Acropolis Rally 2012

Archiwum

Moderator: SebaSTI

Re: Acropolis Rally 2012

Postprzez Tomek K » sobota, 8 gru 2012, 21:41

Biletów w Grecji nie było. Także ten wydatek odpada.

Generalny koszt wyjazdu zależy przede wszystkich od liczby osób i waszych preferencji wyjazdowych.
Największy koszt to oczywiście samolot - jeśli jesteś zdecydowany to po nowym roku już polecałbym śledzić ceny. Byłem w Grecji 3 razy i poniżej 600zł mnie bilet nie wyniósł. Ateny nie są niestety kierunkiem tanich linii. W zeszlym roku koszt to bodaj 700zł.
Nocleg - baza jest Loutraki, turystyzne miasteczko i posiada wiele hoteli/hosteli. Ja jednak spałem w namiocie na jednym z pobliskich campingow, nie jest drogo. No i wszytsko zalezy od tego czy lecisz ścisle na sam rajd (nie zawsze sie udaje tak dopasowac daty lotów) czy np dodasz sobie ze 2 dni na wypoczynek.
Dochodzi wypozyczenie samochodu i paliwo. 2 i 3 dzien rajdu nie sa strasznie paliwozerne, za to pierwszy to istny Dakar. W zasadzie pokonuje sie chyba prawie 400km od świtu do nocy (oczywiscie w zamian jednego dnia mozna zobaczyc nawet do 5-6 odcinkow)

Podstawa: wczesne planowanie i zgrana, zdecydowana ekipa:)
www.RallyMedia.pl
Avatar użytkownika
Tomek K
A5
 
Posty: 673
Dołączył(a): czwartek, 25 sty 2007, 22:39
Lokalizacja: Warszawa


Re: Acropolis Rally 2012

Postprzez luxxx » niedziela, 9 gru 2012, 12:49

Czyli co 1000zł i masz wyjazd do Grecji ?
To je RALLY !
Avatar użytkownika
luxxx
N3
 
Posty: 419
Dołączył(a): poniedziałek, 29 mar 2010, 12:29
Lokalizacja: Polska

Re: Acropolis Rally 2012

Postprzez Tomek K » niedziela, 9 gru 2012, 16:32

Ciezko jednoznacznie potwierdzic lub zaprzeczyć.
Na pewno jest na to szansa lub na kwotę trochę wieksza.

Pamietac trzeba ze w przypadku roznych osob moga dojsc rozne dodatkowe koszta...np kwestia dostania się do miasta, z ktorego jest lot do Aten.

Liczac podstawowe opłaty: samolot, samochod, noclegi i paliwo - przy 4 osobach ten 1000zł jest bardzo realny.
www.RallyMedia.pl
Avatar użytkownika
Tomek K
A5
 
Posty: 673
Dołączył(a): czwartek, 25 sty 2007, 22:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Acropolis Rally 2012

Postprzez Klausik » niedziela, 9 gru 2012, 19:19

dzieki wielkie za info myslalem ze koszt takiego wyjazdu to ze 2000 zl bo jeszce jakies bilety ale skoro biletow nie ma to zmienia postac zeczy. Szanse na wyjazd sa coraz realniejsze :D
Klausik
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 4 gru 2012, 22:40

Re: Acropolis Rally 2012

Postprzez luxxx » niedziela, 9 gru 2012, 20:50

Rozumiem 1000zł to takie +/- pewnie 1500zł jest najbardziej realna. Jak by ktoś jechał niech da znać z wielką chęcią bym pojechał ;)
To je RALLY !
Avatar użytkownika
luxxx
N3
 
Posty: 419
Dołączył(a): poniedziałek, 29 mar 2010, 12:29
Lokalizacja: Polska

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron