Dinn VS Żółtodziób

Archiwum

Moderator: SebaSTI

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez sil » sobota, 14 gru 2013, 21:07

Jarek55511 napisał(a):
Matthias Schmidt napisał(a):Ojej i znowu sie zaczelo... kolego dinn daj sobie juz spokoj. Te dwa dni bez Ciebie byly o wiele przyjemniejsze. Generalnie nic Ci tu nie pasuje, wiec moze skoncz z aktywnoscia tutaj.

Proponuje nie czytać jego wypowiedzi i nie odpowiadać. Wkońcu może się znudzi.

On jest tak płytki jak kałuża :shock:
"PROSTE SĄ DLA SZYBKICH AUT,A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW!!!!!!!!!"
sil
 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 4 lut 2011, 22:31
Lokalizacja: z kolebki rajdów


Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez gardzę_cwaniakami » sobota, 14 gru 2013, 23:21

dinn napisał(a):
gardzę_cwaniakami napisał(a):Szanowny użytkowniku dinn,

czy mógłyś przesłać mi numer telefonu któregoś z Twoich rodziców? Mam do nich kilka pytań. Oczywiście możesz napisać bezpośrednio do mnie. Ja piszę do Ciebie oficjalnie, żebyś nie czuł się zagrożony.

Załączam wyrazy szacunku.


Jestem przekonany, ze moja rodzina nie potrzebuje kontaktu z osobami z marginesu spolecznego. Na normalnym forum moderator zablokowalby uzytkownika uzywajacego 2 kont (nawet z 2 roznych IP). Widze, ze w 2008 roku elitarny uzytkownik tego forum byl uwiklany w solidna potyczke przy klawiaturze.


Czyli kontaktu z rodzicami nie będzie. :(

Te rewelacje dotyczą mnie? Pewny jesteś?
gardzę_cwaniakami
N1
 
Posty: 78
Dołączył(a): sobota, 20 wrz 2008, 20:31

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez kremer » niedziela, 15 gru 2013, 00:20

Witam. Słuchajcie do kogo mamy kierować jakieś propozycje zmiany w organizacji forum? Nie jestem obeznany w innych forach, ale np. forum Subaru ma coś takiego jak ostrzeżenia. porządek itp. Może pora u nas coś takiego zrobić. Jeden moderator nie wystarczy. Sam nie jestem aniołem :lol: ale czasami to już przegięcie. Powinny być bany krótkoterminowe... ostrzeżenia cokolwiek
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez Motulski » niedziela, 15 gru 2013, 01:11

Okropnie jestem za tą opcją, ale jak mają być bany za wrzucanie za dużych zdjęć...
SebaSTi sam tego nie ogarnie, ale też jest właśnie najbardziej aktywny gdzie nie musi. W temacie ciekawe foto co chwilę wpis "za duże zdjęcie" i to reakcja natychmiastowa, moje wpisy też zostały usunięte w temacie kto, jak, gdzie i w czym, a napisałem tylko, że dowcip o Grzybie był płytki i raczej tym nikogo nie obraziłem, co najwyżej dotknięty czuć mógł się sam autor żartu :wink: Ale to mało istotne...( ja się urażony tym nie czuję :) )
Chodzi o to, że "przyczepka" jest do powiedzmy błahych rzeczy, a taki dinn robi już od jakiegoś dobrego czasu roz......ol bezkarnie, przynajmniej nic się z tym nie robi jak na razie ! Jeszcze raz napiszę, że jestem strasznie za tym co napisał kremer. Na pewno pomogło by to w prowadzeniu tego forum tutaj ;)
http://oesrecords.pl/rajdy/
Avatar użytkownika
Motulski
A5
 
Posty: 989
Dołączył(a): sobota, 29 mar 2008, 17:17
Lokalizacja: Głuszyca/Walim

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez mototom » niedziela, 15 gru 2013, 10:01

Kremer ma rację tylko trzeba by ustalić co to jest przewinienie. Bo jak Seba w trymiga reaguje na za duże zdjęcie, zwykłą pierdołę nawiasem mówiąc a nie zawsze widzi jak ktoś syf na forum robi, to może ktoś mu potrzebny do pomocy, albo Sebe trzeba zmienić. Dlatego proponuję Kremera, który jest na tyle kumaty, że odróżnia robienie syfu od sprzeczki albo żarty od obrażania/czegoś.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez Matthias Schmidt » niedziela, 15 gru 2013, 10:47

Tez jestem za - i moze rzeczywiscie kremer bylby odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez Sylwek_GSi » niedziela, 15 gru 2013, 11:02

jestem za :!: kremer to jest odpowiednią osobą na to stanowisko
Avatar użytkownika
Sylwek_GSi
A5
 
Posty: 887
Dołączył(a): piątek, 3 paź 2003, 19:32
Lokalizacja: Krosno

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez Jarek55511 » niedziela, 15 gru 2013, 11:51

Też jestem za :wink:
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez Anbarra » niedziela, 15 gru 2013, 12:13

A co w koncu z ankieta? Chcialbym zobaczyc po czyjej stronie jest forum :D
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez viper » niedziela, 15 gru 2013, 12:25

Chłopaki , ale macie problem :D . Jeżeli z kimś nie chce dyskutować to kończę dyskusje mówię to KONIEC i po temacie. Obrzucanie błotem jak wy to nazywacie to w 90% dłuższa wymiana, bo nikt nikomu od razu nie wrzuca chamskich tekstów. Póki nie ma wulgarnych tekstów i nikt nikogo bezpośrednio nie obraza, a to na tym forum zdarza sie sporadycznie to bez problemu seba sti może to ogarnąć, bo widzę ze na bierzaco tutaj pilnuje. Natomiast jak go nie ma to trudno, bo ma swoją robotę i za wariatami nie będzie specjalnie latał jak ktoś nie ma kultury. Bany to zawsze skomplikowany temat wielokrotnie sie nie sprawdzają, bo tak naprawdę granica jest długa i szeroka. Jak za chamstwo seba sti zawiesił by kogoś na tydzień to wszyscy wiedzieli gdzie jest granica chamstwa.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez wanderer » niedziela, 15 gru 2013, 15:36

kremer napisał(a):Witam. Słuchajcie do kogo mamy kierować jakieś propozycje zmiany w organizacji forum? Nie jestem obeznany w innych forach, ale np. forum Subaru ma coś takiego jak ostrzeżenia. porządek itp. Może pora u nas coś takiego zrobić. Jeden moderator nie wystarczy. Sam nie jestem aniołem :lol: ale czasami to już przegięcie. Powinny być bany krótkoterminowe... ostrzeżenia cokolwiek

Jak patrzę na to co się ostatnio dzieje, to i tak chyba nie dałoby rady, bo tu nie jedna, nie dwie a więcej osób nie potrafi sobie odpuścić. Wystarczy popatrzeć na ilość stron tego wątku. :roll:
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez dinn » poniedziałek, 16 gru 2013, 22:23

gardzę_cwaniakami napisał(a):
Te rewelacje dotyczą mnie? Pewny jesteś?


Jak juz prowadzisz "dialog" sam ze soba, to bardzo dobrze o Tobie swiadczy.
gardzę_cwaniakami napisał(a):żółtodziób: Dziękuję za wyjaśnienia, nie wszystko wiedziałem.



Kopiuje tutaj, z watku WRC, aby nie robic tam zamieszania 8)

Matthias Schmidt napisał(a):4 posty z rzedu to juz chyba rekord tego forum... dowodzi o zenujacym poziomie autora, ktorego nastawienie do Moderatora i calego Forum jest na zasadzie 'mam was gleboko w du**e'.

Tak, to faktycznie "twardy" dowod. Trzykropek tylko potwierdza sile Twoich argumentow.


Co do reszty. Zdecydowanie dodatkowy moderator by sie tutaj przydal. Ale taki z "jajami", ktory nie obawia sie pojsc pod prad, czy uciszyc kilku osobnikow, ktorym wydaje sie, ze dzieki dlugiemy stazowi na forum moga sobie pozwolic na przekraczanie granic kultury i dobrego smaku.
"Nikt nic nie czy­ta, a jeśli czy­ta, to nic nie ro­zumie, a jeśli na­wet ro­zumie, to nic nie pamięta."
Avatar użytkownika
dinn
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Slough (UK)

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez corados » poniedziałek, 16 gru 2013, 22:56

Również uważam,że powinien zostać wybrany ktoś do "ogarnięcia" tego forum, oprócz dyscypliny warto zastanowić się nad zmianami nazw niektórych wątków, przeniesieniu niektórych do archiwum tak aby wszystko było czytelniejsze.
"Polacy w ME" aż się prosi żeby zmienić nazwę tego wątku :roll:
Od strony merytoryczno-technicznej na forum od wieków nic nie było zmieniane.
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Dinn VS Żółtodziób

Postprzez SebaSTI » wtorek, 17 gru 2013, 00:04

kremer napisał(a):Witam. Słuchajcie do kogo mamy kierować jakieś propozycje zmiany w organizacji forum? Nie jestem obeznany w innych forach, ale np. forum Subaru ma coś takiego jak ostrzeżenia. porządek itp. Może pora u nas coś takiego zrobić. Jeden moderator nie wystarczy. Sam nie jestem aniołem :lol: ale czasami to już przegięcie. Powinny być bany krótkoterminowe... ostrzeżenia cokolwiek



Jest takowy system, ostrzeżenia się nie wyświetlają, ale ja mam podgląd kto ile ich dostał, bany też mogę dawać, ale trzymam sie regulaminu minimum 3 ostrzeżenia żeby dać bana....za jakies drobne przewinienia nie daje nic... piszę odpowiednie PW
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość