Rally Australia 2011

Archiwum

Moderator: SebaSTI

Postprzez RallyMarco » sobota, 10 wrz 2011, 18:55

Z całym szacunkiem ale od Pana Kopera prosze się odczepić...gość już swoje pokazał ( był niegdyś Mistrzem Polski)...ma swoje lata i jeździ dla przyjemności...nie tak wolno. :?
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn


Postprzez fotorobart_pl » sobota, 10 wrz 2011, 19:44

RallyMarco napisał(a):Z całym szacunkiem ale od Pana Kopera prosze się odczepić...gość już swoje pokazał ( był niegdyś Mistrzem Polski)...ma swoje lata i jeździ dla przyjemności...nie tak wolno. :?


nawet czterokrotnym tak jak L.Kuzaj


1982: Andrzej Koper - Renault 5 Alpine
1984: Andrzej Koper - Renault 5 Alpine
1985: Andrzej Koper - Renault 5 Alpine i Renault 11 Turbo
1988: Andrzej Koper - Renault 11 Turbo
Powyższy post jest opinią autora tylko w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn.
http://www.fotorobart.pl/ Obrazek
fotografia rajdowa i nie tylko...
Avatar użytkownika
fotorobart_pl
A5
 
Posty: 538
Dołączył(a): niedziela, 12 sie 2007, 19:54

Postprzez zenzen23 » niedziela, 11 wrz 2011, 01:27

Według wyników online Michał po 22 OS zajmuje szóste miejsce w generalce i pierwsze w PWRC. Paddona nie ma na liście zawodników którzy ukończyli OS 22, oby to nie był tylko błąd systemu.
zenzen23
N2
 
Posty: 145
Dołączył(a): środa, 2 lut 2011, 13:53
Lokalizacja: pomorskie

Postprzez CzarnyWRC » niedziela, 11 wrz 2011, 01:38

zenzen23 napisał(a):Według wyników online Michał po 22 OS zajmuje szóste miejsce w generalce i pierwsze w PWRC. Paddona nie ma na liście zawodników którzy ukończyli OS 22, oby to nie był tylko błąd systemu.


No, no byłby ekstra wynik... Jak dla mnie to trochę taktyczny rajd zespołu Juniora. Bogatsze teamy mają to do siebie że wystawiają swoją załogę w rajdach najdalej (najdrożej) oddalonych. To daje mniejszą konkurencje i takie miejsca w generalce.
By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba...
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba...

http://www.youtube.com/user/auxqrwa
Avatar użytkownika
CzarnyWRC
N3
 
Posty: 473
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 01:07
Lokalizacja: Józefów

Postprzez zenzen23 » niedziela, 11 wrz 2011, 01:49

Taktyka ważna sprawa,
Ostatnio edytowano niedziela, 11 wrz 2011, 01:59 przez zenzen23, łącznie edytowano 1 raz
zenzen23
N2
 
Posty: 145
Dołączył(a): środa, 2 lut 2011, 13:53
Lokalizacja: pomorskie

Postprzez cruz » niedziela, 11 wrz 2011, 01:54

Paddon juz jest, blad w wynikach byl.

Hennig podobno wlasnie polozyl na chwile:) Rajd na zywo w srodku nocy, smiechowo :).
Avatar użytkownika
cruz
N3
 
Posty: 244
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 19:02
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zenzen23 » niedziela, 11 wrz 2011, 02:04

Ale lipa, już się cieszyłem, ale coś mi śmierdziało
zenzen23
N2
 
Posty: 145
Dołączył(a): środa, 2 lut 2011, 13:53
Lokalizacja: pomorskie

Postprzez zenzen23 » niedziela, 11 wrz 2011, 02:06

Nie dość że jest to jeszcze 30 sekund dołożył.



Tak sobie teraz pomyślałem że do szóstego miejsca Hołka dołożył się wtedy Latvala na Power Stage, nie pamiętam tylko czy to on prowadził czy Hirvonen
zenzen23
N2
 
Posty: 145
Dołączył(a): środa, 2 lut 2011, 13:53
Lokalizacja: pomorskie

Postprzez TGR » niedziela, 11 wrz 2011, 07:08

Tym razem ja mam pytanie. Gdzie będzie można obejrzeć Power Stage?
Avatar użytkownika
TGR
A5
 
Posty: 601
Dołączył(a): wtorek, 27 sty 2009, 14:17
Lokalizacja: Trzebnica

Postprzez TGR » niedziela, 11 wrz 2011, 07:41

Avatar użytkownika
TGR
A5
 
Posty: 601
Dołączył(a): wtorek, 27 sty 2009, 14:17
Lokalizacja: Trzebnica

Postprzez Dariusz » wtorek, 13 wrz 2011, 03:41

Byłem widziałem i się przekonałem;) Najpierw co do Michała Kościuszki muszę przyznać ,że chłopina bynajmniej w tym miejscach na odcinku co staliśmy szedł grubo i o wiele szybciej niż miejscowi matadorzy nawet oziory które stały koło nas by pod wrażeniem jazdy Polaka i się pytali co do Michała czy to nie jest krewny tego Kościuszki od góry;) Dla mnie osobiście największym zaskoczeniem była reakcja Michała na Polska flagę w Coffs Harbour i ,że nie wierzył , iż przyjechaliśmy specjalnie 500km z Sydney na rajd. Co do samego rajdu powiem tylko tyle ,że porównując go do WRC na mazurach to Australia niech się schowa a dlaczego to już mówię..Dojazdy na odcinki w ogóle nie pooznaczane ,kiepsko było znaleźć jakiś punkt informacji kibica , sponsorem było BP wiec to co robi w Polsce Orlen to jest naprawdę mistrzostwo świata!!! To ,że australijczycy są przesadni na punkcie bezpieczeństwa to wiem i widać w sydney na każdym kroku ale tu na rajdzie przeginali po całości i w ogóle nie było czuć klimatu rajdu w jego regionie nie to co w polsce;/ Kibice zdyscyplinowani aczkolwiek leniwi jak cholera dosłownie ozzi piknik a nie rajd jedynie Finowie i Norwegowie podgrzewali atmosferę na rajdzie;) Petter Soldberg mega zabawny koleś i jak zobaczył polską flagę pierwsze co mi powiedział ja chce wrócić na ten rajd i nie rozumie czemu nie ma go w kalendarzu heh to samo powiedział mi Hirvonen jak go spotkaliśmy w sydney:) Wrc było łączone z rundą mistrzostw australi więc na oglądałem się wiekowych Subaru,Miśków,Fordów,Porszaków i Holdenów nawet ciekawe;)
Jeżeli nie zrobisz ze swojego życia opowieści, będziesz tylko fragmentem cudzej historii...
Avatar użytkownika
Dariusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 14 paź 2008, 15:39
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zenzen23 » wtorek, 13 wrz 2011, 04:14

Dzięki kolego, milo się czytało.
zenzen23
N2
 
Posty: 145
Dołączył(a): środa, 2 lut 2011, 13:53
Lokalizacja: pomorskie

Postprzez Matthias Schmidt » wtorek, 13 wrz 2011, 15:43

No, trzeba przyznać, że w tym roku rajd Australii był bardzo szalony ;)
Dla mistrzostw dobrze, że Ogier i Loeb wypadli. Tego chyba nikt się nie spodziewał. A Ford bardzo dobrze to wykorzystał i niezmiernie się z tego cieszę. Oni też mieli w tym roku sporo pecha, więc chyba dobrze, że role się odwróciły. No i może Mikko uratował przyszłość marki w WRC, choć według mediów już pewne jest, że Ogier przejdzie do Forda.

Mikko i JML pokazali na tym rajdzie fantastyczną niezawodnośc, całe szczęście, że pokazała to i Fiesta WRC. No i praca zespołowa też była cool (mam na myśli team orders). Po wypadnięciu Citroena mogli tylko bezpiecznie zbliżać się do mety i dobrze, że im to się udało.

Citroen wyleciał i to plus dla mistrzostw. Szykuje się ciaśniejszy pojedynek, choć chyba mimo wszystko nie mam tu na myśli pojedynku Loeb - Ogier, a Loeb - Hirvonen. Seb II musiał przepuścić Loeba, więc chyba w następnych rajdach inaczej nie będzie, zwłaszcza, że francuscy czują już oddech Mikko. Naturalnie, przed nami Francja i Katalonia, więc teren Francuzów, Citroena i Loeba. Mam jednak nadzieję, że Ford poczyni postępy i może akurat Hirvo powalczy z Loebem. Mówią, że nadzieja matką głupich, lecz ja się z tym nie zgadzam ;)

Zobaczymy jak to będzie, marzyłby mi się jednak ciasny pojedynek o mistrzostwo i nowy mistrz świata.

A zostaje jeszcze temat Ogiera. Wyczytałem, że ma już kontrakt z Fordem. Jeśli tak, to: kto zastąpi go w Citroenie? Czy będzie to Hirvoenen (???), czy może Neuville, Bouffier, Solberg, albo ktoś jeszcze inny. Poza tym - gdzie podzieje się Mikko. Opcją jest zamiana miejsc z Ogierem, lecz jest też opcja jazdy w Volkswagenie. Jestem ciekaw jak to się rozwiąże.
No a poza tym: jeśli Ogi faktycznie odejdzie, może być to samobój dla Citroena. Na razie Seb II jest ich jedyną szansą na przyszłość po odejściu Loeba, którego czas w WRC dobiega końca.
Jedyną opcją dla nich jest znalezienie kogoś równie utalentowanego i szybkiego, kto spisałby się tak dobrze, jak i Ogier.

Wątpliwość budzi jeszcze jedna kwestia - czy Ford pozostanie w WRC??
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Postprzez Hultay WRC » wtorek, 13 wrz 2011, 19:02

Matthias Schmidt napisał(a):
A zostaje jeszcze temat Ogiera. Wyczytałem, że ma już kontrakt z Fordem. Jeśli tak, to: kto zastąpi go w Citroenie? Czy będzie to Hirvoenen (???), czy może Neuville, Bouffier, Solberg, albo ktoś jeszcze inny. Poza tym - gdzie podzieje się Mikko. Opcją jest zamiana miejsc z Ogierem, lecz jest też opcja jazdy w Volkswagenie. Jestem ciekaw jak to się rozwiąże.
No a poza tym: jeśli Ogi faktycznie odejdzie, może być to samobój dla Citroena. Na razie Seb II jest ich jedyną szansą na przyszłość po odejściu Loeba, którego czas w WRC dobiega końca.
Jedyną opcją dla nich jest znalezienie kogoś równie utalentowanego i szybkiego, kto spisałby się tak dobrze, jak i Ogier.

Wątpliwość budzi jeszcze jedna kwestia - czy Ford pozostanie w WRC??

Sam zastanawiam się co z Sebem ver 2.0, czy to że przepuścił Loeba oznacza pokajanie się i przystanie na warunki szefostwa- spokój i stabilizacja z perspektywami w Citroenie w zamian za lojalność, czy tez Ogier połozył na to warkoczy i rzeczywiści idzie do Forda? Chyba wolałbym by zostało jak jest, a Peter niech idzie do VW, niech wezmą Haninena i jakiegoś Niemca dla porządku, do tego Mini z Meekiem i znowu będzie po co oglądać WRC :)
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez d-z rallyfans » wtorek, 13 wrz 2011, 19:38

Według mnie Ogier nie ma wyjścia i musi zmykać z Cytryny, jak zostanie to można śmiało powiedzieć że jego kariera stanie w miejscu, co z tego że będzie szybki jak zawsze będzie tym drugim.
Taka sama sytuacja była z Sordo, był młody i szybki, niestety ale Citroen go zamulił i efekty wszyscy znamy.
Avatar użytkownika
d-z rallyfans
A5
 
Posty: 818
Dołączył(a): środa, 6 sie 2003, 15:49
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość