Jesteś nowy ? Przedstaw sie a my Cię powitamy!

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Jesteś nowy ? Przedstaw sie a my Cię powitamy!

Postprzez Gustaw » poniedziałek, 28 lip 2003, 15:21

W zwiazku z tym ze w ostatnim czasie zaczelo sie pojawiac bardzo duzo nowych osob pragnacych aktywnie uczestniczyc w dyskusjach forum proponuje nowym forumowiczom krotko sie przedstawic abysmy sie lepiej znali i nie pogubili :idea: :D
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03


Postprzez Kris_WRC » poniedziałek, 28 lip 2003, 15:43

Dzieńdobry państwu... Mam na imię Krzysztof, mieszkam w Bochni tam też ucze sie i przez wakacje pracuje.. Mam 17 lat... Rajdami interesuje się odkąd z bratem pojechałem pierwszy raz w życiu na Rajd Polski 98.. Od tamtej pory co rok pojawiam się na wybranych eliminacjach mistrzostw polski i europy.. Kiedy w roku 2000 nie miałem z kim pojechac na Rajd Krakowski pojechałem sam.. - busem.. Do niedawna prowadziłem znaną strone internetowa www.rajd.bochnia.net , która niestety już nie istnieje i czynię wszelkie starania, aby ja reaktywowac.. Jestem otwarty na poznanie nowych forumowiczów to tez w swoim podpisie umieściłem mój numer gg....

Gustaw całkiem niezły pomysł, ale jak poczytam to co napisałem to aż mi głupio :)
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez Gustaw » poniedziałek, 28 lip 2003, 15:53

Dzieńdobry

A jak ktos bedzie czytal forum w nocy to co ? :wink: :wink:
nie no loooz, pozatym ty juz jestes stary forumowicz :) glownie chodzi o nowych ale niezaszkodzi zeby starzy tez cos napisali, np kto startowal w rajdzie pzm czy mp, czy MŚ :idea: :D
juz nie gadam gupot...
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez Kris_WRC » poniedziałek, 28 lip 2003, 15:55

Właśnie to powinni przedstawic się wszyscy forumowicze, a z Tobą gustaw chętnie bym na gg pogwarzył
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez andreas » poniedziałek, 28 lip 2003, 17:18

No dobra, więc ja mam na imię Andrzej, przeżyłem 17 wiosen oraz 16 zim.
Można powiedzieć że jestem amatorskim fanem rajdów, bo nie znam za wiele postaci związanych z tym sportem i nie za często pojawiam się na trasach. Do tej pory zaliczyłem jedynie trzy ostatnie edycje rajdu Krakowskiego oraz dwie dziewczyny, z drugą jestem pół roku, w tym miejscu chciałem nadmienić, iż będziemy mieli za 3 miesiace bobaska :wink: , tutaj pytanie do Krisa czy nie zostałbym chrzestnym, ale mówię z góry, żeby bez wózka z aktywnymi dyframi sie nie pojawiać bo moje dziecko będzie bardzo wymagające. 8) :wink:
Moje ulubione cechy to: cynizm, sarkazm i orgazm. Do tego ostatniego doprowadza mnie kobieta lub plakat załogi Leszek Kuzaj/Andrzej Górski na hopie podczas rajdu Kormoran w sezonie 2001.
W swojej karierze prowadziłem 3 strony internetowe związane z rajdami, wszystkie zmarły śmiercią tragiczną - z powodu ciągłego braku czasu lub awarii serwera.
Na koniec może coś poważniejszego. Jestem niestety dosyć schorowanym gościem i nigdy nie mam na nic czasu, dlatego niestety pojawiam się na forum w kratkę. Przepraszam z góry jeśli komuś nie odpisałem albo coś obieciałem a nie zrobiłem.
Pozdrawiam i całuję :wink:
Andreas
>> KUZI GO!! <<
my gg: 1673491
Avatar użytkownika
andreas
N3
 
Posty: 217
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2003, 17:21
Lokalizacja: wieliczka

Postprzez Kubus » poniedziałek, 28 lip 2003, 17:57

Witam wszystkich serdecznie.Na imię mam Kuba,mam 18 lat.Rajdami zacząłem sie inetersowac w wieku 13-14 lat(nie pamietam dokładnie).Brat mnie zabrał na Prolog Rajdu Krakowskiego i oszalałem:)))Od tej pory cały czas truje mojej rodzince i znajomym o rajdach:)))
***Całusy dla Madzi(moja dziewczyna) ze to jeszcze znosi:)***
Zawsze chciałem startowac i ostatnio powoli realizuje to mażenie,od maja zacząłem jezdzic w KJSach i zdobywac punkty do licencji.Poniewaz nie mam własnego autka,jezdze wynajetym sejem ze Slaska.Odpukac jakos sobie radze.Od stycznia chciałbym zacząc startowac w PZM.Jakim autkiem to sie jeszcze zobaczy.Zalezy od sponsorów;)

Tak czy inaczej Kocham Rajdy i niemógbym bez nich zyć.Dzieki chłopaki ze Tworzycie taki fajny klimat na forum(bez niego tez bym nie mógł życ;) )Pozdrawiam


Zapodam zdjecie auta choc chyba co niektórzy dobrze je znają;):
Obrazek
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kris_WRC » poniedziałek, 28 lip 2003, 19:26

Jasne andreas, że będe chrzestnym... A tak poważnie to bardzo fajny pomysł miał Gustaw zakładając ten topic... Na prawdę fajnie jest
Was poznać... Czekamy a resztę
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez forti » poniedziałek, 28 lip 2003, 19:45

witam mam na imie grzegorz mam 22 lata jestem studentem polibudy we wrocku
rajdami interesuje sie ho ho ho a moze dluzej od podstawowki zawsze jak byl rajd polski urywalem sie z kolegami z budy zeby isc pod hotel wroclaw badz wzgorze andersa
sam jezdze od 4 lat w kjs-ach ostatnio dosc zadko kasa na to nie pozwala no i nauka :(
ale sie poprawie w tej chwili posiadam zsprzet ktorym mozna wygrac kazdego kjs-a co udowodnil moj kolega jedynie tercjaka toyota celica ledwo co nam odjechala :roll: :lol:

moj gg 1215429
Ostatnio edytowano poniedziałek, 28 lip 2003, 21:35 przez forti, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
forti
 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek, 9 sie 2002, 22:37
Lokalizacja: wroclaw

Postprzez samer_wrc » poniedziałek, 28 lip 2003, 20:05

Witam

Mieszkam w Opolu mma 17 lat , uczen LO1 :)

Opole lezy na rowninie Opolskiej , wiec trudno tu o rajdy :P , Najblizej to Nysa , wiec gry i internet pozwolil na poznanie tego sportu. Pierwszy rajd to zimowy 2000.Jeszcze nigdy nie bylem na Warszawskim i Polskim. W 2002 jezdzilem jako pilot, brat zbieral punkty do rII. Teraz czekam na prawko i zaczne jezdzic w kjs'ach, a pozniej to nie wiem , mam napewno zamiar wystartowac w jakims rajdzie jako kierowca, ale czy to bedize zawod, to raczej nie, mysle ze przygoda-zabawa :) Ale kto wie:)

Pozdrawiam
Maciej Krawczyk (samer)
http://www.krawczyk.autorally.pl
Avatar użytkownika
samer_wrc
N3
 
Posty: 466
Dołączył(a): sobota, 31 maja 2003, 17:26
Lokalizacja: Opole

Postprzez Kris_WRC » poniedziałek, 28 lip 2003, 20:10

Ponieważ uradziliśmy z Gustawem, ze mamy tu idealna atmosferę propnowałbym, aby naszym wzorek, każdy z forumowiczów w swoim podpisie umiescił numer gg - bedziemy w kantakcie i będzie jeszcze fajniej ja mam ju ż około pieciu forumowiczów, z którymi jestm cały czas w kontakcie i jest super, bardzo się polubiliśmy...
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez samer_wrc » poniedziałek, 28 lip 2003, 20:17

No to moj numer GG - 1189821

PS. Mam prosbe. Prosze wszystkich posiadaczy filmow (najlepiej swojego autorstwa) z PPZM 2003 o kontakt. Zalezy mi na materialach zalogi Mirowskich (206 XS).
Avatar użytkownika
samer_wrc
N3
 
Posty: 466
Dołączył(a): sobota, 31 maja 2003, 17:26
Lokalizacja: Opole

Postprzez Kubus » poniedziałek, 28 lip 2003, 22:11

Ponieważ uradziliśmy z Gustawem, ze mamy tu idealna atmosferę propnowałbym, aby naszym wzorek, każdy z forumowiczów w swoim podpisie umiescił numer gg - bedziemy w kantakcie i będzie jeszcze fajniej ja mam ju ż około pieciu forumowiczów, z którymi jestm cały czas w kontakcie i jest super, bardzo się polubiliśmy...


Swietny pomysł!!! GG-2069576
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez lukas » poniedziałek, 28 lip 2003, 23:24

Imie - Łukasz. Nazwisko - ciezkie do wymowienia :D (kilka osob zlamalo na nim jezyk :wink: ). Lat - 22. Student czwartego roku Politechniki Slaskiej w Gliwicach (wydzial Zabrze). Zainsteresowania - rajdy rajdy rajdy i hmm rajdy :D Pierwszy kontakt z rajdami - posredni - ogladanie relacji z ME i walki Holka o tytul ME na TVP Katowice w 1997 roku; bezposredni - Rajd Wisly 1998 (Kulig w niebieskiej Meganie sni mi sie do dzisiaj po nocach :wink: ). Zaliczone od 1998 roku 31 rajdów (szkoda ze jako kibic :roll: ), 3 wyscigi gorskie, 1 wyscig plaski. Starty w karierze :D - jako pilot w Rajdzie Studenckim (gdyby nie blad mielibysmy pudlo i puchary 8) ) Razem z kumplami tworzymy stronke www.qrajdy.prv.pl . Od 1999 roku wierny fan Tomka Kuchara.
GG: 1012459
Avatar użytkownika
lukas
N2
 
Posty: 137
Dołączył(a): czwartek, 23 sty 2003, 11:02
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez psz » poniedziałek, 28 lip 2003, 23:52

Witam!
Znamy sie malo, wiec ja moze cos o sobie ;-) Mam na imie Piotrek, urodzilem sie w "pamietnym" :D roku 1984. Mieszkam w Siemianowicach Sl, od pazdzernika rozpoczne studia na Politechnice Slaskiej.
Jestem niestety jak na razie tylko biernym kibicem. Pierwszym moim rajdem byla Wisla'99 (wielka walka Kuliga i Holka - dopiero w tym roku na Polskim sie takiej doczekalem!). Ewidencji obejrzanych rajdow nie prowadze, jednak bylo ich z kilkanascie, niektore ogladalem przy uzyciu niekonwecjonalnych dla kibica srodkow transportu typu PKP, PKS, PKM czy rower :D
Mnie tez podoba sie klimat forum; pregladam je juz jakis czas no i chyba zaczne zabierac glos w dyskusjach...
Pozdrawiam!
"měl bych se smát ale mám úsměv Mikymauze"
Avatar użytkownika
psz
A5
 
Posty: 671
Dołączył(a): piątek, 21 mar 2003, 15:32
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Postprzez WRC » poniedziałek, 28 lip 2003, 23:57

Ja również witam wszystkich forumowiczów :D Mam na imię Paweł i 30 sierpinia będę obchodził 18-sta rocznicę swoich urodzin, natomiast 2 września będę obchodził równie ważną, jeśli nie ważniejszą rocznicę... 1 rocznicę uzyskania Prawa Jazdy :D :D
Moją największą pasją są oczywiście rajdy samochdowe. Mieszkam w Wałbrzychu więc na szczęście na wiele rajdów mam bardzo blisko :D Choć na dalsze rajdy również jeżdżę :) w życiu mam 3 największe marzenia, ale narazie żadne z nich się nie spełniło... :wink:

To chyba wszysko. Trzymajcie się wszyscy :wink: :wink:
Mój numer GG to 2034217
Avatar użytkownika
WRC
N3
 
Posty: 311
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:47
Lokalizacja: Wałbrzych

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron