Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Archiwum

Moderator: SebaSTI

Re: Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Postprzez jarauto » piątek, 24 maja 2013, 13:14

Bdb pomysł.
Mimo 2 tematów zamiast obecnego jednego, zaoszczędzi czas i przekieruje znaczącą większość produkcji pt. "to moje dzieło więc z pewnością jest ciekawe" do osobnego tematu, co oczyści zdominowane obecnie przez autopromocję "Ciekawe filmy".
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d7/Unusual_sarcasm_notice.jpg
jarauto
N2
 
Posty: 173
Dołączył(a): wtorek, 15 lut 2005, 22:54
Lokalizacja: DK/3city/śląsk


Re: Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Postprzez karcin » piątek, 24 maja 2013, 15:10

dla mnie tworzenie dwóch tematów nie jest dobrą propozycją :) strata czasu na otwieranie kolejnych stron...
wystarczy żeby każdy jasno podpisywał filmiki i każdy wybiera co ma ochotę oglądać
zamiast Ciekawe filmy powinno się nazywać Filmy z rajdów i było by po problemie :) każdy ma inny gust, więc nie każdemu będzie się podobał ciekawy filmik który ktoś chciał pokazać :)
no ale róbcie jak uważacie mi nie przeszkadza jeśli film jest nie ciekawy... wyłączę go i nie spinam się :)

reklamy w filmach ? nie przeszkadzają mi jakoś a przecież wszyscy chcemy aby coraz więcej firm sponsorowało rajdy... więc o co wam chodzi ? nie ma reklam nie ma kasy nie ? wolę oglądać filmy nakręcone dobrym sprzętem i z reklamami, niż bez reklam ale katastrofalnych sprzętem, no ale to tylko moje opinia :)


przykład zdjęć:
ja oglądam tylko temat o nazwie "Ciekawe fotki" a do "galerii forumowiczów" już nie zaglądam bo nie chce mi się otwierać kolejnych tematów i szukać jakiś ciekawych zdjęć :) wolę formę, że ktoś wrzuci kilka ciekawych fotek swojej twórczości + link do galerii
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Postprzez wanderer » piątek, 24 maja 2013, 15:43

karcin napisał(a):zamiast Ciekawe filmy powinno się nazywać Filmy z rajdów i było by po problemie :)

Hehe :) tez mam wrazenie, ze wiekszosc narzekajacych ma problem tylko dlatego, ze ten topic nazywa sie "Ciekawe filmy". A jak zmienisz nazwe na "Filmy z rajdow", to zaraz jakis filozof zacznie rozkminiac, ze przydaloby sie stworzyc rowniez temat pt. "filmy z driftingu" albo "filmy z wyscigow". :lol:

A wystarczy tylko porzadnie opisywac linki i zeby pilnowal tego moderator.
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Postprzez sas » piątek, 24 maja 2013, 16:39

ja jestem za rozdzieleniem.
sas
N2
 
Posty: 178
Dołączył(a): sobota, 24 gru 2005, 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Postprzez Agrest » poniedziałek, 27 maja 2013, 10:11

Zmienić nazwę działu na jakąś bardziej ogólną tak żeby można było zamieścić tam filmik np. z gór lub driftu , oraz przede wszystkim podpisywać filmiki. Wiem wtedy co to jest chce to oglądam nie to nie.
Robienie dwóch tematów nie ma sensu.
BO KIBICE DOCENIĄ GDY DRIVER STARA SIĘ,
KIEDY IDZIESZ PEŁNA DZIDĄ TO POKOCHAJĄ CIĘ !!! :)
Agrest
A5
 
Posty: 516
Dołączył(a): środa, 1 lip 2009, 12:05
Lokalizacja: gdzieś tam przy oesie

Re: Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Postprzez krugerwd » poniedziałek, 27 maja 2013, 12:01

Absolutnie nie robić bardziej ogólnej nazwy działu! Dopiero będzie śmietnik i tak czasem się dziwię co ludzie uznają za "ciekawe" filmy...
Jedyne co to pilnować żeby filmiki były naprawdę warte uwagi i że się nie powtarzają.

Pozdrawiam
K.
krugerwd
N1
 
Posty: 93
Dołączył(a): środa, 1 lut 2012, 16:16

Re: Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Postprzez speedyzxz » poniedziałek, 27 maja 2013, 12:05

Agrest napisał(a):Zmienić nazwę działu na jakąś bardziej ogólną tak żeby można było zamieścić tam filmik np. z gór lub driftu


a obecna nazwa nie jest ogólna? co więcej i hillclimb i drifting pojawiał się

podpisywanie to druga sprawa, czasem wygląda jakby ktoś nawet działu nie przeglądał i wrzuca linka, nieraz tego co było.
Czy podział jest potrzebny? materiały maxxsportu, motorecords czy videomotosport itp. nie są nudne ale ujęcia powtarzają się, trafiają ujęcia pojedynczych zawodników, co też jest swojakim dublowaniem, a gdzieś tam w gąszczu ciekawy onboard potrafi zniknąć.
To że zarabia się na tych filmach złem nie jest, sam się wspieram google AdSense. Ale chce zobaczyć rajd wisły i znajduje je w jednym temacie, chce zobaczyć ujęcie z rajdowki Sainza z celiki idę do drugiego tematu.
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Postprzez SebaSTI » poniedziałek, 27 maja 2013, 19:19

Przecież w dziale "Ciekawe filmy" od początku się wrzuca filmiki różne nie tylko z rajdów, jednak 80% filmików to pewnie same rajdy, jednak to forum sportów motorowych, więc dział jest odpowiedni na wszystkie tego typu filmiki
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości