Rally Australia 2011

Archiwum

Moderator: SebaSTI

Postprzez Matthias Schmidt » piątek, 9 wrz 2011, 18:10

Podzielam Twoje obawy co do Kościuszki. Często jest niestety tak złośliwie, że idzie dobrze... aż do momentu, gdy coś się wydarzy.
Natomiast Mikko Hirvonen powinien dość spokojnie dowieźć wygraną. Nie jest z tych podpalających się, więc miejmy nadzieję, że wreszcie przerwie passę Citroena. Bo jak nie on, to kto? Petter w Citroenie? :evil:
Czy Henning Solberg? :lol:

A Kimi Raikkonen zepsuł sobie sezon. Został wykluczony....
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy


Postprzez kpawel » piątek, 9 wrz 2011, 20:00

Wykluczony wyłącznie z klasyfikacji - dalej może startować w rajdach. Generalka i tak nie była dla niego specjalnie ważna ;)

Lepiej dla mistrzostw, że wygra Ford. Końcówka sezonu może jeszcze być zacięta...
http://www.motosp.pl - MotoGP, F1, WRC, Superbike, NASCAR...
kpawel
N1
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 21 cze 2010, 15:42

Postprzez Matthias Schmidt » piątek, 9 wrz 2011, 20:05

Tak, to prawda, no ale ósme miejsce brzmiało całkiem nieźle, prawda? :)



A jutro, znów zapowiada się na ekstremalne warunki. To faworyzuje Mikko, Malcolm Wilson twierdzi, że to najlepsza pozycja na drodze przy tych warunkach. Więc MIKKO GOOOOO!!!!
;)

Myślę, że wygrana i dubeltowe zwycięstwo byłoby dla Forda idealną sprawą, jeżeli chodzi o rozważanie na temat ich przyszłości, która niestety stoi pod znakiem zapytania :(
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Postprzez Matthias Schmidt » piątek, 9 wrz 2011, 21:50

Sorki, że nieco nie w temacie.
Ale czy mógłby mi ktoś powiedzieć jaki jest klucz punktacji do klasyfikacji producentów? Bo trochę się w tym pogubiłem... :roll:
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Postprzez Banan » piątek, 9 wrz 2011, 22:30

Matthias Schmidt napisał(a):Sorki, że nieco nie w temacie.
Ale czy mógłby mi ktoś powiedzieć jaki jest klucz punktacji do klasyfikacji producentów? Bo trochę się w tym pogubiłem... :roll:


Taki sam jak w punktacji kierowcow. Punkty zebrane przez dwoch kierowcow sa sumowane.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Karol » piątek, 9 wrz 2011, 22:31

Z tego co się orientuje to normalnie 25-18-15-12-10-8-6-4-2-1, z tym, że brani pod uwagę są w klasyfikacji tylko Ci zawodnicy, którzy zgłoszeni są do mistrzostw producentów. Tak bywało, czy jest dalej to nie wiem.
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez Loeb1987 » piątek, 9 wrz 2011, 23:57

kpawel napisał(a):Wykluczony wyłącznie z klasyfikacji - dalej może startować w rajdach. Generalka i tak nie była dla niego specjalnie ważna ;)

Tylko z zespołowej został wykluczony ;)

Co do punktacji to dobrze Karolu piszesz. Nic się nie zmieniło w przepisach :)
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez zenzen23 » sobota, 10 wrz 2011, 03:53

Wszystko układa się bardzo fajnie, awans na siódme miejsce po pierwszej pętli. Czas na sen , mam nadzieje że jak się obudzę Michał dalej będzie prowadził.
zenzen23
N2
 
Posty: 145
Dołączył(a): środa, 2 lut 2011, 13:53
Lokalizacja: pomorskie

Postprzez Jarek55511 » sobota, 10 wrz 2011, 09:56

zenzen23 napisał(a):Wszystko układa się bardzo fajnie, awans na siódme miejsce po pierwszej pętli. Czas na sen , mam nadzieje że jak się obudzę Michał dalej będzie prowadził.

Było 6.miejsce(wyrównany rekord Hołka),ale już wiedział że po serwisie Paddon go wyprzedzi to wymyślił że coś mu stuka w skrzyni żeby mieć usprawiedliwienie. Tak mi się wydaje,a wam?
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Postprzez Matthias Schmidt » sobota, 10 wrz 2011, 10:01

OK, dzięki ;)
Mikko i Jari mogą się już rozluźnić, choć nie za bardzo, bo Petter jest szybki. Ogier może wskoczyć do dziesiątki, Loeb raczej tylko bonusy.

Kościuszko idzie nieźle, no ale Paddon jest przed nim. Należy mu się mistrzostwo.
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Postprzez kremer » sobota, 10 wrz 2011, 10:40

Nie ma sie z czego usprawiedliwiac. Przeciez przegrac z Paddonem to nie wstyd. On jedzie zeby dojechac. Ma dwie minuty nad Saljukiem i w zasadzie nawet Koper by to utrzymal :)
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez Loeb1987 » sobota, 10 wrz 2011, 10:46

Jarek55511 napisał(a):ale już wiedział że po serwisie Paddon go wyprzedzi to wymyślił że coś mu stuka w skrzyni żeby mieć usprawiedliwienie. Tak mi się wydaje,a wam?

Problemy ze skrzynią na od wczoraj. Poza tym każdy na tym rajdzie ma z czymś problemy. Strasznie ciężki rajd Australii mamy w tym roku. Niestety też dość nudny.
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Cendra » sobota, 10 wrz 2011, 15:25

JML na czele, tym jestem zaskoczony. Tzn widać, że chłopak jest lepiej dysponowany niż Mikko, ale miał się utrzymać za nim, a jak widać troche kombinują :)
Chciałbym, żeby P. Solberg dojechał na pudle, należy się facetowi za ten wysiłek który wkłada w organizację swoich startów :)

Ogier pewnie jednak zdobędzie pkt za miejsce, bo są duże szanse... Loeb raczej nie.
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Postprzez Loeb1987 » sobota, 10 wrz 2011, 15:29

kremer napisał(a):Ma dwie minuty nad Saljukiem i w zasadzie nawet Koper by to utrzymal :)

Koper by to stracił na jednym 30km odcinku ;)
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Matthias Schmidt » sobota, 10 wrz 2011, 16:28

Być może faktycznie JML ma lepszą formę niż Mikko, choć prawdopodobnie Hirvo wolał jechać jutro jako drugi, jechał w tych ciężkich warunkach bardziej ostrożnie, bo i tak wiedział, że Latvala zrobi, co ma zrobić ;)
Przynajmniej mam taką nadzieję, marzyłoby mi się jeszcze zwycięstwo Mikko na zakończenie sezonu w Wielkiej Brytanii i miejsca na pudle na asfaltach ;)
Ehhhh.....
Przypominają się te stare dobre czasy, gdy w walce o zwycięstwo były takie nazwiska jak Mäkinen, Grönholm, Burns, Sainz, McRae, Martin, Panizzi, Solberg...
Kurczę, rozmarzyłem się :)
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości