Dinn VS Żółtodziób

Archiwum

Moderator: SebaSTI

Dinn VS Żółtodziób

Postprzez moto_angel » poniedziałek, 9 gru 2013, 10:25

Zakładam ten wątek jako parodię tego co wymienieni Panowie w temacie robicie na forum.
Praktycznie gdzie nie zaglądnie się do wątków aktualizowanych tam jest wasza kłótnia/spór czy wymiana zdań praktycznie całkowicie nie związana z wątkiem.

Już nie jeden forumowicz apelował żebyście wyluzowali bo naprawdę źle się czyta tematy szukając czegoś ciekawego a znajdując w zamian Wasze "Of Topicowe" wymiany.
Może i znajdą się inni który poprą mnie oficjalnie w tym temacie ale skoro nie chcecie pisać sobie PW tylko zaśmiecać forum to macie już gdzie to robić :)
ps. nie musicie dziękować a na pewno reszta użytkowników forum to zrobi :)

Dodam że z "Żółtodziobem" też miałem wymianę zdań jakiś czas temu i po prostu postąpiłem jak mądrzejszy i przestałem odpisywać i wyszło to wszystkim na dobre a nie należę do osób które odpuszczają!
Nie jest żadna próba zaczepna więc z góry uprzedzam że jeżeli nastąpią jakiekolwiek próby wciągnięcia w "puste posty" to będzie to wyłącznie zmarnowany czas.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 9 gru 2013, 22:17 przez moto_angel, łącznie edytowano 1 raz
Wymienię się kartkami polskich zawodników oraz ogólnie rajdowymi z autografami lub bez :)
Avatar użytkownika
moto_angel
N3
 
Posty: 301
Dołączył(a): piątek, 23 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Kraków


Re: Dinn VS Żółtodziub

Postprzez Gąsior » poniedziałek, 9 gru 2013, 10:42

Popieram
Avatar użytkownika
Gąsior
N3
 
Posty: 353
Dołączył(a): środa, 14 lip 2004, 00:29
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Dinn VS Żółtodziub

Postprzez jarexcc » poniedziałek, 9 gru 2013, 10:46

:D
Avatar użytkownika
jarexcc
A5
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 31 sty 2005, 10:10
Lokalizacja: Cieszyn/Kostkowice

Re: Dinn VS Żółtodziub

Postprzez viper » poniedziałek, 9 gru 2013, 11:04

moto_angel napisał(a):Zakładam ten wątek jako parodię tego co wymienieni Panowie w temacie robicie na forum.
Praktycznie gdzie nie zaglądnie się do wątków aktualizowanych tam jest wasza kłótnia/spór czy wymiana zdań praktycznie całkowicie nie związana z wątkiem.

Już nie jeden forumowicz apelował żebyście wyluzowali bo naprawdę źle się czyta tematy szukając czegoś ciekawego a znajdując w zamian Wasze "Of Topicowe" wymiany.
Może i znajdą się inni który poprą mnie oficjalnie w tym temacie ale skoro nie chcecie pisać sobie PW tylko zaśmiecać forum to macie już gdzie to robić :)
ps. nie musicie dziękować a na pewno reszta użytkowników forum to zrobi :)

Dodam że z "Żółtodziobem" też miałem wymianę zdań jakiś czas temu i po prostu postąpiłem jak mądrzejszy i przestałem odpisywać i wyszło to wszystkim na dobre a nie należę do osób które odpuszczają!
Nie jest żadna próba zaczepna więc z góry uprzedzam że jeżeli nastąpią jakiekolwiek próby wciągnięcia w "puste posty" to będzie to wyłącznie zmarnowany czas.

Kolego nie chce sie czepiać ale właśnie to jest zaśmiecanie forum.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Dinn VS Żółtodziub

Postprzez dinn » poniedziałek, 9 gru 2013, 11:39

moto_angel - swietny pomysl. Byc moze moj "cichy wielbiciel" bedzie wylewal swoje zale wlasnie tutaj. Pisalem wczoraj, ze sam chcialem zalozyc taki watek, ale obawialem sie, ze "elita" uzna to za kolejny przejaw tzw zasmiecania forum, czy wrecz prowokacji. Dzieki wielkie :-)
"Nikt nic nie czy­ta, a jeśli czy­ta, to nic nie ro­zumie, a jeśli na­wet ro­zumie, to nic nie pamięta."
Avatar użytkownika
dinn
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Slough (UK)

Re: Dinn VS Żółtodziub

Postprzez Jarek55511 » poniedziałek, 9 gru 2013, 12:19

Popieram,zaśmiecanie forum to jest jak w każdym wątku piszą nie na temat,a tu każdy będzie mógł się pokłócić z innym użytkownikiem. A inni nie będą musieli tego czytać. Tylko naz.zminić na Kłótnie Forumowiczów.
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: Dinn VS Żółtodziub

Postprzez viper » poniedziałek, 9 gru 2013, 12:20

dinn napisał(a):moto_angel - swietny pomysl. Byc moze moj "cichy wielbiciel" bedzie wylewal swoje zale wlasnie tutaj. Pisalem wczoraj, ze sam chcialem zalozyc taki watek, ale obawialem sie, ze "elita" uzna to za kolejny przejaw tzw zasmiecania forum, czy wrecz prowokacji. Dzieki wielkie :-)

Elita :lol: . Chłopie zobacz powyżej. zaczynając od nazwy tematu po 5 powyższych postów niczego nie wnoszą do jakiego kolwiek tematu. No chyba ze chcesz byc bezsensownie popularny popularny.

Z MOJEJ STRONY TO KONIEC W TYM TEMACIE BO JAK W/w TO BEZ SENS, A TO WŁAŚNIE ZAŚMIECANIE FORUM.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Dinn VS Żółtodziub

Postprzez kostek45 » poniedziałek, 9 gru 2013, 12:33

Jarek55511 napisał(a):Popieram,zaśmiecanie forum to jest jak w każdym wątku piszą nie na temat,a tu każdy będzie mógł się pokłócić z innym użytkownikiem. A inni nie będą musieli tego czytać. Tylko naz.zminić na Kłótnie Forumowiczów.

I jeżeli jest taka możliwość, to niech mod przenosi te posty tutaj bo w większości popularnych tematów taki syf, że szok.
Zastanawiające jest to, że póki nie było użytkownika dinn, to wszyscy potrafili się dogadać a nawet jeśli dochodziło do kłótni/sporów to w sposób kulturalny można je było zakończyć.
Avatar użytkownika
kostek45
A5
 
Posty: 823
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2010, 08:23
Lokalizacja: Świdnica

Re: Dinn VS Żółtodziub

Postprzez Pemo » poniedziałek, 9 gru 2013, 12:36

Jeszcze by się ankieta przydała, kto jest za kim, żeby poznać "układ sił" :lol:
http://pemok.fotosik.pl/albumy/278144.html Citroën ZX 2.0 16V

Obrazek
Avatar użytkownika
Pemo
 
Posty: 47
Dołączył(a): poniedziałek, 21 lis 2011, 20:26
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Dinn VS Żółtodziub

Postprzez żółtodziób » poniedziałek, 9 gru 2013, 12:46

dinn napisał(a):moto_angel - swietny pomysl. Byc moze moj "cichy wielbiciel" bedzie wylewal swoje zale wlasnie tutaj. Pisalem wczoraj, ze sam chcialem zalozyc taki watek, ale obawialem sie, ze "elita" uzna to za kolejny przejaw tzw zasmiecania forum, czy wrecz prowokacji. Dzieki wielkie :-)


Również zgadzam się, że to świetny pomysł. Będzie cool jeśli własnie sam zrobisz tak zrobisz jak własnie sugerujesz, problemem jest tyleż moja nieustępliwość która tak przeszkadza autorowi tego wątku co twoje buractwo polegające na wprowadzaniu własnych porządków na każdym kroku. Druga sprawa jest taka, że autor niniejszego wątku pije tak samo do mnie jak i do ciebie, więc zastanów się czego rżysz jak głupi do sera. A swoje żale jak to określiłeś będę wylewał wszędzie tam gdzie się spotkam z twoją impertynencją. Mam tylko nadzieję, że skoro tak się cieszysz na ten wątek to może masz tyle instynktu samoczachowawczego (bo że masz jakikolwiek rozum to przestałem się łudzić) to sam swoje wszystkie wyskoki będziesz praktykował właśnie tutaj i nie będę musiał poruszać tego w innych wątkach.

Udzielając odpowiedź na to co nabazgrałeś w innym wątku:

dinn napisał(a):
A jak tak lubisz lacine to specjalnie dla Ciebie: "Aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra" :P

PS: Wikipedia to Twoje glowne zrodlo wiedzy? :lol:


1. Wikipedia jest źródłem wiedzy podstawowej, której ty nie posiadasz, dlatego właśnie cię tam odesłałem kretynie. Pokazałeś, że nie znasz znaczenia słów jakimi się posługujesz, dlatego w twoim akurat przypadku wikipedia jest tak bardzo wskazana

2. Wklejając łaciśkie hasła z google'a rób to przynajmniej dokładnie, bo chcesz zaświecić a wychodzisz na jeszcze większego głąba niż jesteś. "Aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sunt" - tak to leci dokładnie, trzeba było dociągnąć myszką zaznaczenie do końca to może by ktoś by się na to nabrał, że naprawdę znasz tę sentencję na pamięć.


moto_angel napisał(a):Zakładam ten wątek jako parodię tego co wymienieni Panowie w temacie robicie na forum.Praktycznie gdzie nie zaglądnie się do wątków aktualizowanych tam jest wasza kłótnia/spór czy wymiana zdań praktycznie całkowicie nie związana z wątkiem.Już nie jeden forumowicz apelował żebyście wyluzowali bo naprawdę źle się czyta tematy szukając czegoś ciekawego a znajdując w zamian Wasze "Of Topicowe" wymiany.Może i znajdą się inni który poprą mnie oficjalnie w tym temacie ale skoro nie chcecie pisać sobie PW tylko zaśmiecać forum to macie już gdzie to robić ps. nie musicie dziękować a na pewno reszta użytkowników forum to zrobi Dodam że z "Żółtodziobem" też miałem wymianę zdań jakiś czas temu i po prostu postąpiłem jak mądrzejszy i przestałem odpisywać i wyszło to wszystkim na dobre a nie należę do osób które odpuszczają!Nie jest żadna próba zaczepna więc z góry uprzedzam że jeżeli nastąpią jakiekolwiek próby wciągnięcia w "puste posty" to będzie to wyłącznie zmarnowany czas.


1. W gruncie rzeczy dzięki - wreszcie bez oporów,że popsuję ludziom humor będę mógł wygarnąć temu pajacowi co sobie myślę o nim naprawdę.
2. Nie wiem kto do jest "Żółtodziub" - mógłbyś zadbać o ortografię
3. To prawda, jestem nieustępliwy, ale prowokuj dalej tekstami że ustąpiłeś bo jesteś mądrzejszy to za chwilę będziemy zakładali wątek "moto_angel vs żółtodziób". Na razie tylko ostrzegam.
4. Ty jednak masz mnie chyba za głupka - oczywiscie że założenie tego wątku to jest rodzaj osobistego rewanżu - jakoś nigdy nie zaobserwowałem tego typu działania kiedy dochodziło do spięć innych ludzi. Przecież dinn zrobił już raz taki syf, że moderator zablokował wątek, tyle ze bez mojej pomocy jakoś wtedy nie wykazałeś podobnej pomysłowości. Sorry, ale to wygląda bardzo jednoznacznie - była okazja napisać że byłeś mądrzejszy no to skrupulatnie z niej skorzystałeś. Od razu mówię,że nie mam o to żalu i nie mam zamiaru tego tematu ciągnąć dalej. Rzecz w tym, żebyś na drugi raz podarował sobie tego typu mydlenie oczu, bo ja tego i tak nie łyknę. Nie przeczę, że swoje wady mam i jestem na tyle samolubny, że wcale nie zamierzam z nimi walczyć, ale na tyle życie znam i kojarzyć fakty potrafie dosyć dobrze, że mnie nie załatwisz takimi tekstami.

5. Mimo wszystko pewien szacun z mojej strony jest - mimo, że ewidentnie masz coś do mnie o czym sam zresztą napisałeś to przynajmniej zachowałeś zdrowy rozsądek i nie stanąłeś jednoznacznie po stronie tego trolla, który jest jak wrzód na dupie i to wcale nie dla pojedynczych osób tak jak mnie się to zdarza ale dla kilknastu jeśli nie kilkudziesięciu i ma na koncie już dwa zablokowane wątki. Powiem tak - nie musimy się lubić i całkowicie rozumiem twoją niechęć do mojej osoby, zresztą całkiem nieźle odwzajemnioną, ale mimo wszystko szanuję ludzi którzy potrafią używać szarych komórek, nawet jeśli to moi wrogowie. Tak dla ścisłości - nie odczytuj tego jako próby pojednawczej, co to to nie - zwyczajnie mówię co myślę, pozytywnie mnie zaskoczyłeś, ale nadal za tobą nie przepadam i wątpię,żeby się to miało prędko zmienić. Twój oportunizm też mimo wszystko dokładnie sobie zapamiętam.

viper napisał(a):Elita . Chłopie zobacz powyżej. zaczynając od nazwy tematu po 5 powyższych postów niczego nie wnoszą do jakiego kolwiek tematu. No chyba ze chcesz byc bezsensownie popularny popularny.


On dokładnie właśnie tego chce, wszystko co robi jest temu podporządkowane. Czepia się ze ktoś wrzuci słowo po angielsku, ktoś inny wrzuci link z wp.pl to się czepia,że to nie jest strona o rajdach nawet nie zauważając, że ta osobawbiła "smile'a" i nietraktuje tego niusa poważnie, ile razy przywołuje ludzi do porządku jak zrobią mały offtop, albo po prostu napisał jakąś swoją gównianą mądrość pod czyimś adresem to trudno policzyć. Na domiar złego zakłada wątki w których gada praktycznie sam ze sobą oraz specjalnie zakłada wątek w którym wylewa swoje żale na to,że mod zamknął jego wątek (i jeszcze zrobił nawiązanie do komuny w tytule wątku, podczas gdy zapewne nie ma bladego pojęcia czym w ogóle komuna jest), w którym zrobił się syf. Koleś tutaj ewidentnie usiłuje leczyć swoje kompleksy naszym kosztem. Nie po raz pierwszy też atakuje też ogólnie całą grupę forumowiczów wykpiwając tzw. "elitę". Tego co on wyprawia nie da się inaczej zinterpretować jak właśnie w zasugerowany przez Ciebie sposób.

kostek45 napisał(a):I jeżeli jest taka możliwość, to niech mod przenosi te posty tutaj bo w większości popularnych tematów taki syf, że szok.
Zastanawiające jest to, że póki nie było użytkownika dinn, to wszyscy potrafili się dogadać a nawet jeśli dochodziło do kłótni/sporów to w sposób kulturalny można je było zakończyć.


No własnie. Ja wcale nie uważam,że jestem bez wad, słusznie moto_angel zauwazył, że jestem z tych nieustępliwych, ale fakty są takie, że mimo iż mam na pieńku z paroma osobami to przynajmniej udaje się skutecznie zawiesić broń. Z kolegą który ma czteroliterową ksywkę zaczynajacą się na "d" nie ma żadnej rozmowy, napisz mu coś grzecznie to zacznie się pluć, rzucać, że jesteś chamem i się na niczym nie znasz. Samo w sobie mnie to nie rusza, jest za cienki żeby mnie obrazić, ale ie do przyjęcia jest że kompletnie nic sobie nie robi z uwag w sumie 20 osób z moderatorem włącznie. Tak jak pisałem już wcześniej - zapewne ładnych parę osób będzie miało mi to za złe, ale ja nie zamierzam udawać że deszcz pada, trzeba z trollem zrobić porządek i jeśli nikt się do tego nie kwapi to trudno - trzeba się samemu tym zająć.

@ Pemo - ależ układ sił jest od dawna znany - przejrzyj sobie wpisy dinna i zobacz ile osób zwracało mu uwagę. Problem w tym, że w odróżnieniu ode mnie oni wszyscy wolą nie robić syfu na forum i znosić tego typu docinki - ja się na to nie godzę.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Dinn VS Żółtodziub

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 9 gru 2013, 14:10

kostek45 napisał(a):Zastanawiające jest to, że póki nie było użytkownika dinn, to wszyscy potrafili się dogadać a nawet jeśli dochodziło do kłótni/sporów to w sposób kulturalny można je było zakończyć.

To niesamowite, ja też to zauważyłem...

żólty ja osobiście popieram to co chcesz swojemu przeciwnikowi uświadomić a co do niego nie dociera, ale używając pewnych słów przesadzasz i zaczynam dochodzić do wniosku że zarówno Tobie jak i Jemu odpoczynek od forum by się przydał w celu "ochłonięcia" - zwracanie uwagi uwagi to jedno obrażanie to drugie - choć jak się gada do słupa a słup jak d**** to trzeba zmienić argumentacje na mocniejszą

Dinn twoje teksty w stylu Nie wtracaj się do dyskusji, która Ciebie nie dotyczy. są lekko rzecz ujmując żenujące - to nie jest Twoje prywatne forum i wypowiadać się oraz pisać na nim może każdy, w każdym temacie oraz w każdym momencie.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Dinn VS Żółtodziub

Postprzez żółtodziób » poniedziałek, 9 gru 2013, 14:33

Mad Max napisał(a):
żólty ja osobiście popieram to co chcesz swojemu przeciwnikowi uświadomić a co do niego nie dociera, ale używając pewnych słów przesadzasz i zaczynam dochodzić do wniosku że zarówno Tobie jak i Jemu odpoczynek od forum by się przydał w celu "ochłonięcia" - zwracanie uwagi uwagi to jedno obrażanie to drugie - choć jak się gada do słupa a słup jak d**** to trzeba zmienić argumentacje na mocniejszą


Tak, zdaję sobie sprawę, ze jadę po bandzie, ale nie jest tak, że nie próbowałem mu przemówić do rozsądku w sposób łagodny. Kończyło się własnie tak jak mówisz - gadanie do słupa, a tak przynajmniej coś poczuł - choć twierdzi że nie, to widzę jak się zaczął miotać, wyniósł swoją "twórczość" na wyższy poziom, więc ewidentnie coś jest na rzeczy. Widzę więc cień nadziei, że coś zatrybi. Podkreślam - cień nadziei, wiele sobie po tym nie obiecuję, bardziej globalnie nastawiam się na oczekiwanie aż sam sobie zapracuje na dozywotniego bana, bo przy takim zachowaniu to niewątpliwie tylko kwestia czasu.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Dinn VS Żółtodziub

Postprzez dinn » poniedziałek, 9 gru 2013, 14:40

żółtodziób napisał(a): (...) jestem z tych nieustępliwych (...)


Oj raczej nie :lol:

Musze znizyc sie do Twojego poziomu, niestety. Ty poprostu jestes zwyczajnym ... http://www.youtube.com/watch?v=EyifvqPZ7GM

Wylewasz swoje zale w dziwacznych, przejaskrawionych wywodach. Wykorzystaj ta fantastyczna okazje, aby zamilknac, jak juz Ci sugerowalem :-)
"Nikt nic nie czy­ta, a jeśli czy­ta, to nic nie ro­zumie, a jeśli na­wet ro­zumie, to nic nie pamięta."
Avatar użytkownika
dinn
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Slough (UK)

Re: Dinn VS Żółtodziub

Postprzez Wujeek » poniedziałek, 9 gru 2013, 15:04

O kurde jaka afera haha. Panowie ktorzy maja sobie cos do wyjasnienia dajcie sobie po razie i tyle po problemie a nie publicznie ujawniac wasz problem ktory nikogo nie interesuje . Tyle z mojej strony
Citroen Total Abu Dhabi World Rally Team
Avatar użytkownika
Wujeek
N2
 
Posty: 194
Dołączył(a): poniedziałek, 11 mar 2013, 21:26
Lokalizacja: Na Cięciu

Re: Dinn VS Żółtodziub

Postprzez jarexcc » poniedziałek, 9 gru 2013, 15:19

temat się rozwija....

trzeba chyba przeprowadzić referendum kto za kim.... :lol:

sami przyznajcie nikt nie dorobił się swojego tematu tutaj na forum...im się udało

a dinn to już po 2 miesiącach... co za kariera :lol:
Avatar użytkownika
jarexcc
A5
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 31 sty 2005, 10:10
Lokalizacja: Cieszyn/Kostkowice

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość