Dakar 2012

Archiwum

Moderator: SebaSTI

Dakar 2012

Postprzez zenzen23 » wtorek, 6 wrz 2011, 20:23

Myślę że to już odpowiedni czas na założenie tego tematu.
I na początek mam pytanie czy ktoś ma może info na temat jakiegoś zorganizowanego wyjazdu na Dakar dla kibiców.
zenzen23
N2
 
Posty: 145
Dołączył(a): środa, 2 lut 2011, 13:53
Lokalizacja: pomorskie


Postprzez Krecik » piątek, 9 wrz 2011, 19:16

Chcesz mieć namiastkę to jedz na baja poland.
Avatar użytkownika
Krecik
A5
 
Posty: 554
Dołączył(a): piątek, 25 lis 2005, 14:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Dakar 2012

Postprzez DonCorrado » środa, 21 wrz 2011, 22:44

Malysz Pajero w Dakarze 2012, i bardzo dobrze!
Cayenne zostaje jako T2 na przyszly rok w cyklu Baja
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Dakar 2012

Postprzez DonCorrado » środa, 7 gru 2011, 19:07

Uruchamiamy szereg nowych działań, głównie w oparciu o platformy internetowe oraz przekaz wideo, do współtworzenia którego zaprosiliśmy znanego polskiego aktora i fana motoryzacji - Tomasza Karolaka. Będzie on obecny na rajdzie jako nasz specjalny korespondent. Mamy nadzieję, że dzięki temu jeszcze więcej fanów i w bardziej interaktywny sposób, będzie mogło śledzić osiągnięcia ORLEN Team na trasie Dakaru – dodał Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej PKN ORLEN.


O Boże ...

Wiecie może, Sonik jedzie w ORLEN Team w tym roku bo jest news na głównej i wywiady przed wyjazdem z całym zespołem ale nie ma z Rafałem
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Dakar 2012

Postprzez okun911 » środa, 7 gru 2011, 21:09

Sonik jedzie w swoim zespole
Avatar użytkownika
okun911
N2
 
Posty: 151
Dołączył(a): wtorek, 13 kwi 2010, 21:56
Lokalizacja: Iława

Re: Dakar 2012

Postprzez s1quattro » środa, 7 gru 2011, 21:57

A czemu nie Kożuchowska, kartony i ta banda sympatycznych dzieciaków z Rodzinka.pl ?? :P A tak poważnie to raczej kabaret będzie aniżeli prawdziwa relacja ;)
Obama: W takich chwilach wszyscy jesteśmy rajdowcami :D
Avatar użytkownika
s1quattro
N3
 
Posty: 216
Dołączył(a): czwartek, 15 paź 2009, 14:30
Lokalizacja: Salmopol

Re: Dakar 2012

Postprzez mototom » środa, 7 gru 2011, 22:17

A wcześniej to nie było? Grunt to eurosport.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dakar 2012

Postprzez Marcin Szopa » środa, 7 gru 2011, 22:35

T. Kammel też szału nie robił poza tym co to za relacja jak tylko mówimy o jedynej słusznej ekipie. Wole oglądać na stronach eurosportu relacje 6minutnowe przez dzień niż Karolak.pl ;d
Marcin Szopa
N3
 
Posty: 343
Dołączył(a): poniedziałek, 11 sie 2008, 13:10
Lokalizacja: Bielsko/Kęty

Re: Dakar 2012

Postprzez DonCorrado » czwartek, 8 gru 2011, 16:15

Na Eurosport sa fajne podsumowania dnia ale podczas ostatniej edycji praktycznie to samo bylo na TVP Info w okolicach pólnocy. Nawet lepsi komentatorzy byli anizeli zacinajacy sie Grzegorz Gac, z tym ze Eurosport ma wejscia na zywo na biwak podczas trwania relacji
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Dakar 2012

Postprzez zenzen23 » wtorek, 27 gru 2011, 16:23

Chyba wszyscy Polscy uczestnicy wyruszyli do Argentyny, część jest już na miejscu. Zostały cztery dni do startu, więc może "dwa słowa" na temat szans Polaków.
Według mnie mamy realne szanse na podium we wszystkich kategoriach (ciężarówki Darek Rodewald z bandy DE ROOY) w pozostałych kategoriach kandydatów wymieniać chyba nie trzeba.
Też widzicie to tak kolorowo? :D

Jeżeli chodzi o relacje to myślę że w tym roku dotrze do nas więcej materiałów niż kiedykolwiek wcześniej, choćby z powodu występu Adama Małysza a pewnie to co w tamtym roku pokazał Hołek, Łoker i reszta też będzie miało wpływ na ilość i jakość relacji, bynajmniej taką mam nadzieję.
Karolak jedzie pierwszy raz więc pewnie sam nie wie jak to będzie :roll: , podobno ma fioła na punkcie motoryzacji więc powinien "czuć bluesa"
zenzen23
N2
 
Posty: 145
Dołączył(a): środa, 2 lut 2011, 13:53
Lokalizacja: pomorskie

Re: Dakar 2012

Postprzez CZUCZU » wtorek, 27 gru 2011, 16:37

Szanse bardzo duże bo hołek ma topowe mini. Motocykliści z przygońskim na czele, quadowcy też jada w czubie. Ciezarówek nie znam to sie nie wypowiadam. i tak dodam że szkoda że przygoński nie jeździ w rsmp bo patrząc co robi z motorem i w drifcie to szybko mógłby iść wyżej niż rsmp
http://www.czuczu.estrefa.pl

Głośno i bokiem na przednich łapach..
Avatar użytkownika
CZUCZU
N3
 
Posty: 425
Dołączył(a): wtorek, 29 sie 2006, 10:03
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Dakar 2012

Postprzez kremer » wtorek, 27 gru 2011, 16:59

Zgadzam się z Wami. W każdej klasie mamy szanse na pudło. Mega szybki Przygoński (na top 5). Sonik i Łaskawiec (rowniez na top 5). No i Hołek (top 3). Odszedł VW i.... dysponuje on najszybszy samochodem. Tym razem każde miejsce poniżej 3,4 będzie rozczarowaniem. Hołek umie jechać na spokojnie i kalkulować. Czekać na błędy innych. Peterhansela może zatrzymać awaria, a Roma to Roma :) Jak Mini wytrzyma to będzie dobrze. Hołek m szczęście więc może tym razem przy dobrym zbiegu okoliczności to... wygra :) Równie dobrze może odpość. Zobaczymy
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: Dakar 2012

Postprzez DonCorrado » czwartek, 29 gru 2011, 12:13

Widze, ze wszystkim sie udzielio tak jak mi, ze w tym roku Polacy triumfuja we wszystkich kategoriach 8)
Zobaczymy jak sie to wszystko rozwinie, oby bylo jak najmniej informacji o awariach. To MINIi topowe, miejmy jednak nadzieje, ze TOPowo sprawdzone i ustawione i nie bedzie robilo kierowcom przykrych niespodzianek. W zasadzie to pewnie BMW X3 ale pod inna maska :) Marzy mi sie wygrana naszych, mysle jednak, ze najwieksza szansa jest w quadach, potem w samochodach i ewentualnie Kuba Przygonski, ktoremu nic nie brakuje, ale dla mnie w stawce motocykli jada mega dobrzy goscie i mega szaleni, wiec tam trzeba miec ogrom szczescia oprocz umiejetnosci. Trzymam kciuki! Mam nadzieje, ze i Adamowi sie uda dojechac! To moze byc piekny rajd dla Polakow!

W ciezarowkach tez zapowiada sie niezla walka, Kamazy, Loprais i De Rooy moze stworza niezle widowisko. Tego sprzetu zawsze malo w relacjach, a z quadami to juz smiech na sali. Oby w tym roku sie to zmienilo.

Relacje na pewno beda na Eurosporcie, rok temu byly tez w TVP w okolicach polnocy, praktycznie to samo co Eurosport , jak ktos cos bedzie wiedzial to napiszcie.
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Dakar 2012

Postprzez Loeb1987 » czwartek, 29 gru 2011, 13:15

DonCorrado napisał(a):Widze, ze wszystkim sie udzielio tak jak mi, ze w tym roku Polacy triumfuja we wszystkich kategoriach 8)

Mi nie ;) jak będzie jedno podium w wykonaniu Polaka, to będzie wielki sukces :)
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Dakar 2012

Postprzez Marko Rally » piątek, 30 gru 2011, 12:59

DonCorrado napisał(a): Mam nadzieje, ze i Adamowi sie uda dojechac!

Tak, tydzień po czubie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Fajnie się oglądało Dakar jak była mapa z GPS-ami, ostatnio to tylko czekanie na wyniki na poszczególnych punktach.
Ekipy mamy mocne i szanse na dobre wyniki są, nawet na wygrane. Wiadomo jest że ten rajd jest baaardzo nieprzewidywalny i wszelkie spekulacje są dalekie od końcowych wyników, ale właśnie te spekulacje to istota kibicowania.
Zeby nie było, Adamowi też kibicuję, ale bardziej Hołkowi.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Marko Rally
N3
 
Posty: 245
Dołączył(a): czwartek, 31 gru 2009, 18:48
Lokalizacja: Katowice

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości