Intercontinental Rally Challenge

Archiwum

Moderator: SebaSTI

Re: Intercontinental Rally Challenge

Postprzez Sebekrally » czwartek, 10 maja 2012, 22:35

wanderer napisał(a):Zawsze mnie bawią takie komentarze jak powyżej, kiedy ocenia się kierowce po tym jakie aktualnie zajmuje miejsce w rajdzie. :D Bouffier to jest czołówka kierowców jadących autami S2000, co potwierdzał w okazjonalnych startach w SWRC czy IRC. Poza tym zauważcie, że po przejechaniu podsterownym autem prawie 100 km krętych oesowych tras Bouffier zajmuje 6 miejsce tracąc do lidera 26 sekund. Normalnie przepaść. ;)

To nie jest komentarz po tym rajdzie tylko po wielu rajdach zaliczanych do IRC w polsce przedstawia się go jako absolutny top i kogoś kto jest ścisłą czołówką światową co jest bajkopisarstwem i usprawiedliwianiem własnych słabych wyników na swoim podwórku. 24 sekundy straty po 3 z 14 odcinków to jest przepaść.
Postawię śmiałą tezę że pomiędzy Buffierem a czołówką IRC jest taka różnica jak między Sołkiem a nim. Innych kierowców z naszego podwórka nie porównuję ze względu iż jeżdzą pamięciówke po polskich oesach, a myślę że na trasach ME czy IRC tracili by więcej.
BTW Kibicuję Brayanowi w tym rajdzie
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia


Re: Intercontinental Rally Challenge

Postprzez wanderer » czwartek, 10 maja 2012, 23:29

Sebekrally napisał(a):To nie jest komentarz po tym rajdzie tylko po wielu rajdach zaliczanych do IRC

Może jeszcze raz przejrzyj wyniki z poszczególnych rajdów czy oesów kiedy Bouffier nie miał problemów z autem. Bouffier nie bez powodu zapowiadał, że chce walczyć o zwycięstwo. I jak wcześniej napisałem, Bryan przez cały dzień narzekał na mocno podsterowne auto, więc nic dziwmegp że stracił ileś sekund do kierowców takich jak Sordo czy Mikkelsen. A jeśli czegoś mu brakuje do wcześniej wymienionych, to budżetu na to aby nie musiał co chwila chodzić z czapką do sponsorów aby wyłożyli na kolejny start na arenie międzynarodowej. Zresztą, już taki Freddy Loix dobrze pokazał, że jeśli wszystko znajdzie się na właściwym poziomie, to można nawet po latach wrócić do czołówki.
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Intercontinental Rally Challenge

Postprzez Sebekrally » czwartek, 10 maja 2012, 23:45

A zeszły sezon kiedy miał budżet prześledź jego stratę do zwycięzcy. Podobnie było z pierwszą tegoroczną eliminacją. Zawsze jest czołówka a on należy do najlepszych z 2 sortu.
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia

Re: Intercontinental Rally Challenge

Postprzez Jarek55511 » piątek, 11 maja 2012, 07:01

Pamiętajcie że czołówka jest rozjeżdżona i niektózi mają fabryczne auta i ekipy. A jeszcze jeżdżą też te same rajdy któryś tam sezon więc wiadomo szybciej jadą,a Bryan niema takiego budżetu. Rajd Bohemi pamiętacie? Walka z mistrzem IRC Haninenem który miał fabryczny samochód,a Bouffier z Peugeot Polska.
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: Intercontinental Rally Challenge

Postprzez kremer » piątek, 11 maja 2012, 08:07

Sebek chyba zartujesz. Buffier nigdy sie tak nie przedstawia. To nasi kierowcy chca ukryc swoje slabosci i robia z Bufjera niewiadomo kogo. Sami sa ciecy jak noga komara. Zobacz co sie działo na Bohemii dwa lata temu. Jakas zazdrosc i zawisc przemawia przez twoje słowa. Bufjer sklepał paru dobrych gosci ostatnio u siebie na podworku w Rallye Lyon-Charbonnières. Klepnal tam Loixa (no tak barszcz barowy) i pogonił pare wurców. To jest dobry poziom europejski, ktorego na naszych rajdach brakuje. Nie ma co pisc. Hejterzy Bouffiera znowu sie uaktywnili :)))))))))) Czekam, az Mikkelsen zacznie jezdzic w MP wtedy tez ktos powie ze jest leszcz :) Basso odpadl w głupi sposob.
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: Intercontinental Rally Challenge

Postprzez kremer » piątek, 11 maja 2012, 11:17

Tutaj jest relacja live Eurosport HD komentarz nie Gacowy :)
http://mlodziantv.ubf.pl/viewpage.php?page_id=5

WIegand prawie juz wylecial na poczatku :)
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: Intercontinental Rally Challenge

Postprzez corados » piątek, 11 maja 2012, 11:53

Coś czułem że Andreas nie wytrzyma takiego tempa i coś nawywija... :wink: Fajna walka, Buffi zaczyna łapać feeling myślę,że to pomiędzy nim i Sordo rozegra się walka o zwycięstwo
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Intercontinental Rally Challenge

Postprzez Cendra » piątek, 11 maja 2012, 12:08

Bufet przeczytał kilka powyższych postów i postanowił pokazać na co go stać :) Będzie na 2 miejscu wg mnie, o ile nic nie powywija ;)

Ciekawe jakie czasy Sordo osiągał by w jednym ze starcyh S2000, coś mi się wydaje, że jedna Mini troszeczkę odstaje technologicznie, bo przecież ten gośc wymiata na asfalcie.
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Re: Intercontinental Rally Challenge

Postprzez hudyj » piątek, 11 maja 2012, 12:15

W relacji na eurosporcie ostatni pokazywany zawodnik w 207 S2000 mial polskie tablice "KR .......". Od kogo mógł być wypożyczony?
Avatar użytkownika
hudyj
N3
 
Posty: 304
Dołączył(a): wtorek, 20 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Dąbrowa/Niepołomice

Re: Intercontinental Rally Challenge

Postprzez woytek » piątek, 11 maja 2012, 13:01

Avatar użytkownika
woytek
N3
 
Posty: 484
Dołączył(a): sobota, 23 sty 2010, 14:04

Re: Intercontinental Rally Challenge

Postprzez kremer » piątek, 11 maja 2012, 13:17

Ex Małyszczyki Kuzaj i nie przerejestrowali :) Stajnia First Motorosport

http://www.s2000rally.com/car-detail.php?car=129
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: Intercontinental Rally Challenge

Postprzez Matthias Schmidt » piątek, 11 maja 2012, 13:26

Bez przesady z tym Bouffierem. Nikt nie twierdzi (ani ja ani Sebekrally) że Bouffier jest słaby. Nie oceniam też na podstawie tego rajdu. W zeszłym sezonie udało mu sie w Monte Carlo, ale poza tym raczej cieżko bylo z walką o zwycięstwo. W niektórych rajdach załapał sie na pudła, ale nie ma tego "czegoś" co mają kierowcy którzy wygrywają w miedzynarodowych cyklach. Taka jest prawda.

Szkoda Mikkelsena, znowu spartaczone szanse na zwycięstwo :(. Rajd do odpisania z klasyfikacji, zapewne.
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Re: Intercontinental Rally Challenge

Postprzez kremer » piątek, 11 maja 2012, 21:00

Mathias jeśli chodzi o mnie to nie chodziło mi o ciebie :) Troche sie zagolopowalem z ta liczba mnoga. Na teraz wyniki są dla mnie satysfakcjonujące. Wygrywa Sordo :) Kopecky to dobry zawodnik, a Arzeno to miejscowy upalator. Ma potencjał trzeba to przyznac i zapie.... Buffier jest bardzo blisko, ale brakuje mu tych paru sekund. Po dzisiejszym dniu nie widzę zmiany w klasyfikacji chyba, ze ktoś coś wywinie. Buffier dostal 207 w specu 2012 wiec widac tego efekty. Bardzo ciekawy rajd i oby wiecej takich.
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: Intercontinental Rally Challenge

Postprzez Matthias Schmidt » piątek, 11 maja 2012, 21:18

Aaaa, rozumiem ;)
Teraz rzeczywiście wyniki Bouffiera są jakby nieco lepsze, ale zdania nie zmienie :)
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Re: Intercontinental Rally Challenge

Postprzez speedyzxz » niedziela, 13 maja 2012, 00:39

Bryan to naprawdę wysoka półka kierowców na świecie jednak chyba nie będzie wiele w stanie zwojować bez zapewnionego budżetu.

No i się spodziewałem że Sordo bardziej zaszaleje
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron