Rally RACC - Rallye de Espana 2012

Archiwum

Moderator: SebaSTI

Re: Rally RACC - Rallye de Espana 2012

Postprzez gregortest » wtorek, 13 lis 2012, 15:35

ogole widze tak tendencje,ze jesli jakikolwiek polski zawodnik jedzie za granica, a nie jest przynajmniej geniuszem pokroju Loeba to trzeba go od razu zrownac z blotem. Czy my nie mamy umiejetnosci cieszenia sie z tego ze innym sie powodzi? To taka sama sytuacja - sasiad ma nowe auto, zamiast mu pogratulowac to zrobie mu na nim ryse. Nie ze auto mi sie nie podoba, nie podoba mi sie ze nie jest moje, tylko jego.
To przypomnij sobie śp Janusz Kuliga, który nawet jak startował N-nką to wzbudzał aplaus i radość.
Kuzaj także.
Po prostu wypowiedzi i cała otoczka kopciuszki - medialna- jest nie do przyjęcia.
Ja jeszcze byłbym w stanie zrozumieć, gdyby robił śmigło z całej konkurencji na każdym rajdzie i potem , czy awaria, czy dzwon - też byłby w stanie przyznać się do błędu. Natomiast on i rzecznik zespółu robią kibiców w konia , stawiając sprawę w taki "wybielający " i zagmatwany sposób.
ale jak powiedział ojciec jednego z konkurentów z czasów ścigania się kopciuszki gokartami - że to jego zachowanie, oraz starego kopciucha zemści się na nich, to widocznie tak jezd.
Tak że cała ta kareira, być może za sprawą ojca kopciuszki - jest niby piękna i to wszystko. Już prawie wszystko się udaje, ale na końcu jest bum i d...pa.
Także nawet jak będzie jeździł WRC, wyniku już nie zrobi.
Dla niego było by najlepiej zacząć jeźdźcić w ME ido tego max S2000, albo ośką. I tam dalej się bawić w kula zgadula, dlaczego nie ukończę najbliższych 5 rajdó.w
gregortest
A5
 
Posty: 820
Dołączył(a): piątek, 15 cze 2012, 12:10


Re: Rally RACC - Rallye de Espana 2012

Postprzez JoostSchouten » wtorek, 13 lis 2012, 16:16

Joost - Rallymedia.nl
Avatar użytkownika
JoostSchouten
N3
 
Posty: 280
Dołączył(a): piątek, 20 maja 2005, 15:25
Lokalizacja: The Netherlands

Re: Rally RACC - Rallye de Espana 2012

Postprzez Jarek55511 » wtorek, 13 lis 2012, 20:09

Ja tam nie mam już nic do Kościuszki. Niech sobie jeździ,ale te głupoty co gadają,że zawsze coś z autem,oponami,a do winny się nie potrafią przyznać. Oleksowicz ma kase niech sobie jeździ,tak samo Kołtun czy Sołowowa chciałbym nawet żeby jeździł WRC jakby był team's cup np.większość rajdów w europie.
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: Rally RACC - Rallye de Espana 2012

Postprzez oldtimer » środa, 14 lis 2012, 09:51

Lotos jako państwowa spólka powinien stosować bardziej przejrzyste kryteria wyboru kierowcy jeżeli juz bawią się w rajdy.
Tak to zawsze będą rodzić sie jakieś podejrzenia tym bardziej że nie ma wyników a medialnie co najmniej jakby Junior pobił Loeba :D
U nas kompletnie nie ma promowania młodych talentów ,ta sama grupa przy korycie z kasą(nie mam na myśli jeżdżących za swoje) ,niedługo średnia wieku zawodników w RSMP zbliży się do średniej w Rajdzie Żubrów i trzeba będzie stosować" przeliczniki".Rok bez startów Francuza spowodował że nie mamy porównania jak daleko nasza" czołówka" ma do innych.
oldtimer
N3
 
Posty: 203
Dołączył(a): sobota, 25 kwi 2009, 21:34
Lokalizacja: OS

Re: Rally RACC - Rallye de Espana 2012

Postprzez makki » środa, 14 lis 2012, 10:14

Lotos jak i inne tego typu firmy nie są zainteresowane promocją młodych zawodników. Ich interesuje jaki wkład (własny) finansowy ma kierowca z którym realizują dany projekt.
makki
N2
 
Posty: 161
Dołączył(a): czwartek, 8 mar 2012, 15:20

Re: Rally RACC - Rallye de Espana 2012

Postprzez woocasch » środa, 14 lis 2012, 14:17

Dodam moje 3 grosze po 3 dniach obserwacji zmagań naszych asów z hiszpańskimi odcinkami. Czołówka WRC jedzie w innej lidze, po Mini widać, że złapali zadyszkę, bo jeżeli jeszcze Sordo i Nikara jako kierowcy dawali radę, to auto im nieco przeszkadzało w poważniejszym powalczeniu. W S2000 podobnie Ogier, Mikkelsen, Breen, Paddon, Kruuda ostro cisnęli, optycznie na ich tle Oleksowicz nie wypadał jakoś mega kiepsko. Widać było, że jest wolniej, ale nie patrząc na stoper to było w miarę OK. Jednak to co pokazują N-ki to jest jakaś masakra, w jednym miejscu zastanawialiśmy się czy przypadkiem nie zrobili nagle wolnego przejazdu, bo Kościuszko wyglądał jakby jechał po bułki do sklepu. Ale tak jechały wszystkie N4, nie wiem czym to jest podyktowane i jakim cudem potem udało mu się wylecieć z trasy. Dla kibica to dobrze, że teraz będzie podział na WRC-2, w którym będą S2000, RRC, R5 i R4, a potem WRC-3 gdzie będą ośki. N4 wg mnie nie powinno być serią o tytuł mistrza świata, bo z samej widowiskowości jazdy to czołówka WRC Academy w Fiestach R2 dawała większy szoł, czuć było, że chłopaki cisną ile się da i walczą na całego. Na ich tle Domżała wypadł słabo, bo strata niemal 5sek/km to bardzo dużo, ale z tego co wiem to jego celem było przejechanie maksymalnej ilości kilometrów i poznanie specyfiki tego cyklu. I ten cel osiągnął.
Ogólnie rajd fajny, a zabezpieczenie tak luzackie, że aż strach. W miejscach, które były oblegane przez kibiców był tłum safety i barierki i inne cuda, ale 100m dalej już zero zabezpieczenia, nawet głupiej taśmy nie ma. Ale mi tam to nie przeszkadzało :)
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Rally RACC - Rallye de Espana 2012

Postprzez panzonsport » poniedziałek, 17 cze 2013, 14:41

panzonsport
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 22 maja 2013, 20:01

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości