(M.E.) Rally of Poland

Archiwum

Moderator: SebaSTI

Postprzez Kostek » wtorek, 13 cze 2006, 15:21

Byłem pierwszy raz na MP i to od razu z grubej rury bo rajd Polski i było naprawde super. Udało mi sie 1 dnia zobaczyć 1,3,4,6 i drugiego rano strefa serwisowa i 3 oes bo musiałem być wieczorem w domu Świetnie Sołek, Kuzi Kajtek, Stanik, Abram, Dytko, Kuchar . Najbardziej szkoda mi Karnabala bo tam gdzie stałem szedł szybciej od Kuziego ale zawsze ma pecha . To co wyprawiał Meeke to jak to ujął pewien mądry pan obok mnie " i gdzie te nasze orły i sokoły..." :lol: . Rozczarowali mnie Lubiak po przejeżdzie którego ten zlotousty pan rzekł "Martyna (Wojciechowska) by to lepiej przejechała". Błąd popełnił Junior na spadaniu przez mostek stracił pare sekund, widać jeszcze sie musi sporo nauczyć.

Widziałem na 3 eosie na tym słynnym nawrocie obok PGR-u Majkosa i Skatemana machaliście jakąś flagą Rucie :lol: tylko nie dojrzałem co tam był onapisane.

No to teraz czekam na Wawelski i będe miał świeże porównanie szutry-asfalty
Avatar użytkownika
Kostek
N3
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela, 1 sty 2006, 21:32
Lokalizacja: Tychy


Postprzez skateman » wtorek, 13 cze 2006, 16:02

To byłem ja, KuziWRC, Jason i J@ckass :)
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez machoony » wtorek, 13 cze 2006, 16:22

Kostek napisał(a):... machaliście jakąś flagą Rucie :lol: tylko nie dojrzałem co tam był onapisane.


"ruta, szybciej bedzisz z buta" ?

co tam mieliscie napisane?

gratulacje dla "habaja dominatora" :)
machoony
A5
 
Posty: 578
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 11:49

Postprzez Gucio » wtorek, 13 cze 2006, 17:02

EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez skateman » wtorek, 13 cze 2006, 17:10

machoony napisał(a):
Kostek napisał(a):... machaliście jakąś flagą Rucie :lol: tylko nie dojrzałem co tam był onapisane.


"ruta, szybciej bedzisz z buta" ?

co tam mieliscie napisane?

gratulacje dla "habaja dominatora" :)


Niee my mieliśmy RUTA OGNIA!!!....
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez Gucio » wtorek, 13 cze 2006, 17:19

niuniab napisał(a):My wyjeżdżamy w piątek o 8.00 rano, wypatrujcie mojego avatara :D i do zobaczenia na oesach :D

Obrazek
:lol:
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez niuniab » wtorek, 13 cze 2006, 18:51

Gucio napisał(a):
niuniab napisał(a):My wyjeżdżamy w piątek o 8.00 rano, wypatrujcie mojego avatara :D i do zobaczenia na oesach :D

Obrazek
:lol:

Hehe niezła beka, nie myślałam, że będzie aż tak widoczny :D
http://rajdy.interecho.com/
Avatar użytkownika
niuniab
N2
 
Posty: 108
Dołączył(a): sobota, 15 sty 2005, 17:36
Lokalizacja: Sopot

Postprzez majkos » wtorek, 13 cze 2006, 19:14

Witam
Dla mnie Rajd Polski 2006 to taki drugi mecz Polska - Ekwador....... Ekwadorem był oczywiście Kris Mekke :lol: Aż strach pomyśleć gdyby przyjechał Sordo lub Wilkis...... I gdyby mieli silniejsze samochody. Sorki ale tak mi się nasunęło po tym co można było zobaczyć w wykonaniu tego chłopaka. Ogólnie rajdzik super tylko zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz - dlaczego sporo zawodników juz na pierwszym oesie narzekało na auta???????????? A to hamulce, a to turbina, a to jeszcze urwany kawałek chlapacza czy odprysk farby na masce....... Rozumiem po 5 no niech będzie po 3 oesie mogły się auteczka zepsuć ale na pierwszym :shock: ?????????? No fakt - dojazdówka była długaaaaaaaa....... albo jeżdżą złomami albo rąbek przysłowiowy spódnicy.... Aż miło było posłuchać wypowiedzi zagranicznych kierowców - fajnie sie jedzie, piękne szutry, ustawiamy samochód.... Echhhhhh szkoda gadać. Ale cieszmy sie tym co mamy bo w końcu na Ukrainie jeszcze lepsze rajdy są (mistrz Ukrainy jedzie mówiąc oględnie słabo )...
Machony - ty chyba nie wiesz co to znaczy kibicować wszystkim kierowcom..... Ponoć był też transparent "Ruta ciągnij d......a". Wstyd panowie wstyd :oops:

Niuniab - nagrałem was na 3 oesie w czasie przejazdu karanbola :) A skateman z resztą ekipy przez chwilę zasłaniali wasz billboard ale się dogadaliście :)

Dzięki dla mojej ekipy (skateman wymienił kogo mam na myśli) i do zobaczenia na Strzelińskim, a potem na Wawelskim czy jak tam będzie się zwał

Jeżek jeżek se ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zostań fanem MAJKOS RTP na facebook'u
Avatar użytkownika
majkos
A5
 
Posty: 637
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 23:16
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez niuniab » wtorek, 13 cze 2006, 19:28

majkos napisał(a):

Niuniab - nagrałem was na 3 oesie w czasie przejazdu karanbola :) A skateman z resztą ekipy przez chwilę zasłaniali wasz billboard ale się dogadaliście :)

Jeżek jeżek se ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Faktycznie pamiętam, że przez moment widziałam doping dla Kuchara, a nie dla Stefana :D , a i jeszcze poproszę linka do filmiku, gdzie jesteśmy nagrani, jeśli takowy będzie do ściągnięcia :wink:
http://rajdy.interecho.com/
Avatar użytkownika
niuniab
N2
 
Posty: 108
Dołączył(a): sobota, 15 sty 2005, 17:36
Lokalizacja: Sopot

Postprzez majkos » wtorek, 13 cze 2006, 19:49

Faktycznie pamiętam, że przez moment widziałam doping dla Kuchara, a nie dla Stefana , a i jeszcze poproszę linka do filmiku, gdzie jesteśmy nagrani, jeśli takowy będzie do ściągnięcia


Pewnie nasz materiał znów ułoży w klip A.T.M.O. sfera ale podpowiem im żeby was umieścili :)
pozdrawiam

Ryba ryba se ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aha - podziękowania dla KuziFana za pozdrowienia dla forumowiczów nadane na Radiu Rajdowym :D
Ostatnio edytowano wtorek, 13 cze 2006, 19:52 przez majkos, łącznie edytowano 1 raz
Zostań fanem MAJKOS RTP na facebook'u
Avatar użytkownika
majkos
A5
 
Posty: 637
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 23:16
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez Buncol » wtorek, 13 cze 2006, 19:50

majkos napisał(a): Ponoć był też transparent "Ruta ciągnij d......a". Wstyd panowie wstyd :oops:


a wiec to o tym mowil Szymon w radiu. Wspominal o transaprencie z wulgaryzmami, ktory do zdekoncentrowal co zaowocowalo zwiedzaniem pleneru. Widac i do rajdow wkrada sie pojecie "pseudokibica", mam nadzieje, ze byl to jednorazowy przypadek.

A wlasnie... ja tez dziekuje QHRowi za odmachniecie po zobaczeniu naszego transparentu i przepraszam, ze nie widzial go na wszystkich oesach, na ktorych bylismy :wink:
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kruk » wtorek, 13 cze 2006, 20:03

Jak ktoś ma możliwość to proszę o nagranie dzisiajszej relacji z rajdu i udostępnienie w sieci :wink: .
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez machoony » wtorek, 13 cze 2006, 20:04

majkos napisał(a):... Machony - ty chyba nie wiesz co to znaczy kibicować wszystkim kierowcom..... Ponoć był też transparent "Ruta ciągnij d......a". Wstyd panowie wstyd :oops:

1. Machoony
2. a czy ja mowie ze mialem taki transparent? na jednym z portali przeczytalem takie haslo. smieszne ale prawdziwe. dlatego zapytalem czy to bylo to haslo, czy cos pozytywnego.
mi nie przeszkadza ze tak jedzi. stac go, niema problemu.
dla mnie umieszczanie takich hasel na trasparentach nie jest normalne. prawie jak na stadionach polskich.
machoony
A5
 
Posty: 578
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 11:49

Postprzez kicia_pl1 » wtorek, 13 cze 2006, 20:09

Wlasnie nagrajcie ktos te relacje ,bo ja niemam mozliwosci jak.Z gory dzieki :)
Avatar użytkownika
kicia_pl1
N3
 
Posty: 355
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 18:11
Lokalizacja: tychy

Postprzez ŁukaszWRC » wtorek, 13 cze 2006, 21:13

majkos napisał(a):Machony - ty chyba nie wiesz co to znaczy kibicować wszystkim kierowcom..... Ponoć był też transparent "Ruta ciągnij d......a". Wstyd panowie wstyd :oops:


Wstyd to za mało powiedziane :!: Dla mnie to jest objaw skrajnego sku....twa i bezmózgowia. Jeżeli to prawda, to wychodzi na to, że poziom ludzi oglądajacych rajdy(nie mylić z kibicami) niczym nie różni się od poziomu tzw "kiboli" z kopania balona. Przecież to się w pale nie mieści :!: Jak można przyciągnąć sponsorów do sportu, w którym jest tyle nienawiści. Ja jeszcze rozumiem takie teksty na forach, czy komentażach, bo tam jest się anonimowym, ale na oesie... żenada i wstyd.
Avatar użytkownika
ŁukaszWRC
A5
 
Posty: 976
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 22:47
Lokalizacja: RKR

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron