Paparazzi z telefonami na rajdach

Archiwum

Moderator: SebaSTI

Re: Paparazzi z telefonami na rajdach

Postprzez srubawrc » wtorek, 19 lis 2013, 21:54

dinn napisał(a):
srubawrc napisał(a):Nie czepiajcie się komurkowców :!: Większość grubych akcji i dzwonów jest nagrywana właśnie w ten sposób :wink:


Niby tak, ale powtarzam jeszcze raz, tu nie chodzi o sprzet, ale raczej o zachowanie.

Zakładasz temat: :arrow: "Paparazzi z telefonami na rajdach". WTF :!: :?: :!: :?:
"Kupię 1-szy nr WRC"
srubawrc@wp.pl
Avatar użytkownika
srubawrc
N3
 
Posty: 304
Dołączył(a): czwartek, 7 sie 2008, 22:12
Lokalizacja: Duszniki Zdrój


Re: Paparazzi z telefonami na rajdach

Postprzez Motulski » środa, 20 lis 2013, 12:39

Niedługo na naszym kochanym forum będą tematy "Przyszedłem na rajd, świeciło słońce i było ciepło, ale zaszło i zmarzłem, co możemy z tym zrobić ?!"
Czy to już ten negatywny efekt Kubicomani ?! Temat...chciałem zrobić zdjęcie, ale mi zasłonił typek z telefonem jest...:D :D :D
Sory, ale jest to już irytujące... Ogarnięcia trochę :wink:

Na dolnośląskim wpadłem w bagno, może założymy temat "Jak nie wejść w bagno na rajdzie i nie zmoczyć butów" Może tu na forum coś wykminimy ? :wink:
To ja niegrzeczny i czepialski. Pozdrawiam :wink:
To tyle jeżeli chodzi o moje posty w tym temacie.
http://oesrecords.pl/rajdy/
Avatar użytkownika
Motulski
A5
 
Posty: 989
Dołączył(a): sobota, 29 mar 2008, 17:17
Lokalizacja: Głuszyca/Walim

Re: Paparazzi z telefonami na rajdach

Postprzez Mad Max » środa, 20 lis 2013, 13:07

Motul bandyto jeden forumowy :wink: nie ładnie tak drwić z innych, kolega nowy, udziela się w bardzo dużej ilości tematów to wypadało by mieć "swój temat" - nie żebym miał pretensje ale napisać cokolwiek żeby tylko to napisać jest trochę bez sensu, chyba że ma to służyć nabijaniu ilości postów.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Paparazzi z telefonami na rajdach

Postprzez dinn » środa, 20 lis 2013, 16:29

srubawrc napisał(a):
dinn napisał(a):
srubawrc napisał(a):Nie czepiajcie się komurkowców :!: Większość grubych akcji i dzwonów jest nagrywana właśnie w ten sposób :wink:


Niby tak, ale powtarzam jeszcze raz, tu nie chodzi o sprzet, ale raczej o zachowanie.

Zakładasz temat: :arrow: "Paparazzi z telefonami na rajdach". WTF :!: :?: :!: :?:


Juz wyjasnialem kilka razy o co chodzi. Jak nie rozumiesz to trudno, baw sie dalej telefonem w fotografa. Widocznie temat Cie nie dotyka, bo sam tak postepujesz.
"Nikt nic nie czy­ta, a jeśli czy­ta, to nic nie ro­zumie, a jeśli na­wet ro­zumie, to nic nie pamięta."
Avatar użytkownika
dinn
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Slough (UK)

Re: Paparazzi z telefonami na rajdach

Postprzez Jarek55511 » środa, 20 lis 2013, 17:23

Gdyby nie telefony z aparatami to nie byłoby zdj.zaraz po wypadku itp.
Byłem na wypadku Oleksowicza na testach przed Świdnickim i jego rzecznik Dominik Kalamus(fotograf,a nawet mega fotograf zawodowy)robił zdj.komórką,żeby szybko przesłać info z zdj.do portali różnych. Aparatem by tego nie zrobił. Musiałby odpalić laptopa i tu już by tracił czas.
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: Paparazzi z telefonami na rajdach

Postprzez Witcher1990 » środa, 20 lis 2013, 18:00

Autorowi tematu chodzi o to, że na rajd jeżdżą ludzie którzy zamiast oglądać przejazdy zawodników robią zdjęcia słabej jakości sprzętem skutecznie utrudniając lub uniemożliwiając oglądanie zmagań innym kibicom poprzez zasłanianie im widoku itp. Coś jak ludzie na koncercie którzy zamiast się bawić i skakać ze wszystkimi wyciągają nowego Iphona i się obruszają gdy ktoś ich dotknie "Bo się potłucze" ale gówniana pamiątka musi być, ciul że tego jest 100k na YT.
Tylko rajd to nie koncert i można na 20km osu upchąć setki tysięcy ludzi tak że każdy będzie wszystko widział.
A jesli wam delikwent przeszkadza w konkretnej upatrzonej i pro elo super miejscówce to ja nie widzę problemu w podejściu do niego i powiedzieniu "przepraszam kolego/koleżanko ale widzę tylko Twoje plecy. proszę przesuń się na bok lub to schowaj"
nie wiem czy hejt na forum da cokolwiek bo nawet jeśli taka osoba o której piszę to pzeczyta to dopóki na żywo nie zostanie jej zwrócona uwaga to dalej będzie tak robić.
Ale ja generalnie nie wiem jaki skutek miał wywołać ten temat i o co się tutaj pluć.
Pozdro i więcej luzu
Witcher1990
A6
 
Posty: 1464
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2012, 21:00

Re: Paparazzi z telefonami na rajdach

Postprzez srubawrc » środa, 20 lis 2013, 20:05

srubawrc napisał(a):
dinn napisał(a):
srubawrc napisał(a):Nie czepiajcie się komurkowców :!: Większość grubych akcji i dzwonów jest nagrywana właśnie w ten sposób :wink:


Niby tak, ale powtarzam jeszcze raz, tu nie chodzi o sprzet, ale raczej o zachowanie.

Zakładasz temat: :arrow: "Paparazzi z telefonami na rajdach". WTF :!: :?: :!: :?:


http://www.youtube.com/watch?v=vgn1LFNZ-ug :mrgreen:
"Kupię 1-szy nr WRC"
srubawrc@wp.pl
Avatar użytkownika
srubawrc
N3
 
Posty: 304
Dołączył(a): czwartek, 7 sie 2008, 22:12
Lokalizacja: Duszniki Zdrój

Re: Paparazzi z telefonami na rajdach

Postprzez SebaSTI » środa, 20 lis 2013, 20:33

Większość postów jest niezgodna z tematem, jak będziecie ciągnąc ten syf cały temat poleci do kosza.
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Paparazzi z telefonami na rajdach

Postprzez padre-mk3 » czwartek, 21 lis 2013, 00:02

ha ha ha
Nie wiedzialem,ze stojac przy odcinku na rajdzie trzeba zapytac o zgode na fotografowanie innych z aparatami,zeby ich nie urazic.
Kazdy robi na rajdzie to co uwaza za stosowne takie jest bynajmniej moje zdanie.
swoja droga jezeli robisz zdjecie to albo patrzysz w wizjer badz tez w wyswietlacz.no chyba ze trzymasz aparat robisz fotke nie patrzac na to co sie dzieje w tej chwilii z aparatem itd.
www.racebook.pl/polishmotorclub
Avatar użytkownika
padre-mk3
A5
 
Posty: 761
Dołączył(a): piątek, 21 kwi 2006, 10:01

Re: Paparazzi z telefonami na rajdach

Postprzez Gąsior » czwartek, 21 lis 2013, 08:18

padre-mk3 napisał(a):ha ha ha
Nie wiedzialem,ze stojac przy odcinku na rajdzie trzeba zapytac o zgode na fotografowanie innych z aparatami,zeby ich nie urazic.
Kazdy robi na rajdzie to co uwaza za stosowne takie jest bynajmniej moje zdanie.
swoja droga jezeli robisz zdjecie to albo patrzysz w wizjer badz tez w wyswietlacz.no chyba ze trzymasz aparat robisz fotke nie patrzac na to co sie dzieje w tej chwilii z aparatem itd.

Tu chodzi o to, że stoi sobie gostek na oesie. Wszystko w porządku. Przychodzi do przejazdów a ten bach - wyciąga rączkę przed szpaler oglądających albo nad głowy i zasłania wszystko. To samo jest na koncertach, jak ktoś wcześniej powiedział. A najgorsze jest to, że w 99,99% przypadków g.... sobie później z takim filmikiem/zdjęciem zrobi. Kiedyś robiłem fotki na rajdach, mam nawet lustrzankę, ale po refleksji, że właściwie nic konstruktywnego z nimi nie robię to sobie odpuściłem. Bądźmy szczerzy - albo się ogląda rajd albo robi zdjęcia, bo połączenie tych rzeczy w pełnym wymiarze jest niemożliwe. Zamiast na drogę patrzy się na wyświetlacz lub wizjer.
"Komórkowcom" mówię - nie.
Avatar użytkownika
Gąsior
N3
 
Posty: 353
Dołączył(a): środa, 14 lip 2004, 00:29
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Paparazzi z telefonami na rajdach

Postprzez srubawrc » czwartek, 21 lis 2013, 08:20

SebaSTI napisał(a):Większość postów jest niezgodna z tematem, jak będziecie ciągnąc ten syf cały temat poleci do kosza.

Nie wiem na co jeszcze czekasz :?:
"Kupię 1-szy nr WRC"
srubawrc@wp.pl
Avatar użytkownika
srubawrc
N3
 
Posty: 304
Dołączył(a): czwartek, 7 sie 2008, 22:12
Lokalizacja: Duszniki Zdrój

Re: Paparazzi z telefonami na rajdach

Postprzez filantrop » czwartek, 21 lis 2013, 10:07

widzę że dinn przyciągnął swoje "jazdy" z rallyonline na autoklub. tam czeSto dyskusja toczyła się w okół jego osoby. widocznie lubi być celebrytą forumowym....

ja kręce filmiki moim galaxy s3 i mam do tego takie same prawo jak ty robić zdjęcia swoją lustrzanką. chcesz mieć zdjęcia bez tłumów to załatw sobię kamizelkę z napisem " media" i po kłopocie. zresztą poziom fotografii rajdowej amatorskiej jak i zawodowej widać na wspomnianym rallyonline po każdym rajdzie kiedy to mamy 10 galerii a nie ma na czym oka zawiesić. ja rozumię że nie każdy pracuje dla mckleina ale bez przesady...zresztą "moje" zdjęcie zrobione czymkolwiek ma taką samą wartość jak "twoje" zrobione czym tam sobie chcesz i po co ta spina? zobacz jak ludzie kibicują i robią zdjęcia na monte i katalonii na miejscówkach gdzie nie majak palca wcisnąć? tak samo można powiedzieć o oglądarce ,że ja tu stałem pierwszy i idź sobie gdzieś indziej... zreztą stałem obok ciebie i twojej ekipy na testowym na katalonii 2009 i bardzo mnie ździwił powiom rozmowy i zachownia pana PRAWILNIAKA!
filantrop
N2
 
Posty: 177
Dołączył(a): niedziela, 29 lip 2007, 11:31
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Re: Paparazzi z telefonami na rajdach

Postprzez padre-mk3 » czwartek, 21 lis 2013, 10:14

zawsze te mozna sie lekko przesunac z dala od tlumow zeby pozniej nie bylo ze kazda fotka taka sama bezplciowa I wogole.
swego czasu robilem fotki na rajdach I jakos nigdy problemu nie mialem.ale to juz chyba zalezy od podejscia ...
www.racebook.pl/polishmotorclub
Avatar użytkownika
padre-mk3
A5
 
Posty: 761
Dołączył(a): piątek, 21 kwi 2006, 10:01

Re: Paparazzi z telefonami na rajdach

Postprzez dinn » czwartek, 21 lis 2013, 11:03

padre-mk3 napisał(a):zawsze te mozna sie lekko przesunac z dala od tlumow zeby pozniej nie bylo ze kazda fotka taka sama bezplciowa I wogole.
swego czasu robilem fotki na rajdach I jakos nigdy problemu nie mialem.ale to juz chyba zalezy od podejscia ...


Oczywiscie Lukaszu, przychodze wczesniej na miejscowke, ustawiam sie, a 2 sekundy przed przejazdem wpada "na dokladke" komorkowiec, po zabawie. Nie chodzi nawet o mozliwosc zrobienia zdjecia, ale o sama mozliwosc zobaczenia przejazdu. Nie mowiac juz o tym, ze na czesci OeSow jest malo realne pojscie gdzies, gdzie nie ma ludzi. Dobre przyklady to SS Lisbon, Super OeS w Salou, ogolnie wiekszosc dobrze dostepnych odcinkow miejskich czy nieszczesny Chirk Castle walkowany ostatnio.
Generalnie wiem, ze lubisz byc w opozycji do mnie, wiec Twoj wpis traktuje z przymrozeniem oka. :D

Filantrop-przeczytaj sobie jeszcze raz caly watek. Nie ma tu znaczenia jakiego sprzetu uzywasz. Istotne jest zachowanie takiej osoby. Nie wiem ile razy to jeszcze bede musial napisac.
Beeeedddeee pppiiiisssaaalll pppooowwwooollliii bbbooo wwwiiieeemmm, zzzeee ccczzzyyytttaaasszz mmmaaalllooo bbbiiiieeeggggllleee.
"Nikt nic nie czy­ta, a jeśli czy­ta, to nic nie ro­zumie, a jeśli na­wet ro­zumie, to nic nie pamięta."
Avatar użytkownika
dinn
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Slough (UK)

Re: Paparazzi z telefonami na rajdach

Postprzez padre-mk3 » czwartek, 21 lis 2013, 12:09

to nie opozycja tylko trzezwe spojrzenie na ten temat.
www.racebook.pl/polishmotorclub
Avatar użytkownika
padre-mk3
A5
 
Posty: 761
Dołączył(a): piątek, 21 kwi 2006, 10:01

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość