Spór o "ciekawość" filmów zamieszczanych w "Ciekawych filmach"

Archiwum

Moderator: SebaSTI

Spór o "ciekawość" filmów zamieszczanych w "Ciekawych filmach"

Postprzez Paj@k » poniedziałek, 12 lis 2012, 16:24

Witam
Jest jedna sprawa którą chciał bym poruszyć bo normalnie już nie mogę...
Wszystkie filmu typu "Wrocławska Liga Time Attack" czy też np. "ARS Żory", "KJS Supercar.pl" i tym podobne.
Moim zdaniem nie nadają się do kategorii filmów "Ciekawych"
Serce mi się kraja jak je oglądam, bardziej pasują do kategorii "Jak nie jeździć"
W każdym jest to samo prosta prosta hamowanie i dupa... Żal po prostu oglądać
Owszem zdążają się w nich jakieś ciekawe akcje ale to nie przesądza o całym filmie.
Mam nadzieję że ograniczycie rozprzestrzenianie ich w tym temacie.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paj@k
N1
 
Posty: 52
Dołączył(a): piątek, 25 lis 2005, 23:03


Re: Ciekawe Filmy

Postprzez beeper_ » poniedziałek, 12 lis 2012, 16:27

Paj@k napisał(a):Witam
Jest jedna sprawa którą chciał bym poruszyć bo normalnie już nie mogę...
Wszystkie filmu typu "Wrocławska Liga Time Attack" czy też np. "ARS Żory", "KJS Supercar.pl" i tym podobne.
Moim zdaniem nie nadają się do kategorii filmów "Ciekawych"
Serce mi się kraja jak je oglądam, bardziej pasują do kategorii "Jak nie jeździć"
W każdym jest to samo prosta prosta hamowanie i dupa... Żal po prostu oglądać
Owszem zdążają się w nich jakieś ciekawe akcje ale to nie przesądza o całym filmie.
Mam nadzieję że ograniczycie rozprzestrzenianie ich w tym temacie.
Pozdrawiam


Prowadzisz jakąś szkołę szybkiej jazdy? Myślę, że wielu z tego filmiku by chętnie wzięło udział w zajęciach, na razie to wyglada tak, że się jeździ jak umie i wyciąga wnioski, jedni więcej, drudzy mniej. To jest amatorka, nie oczekuj za wiele.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Re: Ciekawe Filmy

Postprzez MopMan » poniedziałek, 12 lis 2012, 16:34

Paj@k napisał(a):Witam
Jest jedna sprawa którą chciał bym poruszyć bo normalnie już nie mogę...
Wszystkie filmu typu "Wrocławska Liga Time Attack" czy też np. "ARS Żory", "KJS Supercar.pl" i tym podobne.
Moim zdaniem nie nadają się do kategorii filmów "Ciekawych"
Serce mi się kraja jak je oglądam, bardziej pasują do kategorii "Jak nie jeździć"
W każdym jest to samo prosta prosta hamowanie i dupa... Żal po prostu oglądać
Owszem zdążają się w nich jakieś ciekawe akcje ale to nie przesądza o całym filmie.
Mam nadzieję że ograniczycie rozprzestrzenianie ich w tym temacie.
Pozdrawiam


Czy się nadają do tej kategorii - każdy z nas ma swoje zdanie. Mnie osobiście one nie przeszkadzają. Większość filmików w tym temacie jest podpisana - jak mnie jakiś nie interesuje po prostu nie klikam :)
https://www.facebook.com/MopManVideoRally/
Obrazek
Avatar użytkownika
MopMan
N2
 
Posty: 101
Dołączył(a): wtorek, 6 wrz 2011, 18:28

Re: Ciekawe Filmy

Postprzez 206-XS » poniedziałek, 12 lis 2012, 16:36

Też mi się wydaje, że daleko tym filmom do ciekawych. Nie chodzi tu oczywiście o twórców bo same w sobie filmy są jak najbardziej okej. Ale jak odpalam film i nie mogę wytrzymać 30s bo tak kaleczą no to to się chyba mija z celem. To jest tak jak z cudowną produkcją pod tytułem Pamiętniki z Wakacji, też się tego nie da oglądać więcej niż 30 sekund, a poziom kierowców z tych KJS-ow, myślę, że nie wiele odbiega od poziomu aktorskiego wyżej wymienionego cuda kinematografii.... Fajnie, że się obracają, że trzymają nogę w podłodze cały czas, ale to chyba nie do końca o to chodzi. Bo to bardziej przypomina zlot na Cargo niż jazdę na czas na rajdzie.

Pzdr
...HOLO GO !!!!!...
Avatar użytkownika
206-XS
N3
 
Posty: 264
Dołączył(a): środa, 20 kwi 2005, 16:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ciekawe Filmy

Postprzez tomson » poniedziałek, 12 lis 2012, 16:48

Paj@k napisał(a):Witam
Jest jedna sprawa którą chciał bym poruszyć bo normalnie już nie mogę...
Wszystkie filmu typu "Wrocławska Liga Time Attack" czy też np. "ARS Żory", "KJS Supercar.pl" i tym podobne.
Moim zdaniem nie nadają się do kategorii filmów "Ciekawych"
Serce mi się kraja jak je oglądam, bardziej pasują do kategorii "Jak nie jeździć"
W każdym jest to samo prosta prosta hamowanie i dupa... Żal po prostu oglądać
Owszem zdążają się w nich jakieś ciekawe akcje ale to nie przesądza o całym filmie.
Mam nadzieję że ograniczycie rozprzestrzenianie ich w tym temacie.
Pozdrawiam
206-XS napisał(a):Też mi się wydaje, że daleko tym filmom do ciekawych. Nie chodzi tu oczywiście o twórców bo same w sobie filmy są jak najbardziej okej. Ale jak odpalam film i nie mogę wytrzymać 30s bo tak kaleczą no to to się chyba mija z celem. To jest tak jak z cudowną produkcją pod tytułem Pamiętniki z Wakacji, też się tego nie da oglądać więcej niż 30 sekund, a poziom kierowców z tych KJS-ow, myślę, że nie wiele odbiega od poziomu aktorskiego wyżej wymienionego cuda kinematografii.... Fajnie, że się obracają, że trzymają nogę w podłodze cały czas, ale to chyba nie do końca o to chodzi. Bo to bardziej przypomina zlot na Cargo niż jazdę na czas na rajdzie.

Pzdr


Popieram. Inny temat, np. "Ciekawe filmy z KJS-ów".
Avatar użytkownika
tomson
N2
 
Posty: 197
Dołączył(a): wtorek, 7 lip 2009, 09:07

Re: Ciekawe Filmy

Postprzez matufa » poniedziałek, 12 lis 2012, 17:59

Dzwoniłem do N.A.S.A jak i do ludzi z Hollywood i zgodnie odpowiadają, że ciekawe filmy to ciekawe filmy :)

Statystyki, które prowadzi N.A.S.A wykazały, że dla 95% ludzi ciekawy film rajdowy to taki w którym są emocje, kierowcy z ułańską fantazją, nie zaszkodzi również jakiś mniej lub bardziej drastyczny wypadek. Co ważne powtarzają, że liczy się prędkość...
Prędkość = Siła
Cytując klasyka "Słuchaj! Jak szybciej jedzie to lepiej rozp****"

Z tych samych badań wynika, że pozostałe 5% to: 3% Ludzie ślepi (dla nich jest obojętna zawartość filmu), 1% Koty (oni się nie znają) i 1% użytkownicy forum Autoklubu

Dla mnie osobiście dobry film z KJS jest o wiele bardziej ciekawszy niż masa syfu w tym temacie z RSMP/RPP

Więc my "operatorzy" poświęcamy się, swój cenny czas, zdrowie, pieniądze, aby nagrać ciekawy materiał, zawodnicy poświęcają swój sprzęt i życie, organizatorzy również się starają, a wy mi powiecie, że to co robimy jest nieciekawe ? :shock:

Radze wam oglądać takie filmy bo może coś wyniesiecie z tego, bo oni z czasem się nauczą ogarniać swoje auta, a wy ?
Może zobaczycie co może dziać się z autem i w jakich miejscach jest niebezpiecznie... Doświadczenie samo się nie zbierze

Ps. Jestem tak miłym człowiekiem, że nie robię kolorowanek z opisów, podpisuje filmy normalne, nie wrzucam tu byle każdego filmu...

Proszę tylko o szacunek dla ludzi którzy robią coś "DLA WAS"
matufa
N3
 
Posty: 442
Dołączył(a): sobota, 16 lut 2008, 18:27

Re: Ciekawe Filmy

Postprzez 206-XS » poniedziałek, 12 lis 2012, 18:08

Chyba wziąłeś za mocno do siebie to co wcześniej było napisane. Nie wiem do którego NASA dzwoniłeś bo ja tam też dzwoniłem i powiedzieli mi, że ciekawy film rajdowy ta taki na którym widać kunszt i umiejętności kierowcy, ale to było może te "NAS-a" od muzyki.

Nie mniej jednak uważam, że takie filmy nie są ciekawe i nic nie wnoszą do mojej edukacji jako kierowcy...

Tak ja wcześniej napisałem, nie jest to żadna osobista wycieczka do "twórców" filmów z rajdów bo większość z nich zamieszczana tutaj jest ciekawa a zwłaszcza te wrzucane przez "OES Records", chodzi mi jedynie od to, że powinien być na nie osobny temat bo po prostu nie są ciekawe.

Pozdrawiam
...HOLO GO !!!!!...
Avatar użytkownika
206-XS
N3
 
Posty: 264
Dołączył(a): środa, 20 kwi 2005, 16:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ciekawe Filmy

Postprzez rallyfan2 » poniedziałek, 12 lis 2012, 18:13

Ciekawe filmy to ciekawe filmy dla jednych a dla innych nie. Ja jestem za wrzucaniem takich materiałów bo tak jak ktoś wcześnie mądrze zauważył jak jest podpisany film to sam wybieram czy oglądać czy nie, i przykładowo oglądam wszystko z KJS z śląska, małopolski i podkarpacia czasami na tych filmach jest więcej akcji niż na RSMP.
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Re: Ciekawe Filmy

Postprzez matufa » poniedziałek, 12 lis 2012, 18:15

206-XS napisał(a):Chyba wziąłeś za mocno do siebie to co wcześniej było napisane. Nie wiem do którego NASA dzwoniłeś bo ja tam też dzwoniłem i powiedzieli mi, że ciekawy film rajdowy ta taki na którym widać kunszt i umiejętności kierowcy, ale to było może te "NAS-a" od muzyki.

Nie mniej jednak uważam, że takie filmy nie są ciekawe i nic nie wnoszą do mojej edukacji jako kierowcy...

Tak ja wcześniej napisałem, nie jest to żadna osobista wycieczka do "twórców" filmów z rajdów bo większość z nich zamieszczana tutaj jest ciekawa a zwłaszcza te wrzucane przez "OES Records", chodzi mi jedynie od to, że powinien być na nie osobny temat bo po prostu nie są ciekawe.

Pozdrawiam



To zostań moderatorem
Załóż taki temat i przenoś wszystkie "nieciekawe filmy" tam :)
Bo jestem pewny, że i tak wszyscy będą tu wrzucać filmy...
matufa
N3
 
Posty: 442
Dołączył(a): sobota, 16 lut 2008, 18:27

Re: Ciekawe Filmy

Postprzez Zajcev » poniedziałek, 12 lis 2012, 18:42

to jest to samo co w temacie Ciekawe Fotki... dla jednego coś jest ciekawego, dla innego nie... sens te tematy straciły już dawno;) po prostu każdy wrzuca to co mu się spodoba;)
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Re: Ciekawe Filmy

Postprzez wojtasm461 » poniedziałek, 12 lis 2012, 19:48

206-XS napisał(a):Też mi się wydaje, że daleko tym filmom do ciekawych. Nie chodzi tu oczywiście o twórców bo same w sobie filmy są jak najbardziej okej. Ale jak odpalam film i nie mogę wytrzymać 30s bo tak kaleczą no to to się chyba mija z celem. To jest tak jak z cudowną produkcją pod tytułem Pamiętniki z Wakacji, też się tego nie da oglądać więcej niż 30 sekund, a poziom kierowców z tych KJS-ow, myślę, że nie wiele odbiega od poziomu aktorskiego wyżej wymienionego cuda kinematografii.... Fajnie, że się obracają, że trzymają nogę w podłodze cały czas, ale to chyba nie do końca o to chodzi. Bo to bardziej przypomina zlot na Cargo niż jazdę na czas na rajdzie.

Pzdr


nie każdy jest Kajetanowiczem więc jeżdzi jak umie ,a przede wszystkim tak żeby sprawiało mu frajdę- odrobinę wyrozumiałości i dystansu do własnych umiejętności... :wink:
https://www.facebook.com/legacyrally
wojtasm461
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): sobota, 24 lis 2007, 20:13
Lokalizacja: Zieleniec

Re: Ciekawe Filmy

Postprzez Paj@k » poniedziałek, 12 lis 2012, 20:10

Tak to się nie dogadamy. Filmy nie pasują do tego wątku i tyle nie ważne jak kto jeździ.
Avatar użytkownika
Paj@k
N1
 
Posty: 52
Dołączył(a): piątek, 25 lis 2005, 23:03

Re: Ciekawe Filmy

Postprzez Maxikitcar » poniedziałek, 12 lis 2012, 20:15

hahaha pokazywać tylko filmy z you tuba, żeby się można nauczyć czegoś, a to dobre, człowieku Pająku lepiej jak ci coś niepasuje ,idź zatankuj furę,pojeździj sobie i wtedy się więcej nauczysz niż z siedzenia przed kompem oglądając YT lub idź na żywo pooglądać jakiegoś kjs'a i wtedy sobie wybierzesz kto jeździ dobrze a kto kulawo:lol: Jakbyś zajarzył to te filmy to są the best z kjs, czyli komu coś się powinęło kto coś urwał ,to samo dotyczy akcji z RSMP cz RPP.Jak chcesz sobie pooglądać jak ktoś dobrze bez błędów idzie ogniem to przeważnie sami zawodnicy wystawiają takie filmy,więc w czym problem?W tym że ma być milion tematów jaki jest poszczególny film? Tu wchodzę i wiem co oglądałem ostatnio a kto coś wrzucił nowego ,wszystko przejrzyście.
Maxikitcar
N2
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 11 kwi 2012, 21:46

Re: Ciekawe Filmy

Postprzez Paj@k » poniedziałek, 12 lis 2012, 20:19

W którym momencie wspominałem coś o nauce z filmów?
Avatar użytkownika
Paj@k
N1
 
Posty: 52
Dołączył(a): piątek, 25 lis 2005, 23:03

Re: Ciekawe Filmy

Postprzez majkos » poniedziałek, 12 lis 2012, 20:22

matufa napisał(a):Dzwoniłem do N.A.S.A jak i do ludzi z Hollywood i zgodnie odpowiadają, że ciekawe filmy to ciekawe filmy :)

Statystyki, które prowadzi N.A.S.A wykazały, że dla 95% ludzi ciekawy film rajdowy to taki w którym są emocje, kierowcy z ułańską fantazją, nie zaszkodzi również jakiś mniej lub bardziej drastyczny wypadek. Co ważne powtarzają, że liczy się prędkość...
Prędkość = Siła
Cytując klasyka "Słuchaj! Jak szybciej jedzie to lepiej rozp****"

Z tych samych badań wynika, że pozostałe 5% to: 3% Ludzie ślepi (dla nich jest obojętna zawartość filmu), 1% Koty (oni się nie znają) i 1% użytkownicy forum Autoklubu

Dla mnie osobiście dobry film z KJS jest o wiele bardziej ciekawszy niż masa syfu w tym temacie z RSMP/RPP

Więc my "operatorzy" poświęcamy się, swój cenny czas, zdrowie, pieniądze, aby nagrać ciekawy materiał, zawodnicy poświęcają swój sprzęt i życie, organizatorzy również się starają, a wy mi powiecie, że to co robimy jest nieciekawe ? :shock:

Radze wam oglądać takie filmy bo może coś wyniesiecie z tego, bo oni z czasem się nauczą ogarniać swoje auta, a wy ?
Może zobaczycie co może dziać się z autem i w jakich miejscach jest niebezpiecznie... Doświadczenie samo się nie zbierze

Ps. Jestem tak miłym człowiekiem, że nie robię kolorowanek z opisów, podpisuje filmy normalne, nie wrzucam tu byle każdego filmu...

Proszę tylko o szacunek dla ludzi którzy robią coś "DLA WAS"


I po co ten wywód? Nie oszukujmy się - te zamieszczane przez Was materiały są przecież reklamą Waszej "wytwórni" (innych "wytwórni" też to dotyczy) i na robieniu filmów zarabiacie czystą gotówkę. Ciekawe czy gdybyście nie zarabiali to też robilibyście to z pasji i czy "poświęcali się, swój cenny czas, zdrowie, pieniądze, aby nagrać ciekawy materiał"? Myślę, że potrzebujecie więcej dystansu do siebie i zamiast oczekiwać szacunku należy przyjąć słowa krytyki bez obrażania się na wszystkich. Wolę oglądnąć taką produkcję:

http://www.youtube.com/watch?v=q_RTsaNi ... _embedded#!

niż "popisy" asów KJS-ów.

A filmów robionych przez prawdziwych polskich pasjonatów jest tutaj naprawdę niewiele. Kiedyś forumowicze zamieszczali swoje zdjęcia w temacie "Ciekawe fotki" i zrobił się bałagan. Zaproponowałem wtedy aby powstał nowy temat "Galerie forumowiczów...." i to się przyjęło. Może i tutaj należy wyodrębnić takie "reklamowe" materiały?

A z tym to mnie normalnie rozwaliłeś :D :

"Radze wam oglądać takie filmy bo może coś wyniesiecie z tego, bo oni z czasem się nauczą ogarniać swoje auta, a wy ?
Może zobaczycie co może dziać się z autem i w jakich miejscach jest niebezpiecznie... Doświadczenie samo się nie zbierze"

Pozdrawiam
Zostań fanem MAJKOS RTP na facebook'u
Avatar użytkownika
majkos
A5
 
Posty: 637
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 23:16
Lokalizacja: Kłodzko

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości