Ankieta odnośnie motorecords.pl

Archiwum

Moderator: SebaSTI

Postprzez Zajcev » poniedziałek, 5 kwi 2010, 21:48

kubobor napisał(a):"...to niech administrator usunie moje konto"

Jestem za, jeśli nagracie ciekawy materiał to któryś z forumowiczów na pewno umieści do niego link. Bo na tym chyba polega forum aby grupa użytkowników wypowiadała się, dzieliła znalezionymi informacjami, dodawała linki itd, przeciwieństwem czego jest monotematyczne i subiektywne konto linkujące do własnych produkcji na własnym portalu, nie zabierające nigdy zdania w żadnym z forumowych tematów. (W skrócie spam?)


hmm czyli jesli nie mam nic ciekawego do napisania a raz na jakis czas zrobie zdjecia czy filmik i chcialbym w odpowiednim dziale sie tym podzielic to nie moge byc uzytkownikiem?
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow


Postprzez Mroowa » poniedziałek, 5 kwi 2010, 22:06

Są dwie strony medalu :) Jeszcze nie tak dawno nie było raczej żadnych produkcji, bo strona motorecords.pl była wyłacznie miejsce gdzie można było kupić materiał.

Niestety czasy się zmieniają, problemy z otrzymaniem akredytacji coraz większe, więc trzeba było pchnąć machinę do przodu i przemienić się w portal sportów motorowych, coby nikt już się nie przyczepił przy wydawaniu akredytacji, że takowa się nie należy.

Gdyby te linki były raz na jakiś czas z pewnością nikomu by to nie przeszkadzało a skoro taki odzew jest to coś musi w tym być.
Tak w ogóle jeden z pierwszych postów pisanych nie linkowanych użytkownika motorecords.pl :d
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez schwepes » poniedziałek, 5 kwi 2010, 22:45

MOTORECORDS.PL napisał(a):- powtarzania tych samych wpisów w temacie dotyczącym danego rajdu i jednocześnie w "ciekawych filmach"
Wpisy są inne, mają ten sam link. Do tematu "ciekawe filmy" umieszczam tylko link z opisem (dla kibiców),
a do tematu dotyczącego danego rajdu dodaje info dla zawodników o dostępności ich filmów (część zawodników jest forumowiczami i szuka materiałów foto/video). A nie każdy śledzi oba tematy.

Uciekasz od głównego problemu. Forum nie jest Twoją bezpłatną platformą reklamową. Jeśli chcesz żeby zawodnicy dowiedzieli się o Twojej ofercie i dali Ci zarobić, wykup bannery reklamowe. Tego nikt Ci nie broni.

- nachalnej reklamie poprzednio strony , teraz przyszłego portalu
jeśli reklamą jest podawanie linków do filmów to tak! - ma to TEŻ cel promocyjny. Ale zakładam, że korzyści oprócz mnie czerpie większość forumowiczów.

Miejsce na promocję portalu nie jest na forum, a jeśli nawet, to nie w ten sposób. Najwyraźniej wielu osobom to przeszkadza, stąd ten wątek i wiele innych wcześniejszych wpisów odkąd zacząłeś "reklamę" na forum.


- ogłoszeń o poszukiwaniu współpracowników

tu nie rozumiem - czemu ma ktoś z tym problem?

Bo może od tego są działy ogłoszeń?

Niestety to jest działalność czysto komercyjna - płaca ludziom za filmowanie i foty, potem sprzedają materiały załogą.

załogom


Mimo kilku negatywnych opinii mam wrażenie, że większości „problem Motorecords.pl” nie przeszkadza. Jeśli jednak się mylę i dwa linki na rajd szkodzą czytelności forum to niech administrator usunie moje konto – wtedy przestane umieszczać informacje.

Ja tam nikogo nie będę konta pozbawiał. Wystarczy, że dostosujesz się do woli większości użytkowników, która mam nadzieję, że zostanie "sformalizowana" przez administrację forum w postaci zasad regulujących tego typu zachowanie. A co do 'większości' na którą się powołujesz, to nieobecni głosu nie mają, a wypowiedzi w tym wątku są zdecydowanie na Twoją niekorzyść.
Avatar użytkownika
schwepes
A6
 
Posty: 1209
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 22:13
Lokalizacja: Kraków

Postprzez RacingPromotion » wtorek, 6 kwi 2010, 01:13

Ja nie powinienem się wypowiadać w temacie ponieważ jestem ( jakby nie było ) jakąś konkurencją - jeśli chodzi o materiały video z zawodów co prawda większość to GSMP. Krzysztofie umieszczasz swoje filmy na youtube.com serwis ten jest na tyle rozbudowany i jest tam taka opcja jak
subskrypcja jeśli ktoś czeka na Twoje najnowsze produkcje to klika tam i zapisuje się do grona Twoich widzów
a) dostaje maila z informacją o tym że dodałeś jakąś nową produkcje
b) zapisuje sobie Twój kanał youtube do ulubionych ( zakładek ) i odwiedza codziennie z niecierpliwością czekając na coś nowego
c) albo po prostu pewnego dnia odwiedza swoje konto youtube i w okienku subskrypcje ma to na co czeka.

Nie powiem mnie również irytuje to że w kilku tematach jest to samo wklejane. I widzę, że nie jestem jedyny który ma takie zdanie na forum. Myślę, że takim 'męczeniem' można więcej stracić widzów niż przekonać do oglądania.
My jako RTP jakoś nie mamy z tym problemu i nasze produkcje również są oglądane przez dosyć dużą grupę ludzi.. Wychodzimy z tego założenia, że jak ktoś chce to szuka a na pewno znajdzie ;)

Pozdrawiam!
http://www.wyscigigorskie.pl/ Obrazek

http://www.facebook.com/pages/Portal-wyscigigorskiepl/110395589005647 Obrazek
Avatar użytkownika
RacingPromotion
N2
 
Posty: 139
Dołączył(a): czwartek, 19 lip 2007, 17:18
Lokalizacja: Opole

Postprzez PawelRally » wtorek, 6 kwi 2010, 08:59

Ja jeszcze podpisuje się pod słowami Krisa, Marsa etc.
Nikt tu na forum nie zabrania "małej" reklamy. Każdy na swój sposób coś tam reklamuje, ale bez przesady. CO ZA DUŻO TO NIE ZDROWO. Zdecydowanie jestem przeciw takiej pseudoreklamie jaką robi motorecords. Materiały mają dobre, sam je oglądam. Denerwuje mnie tylko za duża ich ilość na forum. Niech umieszcząją linki do swoich produkcji w temacie ciekawe filmy, a inne reklamy, typu poszukiwanie osób do kamerowania itp niech piszą np. w ShoutBox'ie.
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez oldtimer » wtorek, 6 kwi 2010, 11:10

Mnie też denerwuje nachalna reklama ale akurat na tę sprawę patrzę inaczej.Wszyscy narzekamy na brak relacji z rajdów,a gdy ktoś robi naprawdę dobre relacje z większości imprez i chce się reklamować to wielkie oburzenie.Przecież nie będą reklamować swoich produkcji na forum hodowców kanarków tylko tam gdzie jest zainteresowanie.Czy to nie typowa nasza zawiść gdy ktoś coś robi a my cieszymy się żeby mu nie wyszło.Jako kibic cieszę się z każdej nowej inicjatywy która popularyzuje rajdy,więc poczekajmy co z tego wyjdzie.
Gabrally mimo młodego wieku widzę że jesteś ekspertem w każdej dziedzinie???
oldtimer
N3
 
Posty: 203
Dołączył(a): sobota, 25 kwi 2009, 21:34
Lokalizacja: OS

Postprzez Kris_WRC » wtorek, 6 kwi 2010, 11:25

oldtimer napisał(a):Mnie też denerwuje nachalna reklama ale akurat na tę sprawę patrzę inaczej.Wszyscy narzekamy na brak relacji z rajdów,a gdy ktoś robi naprawdę dobre relacje z większości imprez i chce się reklamować to wielkie oburzenie.


A czy ktoś mu broni się tutaj reklamować? Nikt! Tylko niech to robi raz a nie cztery razy w każdym temacie. Pamietam raz sytuacje w najbardziej chorym temacie tego forum "rajdowe laski" rajdówka na filmie przejezdzała koło kobiety i to był wystarczający pretekst, zeby tam zlinkować całą relację. No po co ja sie pytam? Takie historie u niego są nagminne

oldtimer napisał(a):Czy to nie typowa nasza zawiść gdy ktoś coś robi a my cieszymy się żeby mu nie wyszło.


Nie to nie jest typowa zawiść, bo prywatnie znam K. Lenartowicza i na prawde kłaniam mu się nisko za to co robi. Chodzi tylko o to, zeby to forum było przejrzyste, bo przy każdym jego poście, oprócz linku do filmu, który jest jedyną rzeczą, która do tematu coś wnosi, jesteś narażony na całą jego litanie reklamową w stylu:

Portal sportów motorowych Motorecords.pl poszukuje osób chętnych do:

- umieszczania swoich galerii foto na portalu
- redagowania newsów
- współpracy przy tworzeniu relacji video

kontakt: motorecords@wp.pl
www.motorecords.pl
_________________

Wyobraź sobie jakby każdy w podpisie pisał swoje wywody na temat nie wiem, własnej działalności np.

Kiosk spożywczo rolny w Kipszni koło Truskawca poleca codziennie świerze owoce i warzywa,
ponadto kiosk spożywczo rolny w Kipszni koło Truskawca poszukuje osób chetnych do pracy przy obieraniu ziemniaków.
Wiaze sie to z nasza nową strategią marketingową i wprowadzeniem na rynek nowego produktu o nazwie "obrane ziemniaki"

No powiedz sam, czy nie trzeba uregulować takich spraw, chocby ze względu na przejrzystość forum.? Tu nie ma nikt nic do jego filmów, które są świetne, tylko do zasypywania nas nachalną reklamą.
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez gabrally » wtorek, 6 kwi 2010, 13:11

oldtimer napisał(a):Gabrally mimo młodego wieku widzę że jesteś ekspertem w każdej dziedzinie???


Nie, ale mój wiek nie zabrania mi wyrażać swojego zdania, tak jak Tobie ;) Ale to tak trochę chyba nie w temacie...

A tak w ogóle co ma do tego wiek? Zdziwiłbyś się, ile w tym temacie wypowiada się ludzi młodszych niż ja... Ja też już nie mam 12, 13 lat, drogi panie oldtimerze. :)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez Kruk » poniedziałek, 21 cze 2010, 21:40

Trwało to zdecydowanie za długo, ale w międzyczasie miały miejsce wydarzenia na które nie miałem żadnego wpływu. Teraz sytuacja wróciła do stanu poprzedniego i stopniowo będę się starał nadrobić zaległości.

Przesłałem wiadomość do Pana Lenartowicza i mam nadzieję, że wykaże się zrozumieniem i dostosuje do postulatów przedstawionych przez Was w odpowiedzi na ankietę.

Ze swojej strony deklaruję, że będę się starał egzekwować przestrzeganie tych ustaleń. Może się zdarzyć, że czegoś nie zauważę, ale zawsze wtedy można do mnie napisać pw. Zamiast zaśmiecać temat jakimiś dygresjami piszcie do mnie. Jeśli to dział, w którym mam uprawnienia do działania to zareaguję.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości