Jesteś nowy ? Przedstaw sie a my Cię powitamy!

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez luks » niedziela, 3 sie 2003, 16:09

mam na imię Łukasz, lat 21, studiuję na polibudzie we Wro (Wydział Mechaniczny, choć kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji hyh)pierwsza oglądara: prolog 49. Rajdu Polski
co prawda na konkretną oglądarę pojechałem dopiero jak zdobyłem prawko, ale wcześniej przez cały czas jakoś tam się interesowałem...
w tym roku byłem na Elmocie, Polskim ... zwykle obskakiwałem wszystkie eliminacje RSMP na Dln.Śląsku, ale wszyscy wiemy, co się dzieje :|
może skoczę w tym sezonie na Wawkę (jak się postarają i będzie ciekawa heeh) i na Śląski
gg:3378911
rajdy
rajdy
rajdy
Avatar użytkownika
luks
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): sobota, 22 mar 2003, 22:13
Lokalizacja: 71


Postprzez Hultay WRC » niedziela, 3 sie 2003, 19:33

JA mam na imię Arnold (tak to moje prawdziwe imię), ale wołają na mnie Arni (czasem "Szwajceneger" :lol: ). Przeżyłem 15 lat, a urodzony jestem 13 maja (i to w piątek! :shock: , ale nie jestem pechowcem...). Mieszkam w takiej małej wiosze co się Tworki zwie (ale nie te tuż pod Warszawą, gdzie jest psychiatryk). rajdami ionteresuję się od trzech lat (więc wiedzą rajdową niektórym z Was nie dorastam do pięt :? ), ale szybko się uczę i wszyscy, którzy mnie poznają, wiedzą już po pierwszym spotkaniu, że jestem rallymaniak 8). Oprócz rajdów interesuję się projektowaniem samochodów (sam trochę rysuję wymyślam itp, ale ostatnio rajdy pochłonęły mi czas i mniej rysuję). Mój ulubiony samochód rajdowy: SUBARU IMPREZA ulubiony kierowcyzagraniczniTOMMI MAKINEN i PETER SOLBERG no i Sainz, a ulubiony krajowy to KUCHAR TOMASZ i HOLO (chociaż ostatnio mi podpada :? ). Slucham starych gigantów rocka : Led Zeppelin, Scorpions ( zastanawiałem się nawet, czy nie umieścić sobie ich loga jako emblemat), Queen, Metallica i trochę Linkin Park(lżejszą muzyką i elektroniką też nigdy nie pogardzę). Tą muzyką zarazil mnie mój ojczulek :) A no i lubię sobie trochę pogiercować w olina i pmykać na czymś (na razie tylko skutery, ale i tak jak na mój wiek nieźle). Moją największą bolączką jest to, że nie mogę jeżdzioć na rajdy! :cry: :cry: :cry: (tak było jak do tej pory, ale Warszawskiego to ja w tym roku nie popuszczę moim starszym :twisted: ). Ale wszystko się zmienia :roll: No i jeszcze jna dodatek jestem na rajdowym odludziu (w mojej budzie nie ma nikogo o podobnych zainteresowaniach, więc tylko z wami mogę pogawędzić na takie tematy no i z moim bratem, którego widuję raz do roku).
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez Hultay WRC » niedziela, 3 sie 2003, 19:55

A i jeszcze coś: motoryzację kocham od kiedy pamiętam, w zerówce rysowałem tylko samochody (zostało mi to do dziś :lol: ). Pierwszą relację jaką widziałem to był rajd W. Brytanii chyba w roku 98 (jak jeszcze Colin w Subaru był). Już wtedy mi się spodobało :) , ale niechciało mi się śledzić wyników (jak mogłem być taki głupi :oops: :evil:, ale nie zmienia to faktu że nie miałem jeszcze z kąd czerpać dokładnych inforamacji ). Dopiero sezon 2001 był tym, który obserwowałem bacznie. Wydaje mi się, że szybko się uczę i że widzę mam już pokaźną, jak na tak krótki czas :D .

Fajny pomysł z tym topiciem Gustaw :D , wszyscy możemy sie lepiej poznać, a nie tylko ukrywać się za kurtyną w postaci nick'a. Jak czytam wasze informacje o sobie, to jakoś się do was przywiązuję i czuję się jakbym znał was od dawna :) .

A i jak jest tu jakiś rallymaniak z powiatu Siedlce to mile widziany mail :)(inni oczywiście też mogą :) ) .
Pozdrawiam Was wszystkich!
Ostatnio edytowano środa, 6 sie 2003, 08:49 przez Hultay WRC, łącznie edytowano 1 raz
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez fluff » niedziela, 3 sie 2003, 22:03

Witam! Jak widac jestem tu nowy, do rejestracji sklonil mnie ten temat ( dzieki Gustaw :D ), ale forum przegladam juz od dluzszego czasu 8) .
Nazywam sie Wojciech R. (tuningowe nazwisko :oops: ), urodzony w koncowce 1983 roku.
Rajdami interesuje sie od... sam nie wiem, ale chyba krocej niz wiekszosc tu zgromadzonych :oops: . Obecnie studiuje na PG. Nie wiem co jeszcze moge napisac... Ciesze sie, ze moge dolaczyc do grona forumowiczow :D . Jesli cos jeszcze mi do glowy przyjdzie to napisze. Moj nr GG 103090.
:wink:
Avatar użytkownika
fluff
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): niedziela, 3 sie 2003, 21:47
Lokalizacja: trojmiasto

Postprzez rav » niedziela, 3 sie 2003, 23:16

Ja się nazywam Rafał Maliński. Mieszkam w Warszawie, mam 18 lat. Studiuję Architekturę na Politechnice Warszawskiej. Od jakiegoś czasu odwiedzam Barbórki i Warszawskie, ale wolę jeździć niż oglądać. W tym sezonie startuję w KJS-ach i nawet się raz udało wygrać klasę (serdeczne dzięki Krzyśkowi, mojemu pilotowi). Jak ktoś chce on-boardy z tego rajdu to zapraszam http://www.ak-centrum.prv.pl. Jeżdżę Renault Clio 1.4 16v i pewnie w tym roku pojawię się na jeszcze kilku KJS-ach.
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kermon » wtorek, 5 sie 2003, 09:35

A ja nazywam się Roman Musioł. Lat 22 studiuję na Politechnice Śląskiej Wydział OiZ 3ci rok. Na stałe nie pracuję nigdzie - od czasu do czasu łapię różne fuchy :)
Odzywam się tutaj rzadko za to często zaglądam.
Mój pierwszy rajd - Wisła w 98 roku. Od 99 roku jezdzę na rajdy z kamerą i robię różne raz lepsze raz gorsze filmiki. Zaliczyłem jakies ok 30 rajdów na oglądarce.
Prawo jazy zrobiłem w wieku 17 lat, ale własnego samochodu dorobiłem się dobiero rok temu. Na razie zaliczyłem 2 starty bez specjalnych wyników (ani umiejętności ani zwykły maluch na wiele nie pozwalają :) ). Startuję tylko dla zabawy, bo lepszy ze mnie kamerzysta niż kierowca rajdowy :)
A poza rajdami interesuje mnie wszystko co związane z marką Citroen sprzed modelu C5 (bo C5 to już nie Citroen :) tylko skrzyżowanie koreańca i czegoś tam jeszcze). Wymarzone auto Citroen BX :).
Od biedy moglby być jakiś AX chociaż to nie to samo co jazda (a raczej płynięcie) hydropneumatykiem :)

To by było na tyle
kermon
www.Qrajdy.prv.pl
Citroen - polubisz każdą drogę
Avatar użytkownika
kermon
N1
 
Posty: 64
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 22:32
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez teyfi » środa, 6 sie 2003, 08:40

Witam. Nazywam się Marcin, mam 27 wiosen i jestem z Rzeszowa. Samochodami i Rajdami interesuję się od niepamiętam kiedy, ale niestety z racji braku czasu tudzież finansów nie startuję za często. Pomagam w nowym teamie który chcę w następnym roku ruszyć na os-y Pucharu PZM Peugeotem 106 po Grzybie. Parę lat temu zabezpieczałem odcinek Rzeszowskiego. Mam na koncie parę KJS-ów. Jeżdżę na RSMP, ale ostatnio coraz mniej z powodów j.w. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam na Rajd Rzeszowski.
Avatar użytkownika
teyfi
 
Posty: 17
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 13:16
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez fly » środa, 6 sie 2003, 16:03

Witam wszystkich! wprawdzie na forum jestem zarejestrowany od niedawna ale dosc dlugo je sledze! Mam dwadziescia latek i pochodze z malej miejscowosci na zachodzie - Żary (moze niektorym ta nazwa cos mowi :) ). Na codzien mozna mnie spotkac w krakowie gdyz tam studiuje na wydziale mechanicznym :) moja historia z rajdami nie jest zbyt dluga! ze wzgledu na miejsce w ktorym dorastalem (do najblizszego rajdu mam ponad 150 km a i inne imprezy motorowe raczej sporadycznie sie u nas odbywaja) rajdy znalem tylko z telewizji a znajac tvp mozecie sie domyslac ze nieduzo tego bylo! od jakis 2 latek (odkad mam internet) na biezaca sledze co sie dzieje w rajdowym swiecie! teraz jak jestem w krakowie to mysle czy by w koncu w kjs nie startowac ale mam podobny problem jak wiekszosc - gotowka (ciagle zbieram budzet) :( ale wiem ze kiedys licencje i tak zrobie wiec sie nie lamie:) I na koniec jeszcze jedno: Strasznie nie lubie klotni dotyczacych ulubionych kierowcow i "wjezdzania" przez to na siebie! Rajdy powinny nas łączyc a nie dzielic! moje gg to: 3241532! pozdrawiam wszystkich :) nara
fly
 
Posty: 30
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:45
Lokalizacja: Żary-Kraków

Postprzez Tomi_OL » poniedziałek, 11 sie 2003, 18:15

siemka to JA TOMASZ MIESZKAM W OLSZTYNIE MAM 21 LAT MAM MAŁĄ FIRMĘ TRANSPORTOWĄ. KIEDYŚ BYŁEM NA RAJDZIE :P I WOGÓLE NIE WIEM JAK WY TE CHOLERNE OBRAZKI WSTAWIACIE heheeh :) FKK_olsztyn POZDRAWIAM
Rajdowcy "na dopingu" są tylko mistrzami na swoim podwórku. To zwykli oszuści. Simon Jean-Joseph.
www.sztukakibicowania.pl
Jezek, jezek, jezek SE MA !
Gravel Ruless !
Tomi_OL
N3
 
Posty: 365
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 11:43
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez md-theend » poniedziałek, 11 sie 2003, 19:26

no to niech wam bedzie

nie jestem tu nowy, ale tez sie wpisze

prosze przypadkiem nie sugerowac sie iloscia wysalnych przezemnie postow jak rowniez data dolaczenia do stalych klientów forum, gdyz moje stare konto zostalo z niewiadomych mi przyczyn zablokowane, a moj mail z prosba o jego odblokowanie zostal odbity i nie dotarl do administratorow forum
zalozylem wiec nowe konto

na imie mam Mateusz, chociaz w necie zadko go uzywam. wieszosc roku mieszkam w Krakowie gdzie studiuje
z motoryzacji interesuje sie glownie rajdami. chociaz ostatnio dano mi mozliwosci pojezdzenia po torze Alfa i ta marka przyciagnela moja uwage, a skoro ona nie bierze czynnego udzialu w rajdach, to czesciej zerkam tez na inne dyscypliny
interesuje sie takze fotografia i od czasu do czasu gdy jestem na jakims rajdzie to staram sie wypstrykac kilka filmow

witam wiec wszystkich. zarowno starych forumowiczow, z ktorymi mialem juz okzaje podyskutowac (i nawet z niektorymi wybrac sie na warszawska barborke), jak i tych nowych, z ktorymi chetnie porozmawiam o rajdach.

do poforumowania
theend
md-theend
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 10 sie 2003, 19:50
Lokalizacja: Kraków

Postprzez sumo » poniedziałek, 11 sie 2003, 22:40

Witam
Imie PAWEŁ
Zainteresowania : Rajdy, Muzyka (aktualnie mam wlasna kapele tzn. ropoczynam grac z chłopakami:) Oi Music)
Rajdami interesuje sie tak od 2000 a moj pierwszy rally to wisła 99 :)
Kibicuje prawie kazdemu, nikomu nie zycze źle :)
No i mam 16 lat... troszku jezdze autem , lewą noga jeszcze hamowac nie umiem ;)
Moj tato jezdzile na motocrossie kope czasu, tez lubie ten sport ale na motor bym nie wsiadl ! ! !
Teraz oczekuje na Śląski który mam u siebie.
Od 2000 pracuje w łączności na rajdach rozgrywanych przy mnie (pozdrowionka dla Pana Krzysia naszego szefa;)) ale w tym roku sobie odpuszczam...
Na Wisle 2002 bylem na starcie feralnej Jaworzynki..... hehe najwieksza męczarnia w życiu jaka miałem .... ehhh ale co tu dużo gadać.
No i to chyba tyle :)
Pozdrawiam
AAA... i jeszcze zrobilem stronke znajomemu ---> www.cecot.w.pl
To juz na tyle :)
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez jonsi15 » środa, 13 sie 2003, 11:34

Tomi_OL napisał(a): I WOGÓLE NIE WIEM JAK WY TE CHOLERNE OBRAZKI WSTAWIACIE heheeh :)
Też miałem ten problem ale dzięki życzliwym duszą rozwiązałem go (dzięki sumo )i teraz ze mnie informatyk pełną gębą;).jeżeli chcesz to moge pomóc.
!!!!!rajdowcy wszystkich krajów łączcie się!!!!!
gg5227231 e-mail mahomet2@o2.pl
Avatar użytkownika
jonsi15
N2
 
Posty: 135
Dołączył(a): czwartek, 6 mar 2003, 13:54
Lokalizacja: Mysłakowice k.JeleniejGóry

Postprzez hairpin » środa, 13 sie 2003, 14:15

nareszcie :D
Na imię mi jarek, mam 18 lat i 71 miesięcy i jestem uzależniony... od rajdów :twisted: rajdy pokochałem jak przeprowadziłem sie do Złotego Stoku (w wieku 7 lat). Do dziś pamietam nocne OS'y w zimie. Na rajdach bawie się w cykanie fotosków. W tym roku widziałem: szumave, elmot, hałda, polski, sudecki, bohemia, kormoran, deutschland, rzeszów i planuje jeszcze barum + śnieżka.
pozdrawiam rajdowych kolegów ZUV'ia, Korka, Micza, Damiano'a i wszystkich rajdowych zajawkowiczów :)

moje GG: 4923151.
Avatar użytkownika
hairpin
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): środa, 13 sie 2003, 13:20

Postprzez tomas » sobota, 16 sie 2003, 16:21

wreszcie wróciłem...
nazywam się Tomek Szymański, mam 15 lat, jestem uczniem gimnazjum w Płochocinie, małej miejscowości oddalonej 25km od centrum Warszawy. rajdami interesuję się od początku sezonu 2001. oprócz rajdów interesuję się [raczej biernie] wyścigami tzn. lubię oglądać relacje z wyścigów. kibicuję wszystkim, ale jak każdy mam swoich ulubieńców, są nimi: McRae, Solberg, Martin, Sainz i oczywiście Tomek Kuchar ;) moim ulubionym samochodem rajdowym jest Subaru Impreza. to tyle.
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Tomi_OL » poniedziałek, 18 sie 2003, 19:10

jonsi15 napisał(a):
Tomi_OL napisał(a): I WOGÓLE NIE WIEM JAK WY TE CHOLERNE OBRAZKI WSTAWIACIE heheeh :)
Też miałem ten problem ale dzięki życzliwym duszą rozwiązałem go (dzięki sumo )i teraz ze mnie informatyk pełną gębą;).jeżeli chcesz to moge pomóc.


JUŻ MAM moja piękna fura. hyhyhy :P :P ufff... udało się
Rajdowcy "na dopingu" są tylko mistrzami na swoim podwórku. To zwykli oszuści. Simon Jean-Joseph.
www.sztukakibicowania.pl
Jezek, jezek, jezek SE MA !
Gravel Ruless !
Tomi_OL
N3
 
Posty: 365
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 11:43
Lokalizacja: Olsztyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron