Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Archiwum

Moderator: SebaSTI

Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Postprzez SebaSTI » czwartek, 23 maja 2013, 21:12

speedyzxz podsunął pomysł, żeby podzielić dział "Ciekawe Filmy" tak jak jest z galerią forumowiczów i ciekawe fotki , wtedy można było by dodawać w dziale Ciekawe Filmiki z internetu , a drugi temat byłby własną twórczością. Także czekam na waszą opinie i póżniej zdecydujemy, czy zrobimy jakieś zmiany.Najlepiej, żeby każdy zainteresowany zmianą napisał nawet jedno zdanie ,czy mu to odpowiada, więcej użytkowników będzie na tak to wtedy zmieniamy dział.
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów


Re: Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Postprzez Sherman » czwartek, 23 maja 2013, 21:26

I to byłby najlepszy sposób :)
Avatar użytkownika
Sherman
N3
 
Posty: 213
Dołączył(a): piątek, 20 lip 2012, 22:28

Re: Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Postprzez andrew88 » czwartek, 23 maja 2013, 22:09

W sumie dużej różnicy taki podział nie zrobi, ale ja jestem jednak przeciwko niemu. Jeśli będą filmiki podzielone to rozpaczać nie będę.
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Postprzez RajducH » czwartek, 23 maja 2013, 22:14

ogólnie zmiana jest potrzebna; obecnie sytuacja wygląda tak, że wchodzi się do działu ciekawe filmy, a tam pełno filmów tylko że niekoniecznie ciekawych, mnóstwo własnej twórczości lub filmów przeciętnych, nudnych czy po prostu wklejonych po raz setny

podział jakiś trzeba zrobić; taki jak proponujesz rozdzieli tylko na "twórczość własną" oraz "filmy znalezione", ale nadal będzie trzeba przebierać bo i tu i tu będą filmy ciekawe i mniej ciekawe

mi najbardziej odpowiadałby model by w dziale "ciekawe filmy" lądowały filmy i własnej twórczości i te znalezione ale z najwyższej półki tzn. tak jak w tytule działu CIEKAWE (tylko że to jest pojęcie względne, bo to co mi się nie podoba innego może zachwycać)

podsumowując: jeśli ma być choć taka zmiana jaką proponuje Seba to ja jestem za
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Re: Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Postprzez SebaSTI » czwartek, 23 maja 2013, 22:19

RajducH napisał(a):ogólnie zmiana jest potrzebna; obecnie sytuacja wygląda tak, że wchodzi się do działu ciekawe filmy, a tam pełno filmów tylko że niekoniecznie ciekawych, mnóstwo własnej twórczości lub filmów przeciętnych, nudnych czy po prostu wklejonych po raz setny

podział jakiś trzeba zrobić; taki jak proponujesz rozdzieli tylko na "twórczość własną" oraz "filmy znalezione", ale nadal będzie trzeba przebierać bo i tu i tu będą filmy ciekawe i mniej ciekawe

mi najbardziej odpowiadałby model by w dziale "ciekawe filmy" lądowały filmy i własnej twórczości i te znalezione ale z najwyższej półki tzn. tak jak w tytule działu CIEKAWE (tylko że to jest pojęcie względne, bo to co mi się nie podoba innego może zachwycać)

podsumowując: jeśli ma być choć taka zmiana jaką proponuje Seba to ja jestem za



Wiesz każdy ma swój gust , czasami nawet filmiki które były, to warto je dodać ponownie jak nie pojawiał się już dawno temu:) , a sortowanie ich to przy jednym moderatorze jest niewykonalne, a tak to bedzie podział:)
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Postprzez CZUCZU » czwartek, 23 maja 2013, 22:52

Wystarczy 2 userom bloknąć dostęp do ciekawych filmów i zrobi się ciekawie :lol:
http://www.czuczu.estrefa.pl

Głośno i bokiem na przednich łapach..
Avatar użytkownika
CZUCZU
N3
 
Posty: 425
Dołączył(a): wtorek, 29 sie 2006, 10:03
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Postprzez wanderer » czwartek, 23 maja 2013, 23:21

Ja z kolei jestem zdania, ze nie ma sensu zbytnio tworzyc nowych bytow. :) Nie bardzo rozumiem tych, co maja problem z uzytkownikami umieszczajacymi wlasne nagrania. Mi wystarczy opis by stwierdzic, czy chce cos obejrzec, czy nie. Jak mi sie nie podoba, to nie klikam - proste. W ostatecznosci, jak komus cos bardzo nie pasuje, to mozna dodac delikwenta do wrogow i jego posty nie beda sie wyswietlac.
Ostatnio edytowano piątek, 24 maja 2013, 15:51 przez wanderer, łącznie edytowano 1 raz
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Postprzez srubawrc » piątek, 24 maja 2013, 07:47

Nic to nie zmieni. Ci co dodawali swoje filmy będą je dodawać dalej tylko pod innym nickiem jako rzekomo znalezione w sieci :wink:
"Kupię 1-szy nr WRC"
srubawrc@wp.pl
Avatar użytkownika
srubawrc
N3
 
Posty: 304
Dołączył(a): czwartek, 7 sie 2008, 22:12
Lokalizacja: Duszniki Zdrój

Re: Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Postprzez CZUCZU » piątek, 24 maja 2013, 08:31

Wystarczy żeby moderator reagował jak ktoś kliknie wykrzyknij i usuwał posty z nieciekawymi komercyjnymi filmami.
http://www.czuczu.estrefa.pl

Głośno i bokiem na przednich łapach..
Avatar użytkownika
CZUCZU
N3
 
Posty: 425
Dołączył(a): wtorek, 29 sie 2006, 10:03
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Postprzez Zajcev » piątek, 24 maja 2013, 08:49

wg mnie nic to nie zmieni... albo inaczej, trochę nawet utrudni, dojdzie kolejny temat do przeglądania... tak to wchodzę do jednego tematu, widzę opis i wiem czy chcę oglądnąć film czy nie...

Jeśli "problemem" jest to, że w temacie wrzucane są produkcje motorecords, oesrecords, maxxsport itp itd... to w ten sposób na pewno się tego nie wyeliminuję, zresztą nie rozumiem dlaczego się tego pozbywać... Zaczyna się robić dziwnie, przeszkadzają reklamy przy filmach, przeszkadza to, że autorzy wrzucają swoje filmy, nie wiem skąd i po co taka "napinka" :?:
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Re: Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Postprzez woocasch » piątek, 24 maja 2013, 08:51

Sam filmików nie dodaje, ale moim zdaniem w temacie "Ciekawe filmy" powinny być faktycznie zamieszczane jakieś ciekawostki, rzeczy nietypowe, filmy czymś się wyróżniające, a osobno powinien być wątek z "relacjami" z rajdów/wyścigów. I nie ma znaczenia czy jest to materiał własny czy znaleziony w sieci. W sumie to dla każdego ciekawe może być coś innego, jednak jakiś podział dobrze by było zrobić.
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Postprzez Mad Max » piątek, 24 maja 2013, 09:37

Z mojej strony nie ma sensu tworzyć nowego działu/tematu (pomimo że ten z foto jakoś istnieje) bo i tak materiał będzie pojawiać się również w innych tematach i myślę że na to trzeba zwrócić bardziej uwagę - że albo tu albo tu, oraz żeby linki były porządnie opisywane wtedy każdy wie czy chce oglądać czy nie - czy coś jest ciekawe czy nie to kwestia gustu - jedni lubią wędkowanie a inni rajdy... a niektórzy to i to :wink:
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Postprzez SebaSTI » piątek, 24 maja 2013, 10:47

Przy podzielonych filmach , będzie zmieniany regulamin, także nie będzie samowolki to moge zagwarantować, moim zdaniem to i tak lepsze niż zakaz reklam. Wiadomo własna twórczość to nie tylko te z reklamami....Czekam na zdanie jeszcze OesRecords, Motorecords, Maxxsport itd. chociaż zdanie motorecords już znam.
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Postprzez Zajcev » piątek, 24 maja 2013, 11:27

SebaSTI napisał(a):Przy podzielonych filmach , będzie zmieniany regulamin, także nie będzie samowolki to moge zagwarantować, moim zdaniem to i tak lepsze niż zakaz reklam. Wiadomo własna twórczość to nie tylko te z reklamami....Czekam na zdanie jeszcze OesRecords, Motorecords, Maxxsport itd. chociaż zdanie motorecords już znam.



"to i tak lepsze niż zakaz reklam" - już nie przesadzajmy, bo od tego pomysłu wszystko będzie lepsze :) zakazanie filmików z reklamami to jakiś absurd, jeśli oczywiście dobrze zrozumiałem i o to chodziło ..

Co się zmieni przy podzielonych tematach? Jakoś tego nie widzę, inną kwestią będzie utworzenie definicji "ciekawego filmu", dla mnie np. tylko mała część filmów jest ciekawa w tamtym temacie, ale nie narzekam, wchodzę w to co mnie interesuję, a przynajmniej mam wszystko w jednym miejscu, a nie przeglądanie kilku tematów żeby coś znaleźć..

Jak to będzie wyglądało, załóżmy firma X wrzuca filmik z rajdu, wrzuca go rozumiem do osobnego tematu, dla mnie ten film okazuje się ciekawy, wrzucam go do ciekawych, filmik się dubluje, w którym temacie więc powinien pozostać? Czy może moderator usunie go, bo uzna, że nie jest ciekawy, jakie więc będą kryteria wyboru ciekawych filmów?
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Re: Ciekawe Filmy - Propozycja zmian

Postprzez SebaSTI » piątek, 24 maja 2013, 11:50

Zajcev napisał(a):
SebaSTI napisał(a):Przy podzielonych filmach , będzie zmieniany regulamin, także nie będzie samowolki to moge zagwarantować, moim zdaniem to i tak lepsze niż zakaz reklam. Wiadomo własna twórczość to nie tylko te z reklamami....Czekam na zdanie jeszcze OesRecords, Motorecords, Maxxsport itd. chociaż zdanie motorecords już znam.



"to i tak lepsze niż zakaz reklam" - już nie przesadzajmy, bo od tego pomysłu wszystko będzie lepsze :) zakazanie filmików z reklamami to jakiś absurd, jeśli oczywiście dobrze zrozumiałem i o to chodziło ..

Co się zmieni przy podzielonych tematach? Jakoś tego nie widzę, inną kwestią będzie utworzenie definicji "ciekawego filmu", dla mnie np. tylko mała część filmów jest ciekawa w tamtym temacie, ale nie narzekam, wchodzę w to co mnie interesuję, a przynajmniej mam wszystko w jednym miejscu, a nie przeglądanie kilku tematów żeby coś znaleźć..

Jak to będzie wyglądało, załóżmy firma X wrzuca filmik z rajdu, wrzuca go rozumiem do osobnego tematu, dla mnie ten film okazuje się ciekawy, wrzucam go do ciekawych, filmik się dubluje, w którym temacie więc powinien pozostać? Czy może moderator usunie go, bo uzna, że nie jest ciekawy, jakie więc będą kryteria wyboru ciekawych filmów?



No może i tak być jak mówisz, ale po to jest moderator żeby tego pilnował, ja zdaje sobie sprawę że wiele lat tutaj nic się nie zmieniało i niestety użytkownicy mają problemy z jakimkolwiek przestrzeganiu regulaminu...no nic to jest tylko propozycja, także zobczymy.
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość