napisał(a):Ojej i znowu sie zaczelo... kolego dinn daj sobie juz spokoj. Te dwa dni bez Ciebie byly o wiele przyjemniejsze. Generalnie nic Ci tu nie pasuje, wiec moze skoncz z aktywnoscia tutaj.

Proponuje nie czytać jego wypowiedzi i nie odpowiadać. Wkońcu może się znudzi.
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez szirer205xs » sobota, 14 gru 2013, 19:56

że się wam jeszcze nie znudziło... ;)
jaskiniatrolla.eu
Avatar użytkownika
szirer205xs
A5
 
Posty: 727
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 12:28
Lokalizacja: Skoczów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość