FRANCOWATE ZŁODIEJSTWO

Archiwum

Moderator: SebaSTI

FRANCOWATE ZŁODIEJSTWO

Postprzez TommiCrazy » niedziela, 16 lut 2003, 20:42

Prosze o minutke ciszy, własnie pare godzin temu w krakowie byłem odwiedzić w szpitalu mame i załodziej mi ROZJE**Ł kompletnie zamek od strony pasażera ukradł mi radio CD JVC ktore niemiało nawet miesiaca , panel miałem przy sobie.
CO za kraj człowiek dopierdzila zeby zarobić i w 5 minut jest stratny miesięczną prace w plery, kto wie ile kosztuje naprawa połamanego zamka? da sie to zrobić czy trzeba zakladać nowe zamki? niewiecie ile to kosztuje do starego miska galanta?
PS. kto zobaczy gdzies na necie swieżą oferte sprzedaży radia
JVC KD-S673R bez panela niech mi da znać na mail , poleje się krew.
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK


Postprzez thompson40 » niedziela, 16 lut 2003, 20:53

nie wiem jak to jest bo narazie jeszcze nie pracuję ,ale nie raz już ktoś mi coś ukradł i wiem co się wtedy czuje :( tak jest w tym kraju że jakieś gnoje z kapturkami na pustych, łysych pałach muszą kraść żeby się zjarać albo żeby zaimponować swoim równie inteligętnym kolesiom nowym telefonem. sorka telefony też kradną :( ...
pzdr
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez adam » niedziela, 16 lut 2003, 23:27

niestety ale w naszym kraju jest duuuze zlodziejstwo. znam wiele osob ktorym skardziono telefony, samochody(spod domu a raz w samo poludnie spod urzedu miejskiego w ktorym jest siedziba strazy miejskiej). uwazam ze polskie przepisy sa zbyt lagodne a tryb postepowania za dlugi (zreszta nie mowiac o skutecznosci policji) i powinny zostac zmienione.
Dytki the best!!!
Avatar użytkownika
adam
N1
 
Posty: 62
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 10:43
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Max9 » poniedziałek, 17 lut 2003, 19:34

Dużą wine też ponoszą sami ludzie którzy czesto wiedzą że kupują kradziony tower, co zachęca złodziej do koleinej kradzieży.
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TommiCrazy » wtorek, 18 lut 2003, 00:47

Teraz bede jeździł bez radia, z dużą dziurą w pułce na radio, ale zato kupie duży tłumik żebym miał czego słuchać, aha a jak bardzo można przyciemnić te szyby żeby było widać jak najmniej w aucie?
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez Tomisny » wtorek, 18 lut 2003, 14:30

Teoretycznie powinni ich wszystkich powyw :evil:

No ale tak naprawde to nie wysokosc kar ma tu zasadnicze znaczenie, ale ich dotkliwosc i brak mozliwosci unikniecia... Jezeli policja bedzie zajmowac sie bardziej sciganiem nawet takich "drobnych" przestepcow zamiast czekac na pasach i lapac ludzi przechodzacych na czerwonym, to moze bedzie lepiej. Takie wlasnie glaby powoduja ze nie czujesz sie na miescie bezpiecznie i jestes narazony na straty i dodatkowe koszty... Powinni ich scigac bezlitosnie nawet za najdrobniejsze przestepstwa. :evil: :evil: :evil: i wish.... :?
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez marcin » wtorek, 18 lut 2003, 15:39

I tak to juz jest w naszym zasranym kraju najpierw o czymś marzysz puźniej zbierasz miesiącami kase ,później kupujesz a później tracisz... Ja jakbym dorwał takiego sku***** to bym mu nogi z dupy powyrywał :evil:
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez thompson40 » wtorek, 18 lut 2003, 16:27

tak... policja.... moim starszym zaje**** samochód spod bloku znajomych w samym centrum Warszawy!!!! weszli tylko zostawić jakieś papiery, dosłownie 5 minut i jak wrócilui to już samochodu nie było :( no trudno się mówi... :( ale teraz już mam brykę i jest to lepszy samochód więc powiem tylko: "nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło" ;)
pzdr
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez Drzymalka » czwartek, 20 lut 2003, 16:20

Nie wiem czy to nie za póżno ale jest taki gostek w Krakowie który zajmuje się naprawą zamków.Korzystałem z jego usług i byłem zadowolony.
Nie wiem czy on dalej działa ( to było jakieś 2 lata temu) ale potrafił zrobić cuda, oczywiście działa całkiem legalnie.
jakby co to daj znać na priva: drzymalka@hoga.pl
Drzymalka
 
Posty: 17
Dołączył(a): poniedziałek, 5 sie 2002, 13:39
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Truskawa » wtorek, 25 lut 2003, 15:53

Ale wylamali ci caly zamek - czy tylko grzebali cos w srodku - to jest wazne pytanie - bo jesli caly zamek - to trzeba bedzie caly zamek wymieniac, a jesli tylko porobili cos w srodku(zamka) to tam sa takie blaszki ktore dobiera sie w zaleznosci od kluczyka - jak masz zamek i kluczyk to nie jest trudne - tylko troche babraniny.
.:: Do zobaczenia na oesach ::.
Avatar użytkownika
Truskawa
N2
 
Posty: 168
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 15:17
Lokalizacja: Kraków

Postprzez raffael » wtorek, 25 lut 2003, 21:59

zamiast czekac na pasach i lapac ludzi przechodzacych na czerwonym,

Spisano mnie z miecha temu za te nagiecie prawa. Jak wyrazilem im swoje zdanie na temat lapania ludzi na czerwonym zamiast patrolowac ulice i zajac sie prawdziwymi przestepstwami to dostalem odpowiedz ze to nie moj zasrany interes.
Avatar użytkownika
raffael
N1
 
Posty: 68
Dołączył(a): poniedziałek, 28 paź 2002, 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TommiCrazy » środa, 26 lut 2003, 13:56

Zamek wygląda tak jakby wbito wniego coś podobnego jak śrubokręt i podważono go do góry , wtedy centralny otworzył dzwi i weszli, szkoda ze nadodatek blacha na dzwiach się zgieła w tym miejscu :/
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez TommiCrazy » środa, 26 lut 2003, 14:08

przepraszam ten post o "wykasowanej już tresci" pojawił się tu omyłkowo , miał być wpisany w temacie obok
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez Truskawa » środa, 26 lut 2003, 21:54

Z twoiego poisu wyglada ze zewnetrzna obudowa "kapturek"(tak to sie chyba nazywa) nie zostala naruszona wiec bedzie prawdopodobnie wymienic tylko te blaszki i dopasowac je do klucza ew. cos przyszlifowac - a z blacha to - deseczka mloteczek wyklepac i pomalowac - :) albo oddac fachowcowi
.:: Do zobaczenia na oesach ::.
Avatar użytkownika
Truskawa
N2
 
Posty: 168
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 15:17
Lokalizacja: Kraków

Postprzez alfan » czwartek, 27 lut 2003, 19:56

Nawet gdyby zamek uległ kompletnemu zniszczeniu to istnieje mozliwośc dorobie nia zamka do kluczyka,jeden koles z Pyrateamu tak sobie zrobił.ale nie wiem czy macie takich fachowcó w Krakowie.
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość