Jesteś nowy ? Przedstaw sie a my Cię powitamy!

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Schumi03 » wtorek, 29 lip 2003, 00:11

Imię - Michał ,nazwisko - Adamiuk. Mieszkam w Lublinie,uczeń I LO . Rajdami interesuję się od...sam nie pamiętam.Wcześniej były wyścigi... co zresztą widać po moim nicku ;-) .No ale niestety na jeżdżenie po płaskim za stary już jestem...(ho ho kiedyś to były czasy...:-) ) więc przerzuciłem sie na rajdy . Nieszczęście polega na tym ,że jak powszechnie (albo i nie ) wiadomo Lublin to rajdowe odludzie - no może poza klanem Steców :-P ,którzy ratują rajdowy honor lubelszczyzny, z prawdziwym rajdowanie styczność mam więć głównie dzięki komputerowi. No ale nic.JaK Przystało na porządnego 17-latka robie prawo jazdy ,no i może jak Bóg (czyt. sponsor ) da, jakieś KJS...

Jeszcze troche propagandy na koniec :-P Tak jak Gustav (no pochwal się swym Rally Corner :) )jestem redaktorem motoryzacyjnego zina imieniem SpeedZone, w którym to produkuję się głównie wyścigowo...ale nie tylko. W każdym bądź razie - zapraszam(y) .Link powinien być gdzieś niżej.
Aha..
Jeszcze GG:2147695

Michał `Schumi` Adamiuk
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumi03
N3
 
Posty: 363
Dołączył(a): środa, 28 maja 2003, 20:46
Lokalizacja: Lublin


Re: Jesteś nowy ? Przedstaw sie a my Cię powitamy!

Postprzez Michał S. » wtorek, 29 lip 2003, 08:53

Gustaw napisał(a):W zwiazku z tym ze w ostatnim czasie zaczelo sie pojawiac bardzo duzo nowych osob pragnacych aktywnie uczestniczyc w dyskusjach forum proponuje nowym forumowiczom krotko sie przedstawic abysmy sie lepiej znali i nie pogubili :idea: :D


Ok.. no to teraz moja kolej ;-)

Nazywam się Michał Stoma, jestem z Mikołajek (to na Mazurach). Mam 24 lata (od pół miesiąca ;-) ), pracuję. Rajdami interesuję się od... dosyć dawna. Niestety, z różnych względów, moje kibicowanie ogranicza się jedynie do oglądania olsztyńskich rajdów (Kormoran, Moto-Agapit). Nieco inaczej było w tamtym roku. Obejrzałem wtedy: Moto, Kormoran, Rzeszowski (bardzo mi się podobał!), Wisła, Karkonoski, Warszawski, Barbórkę Warszawską. Na tych rajdach pojawialiśmy się ze znajomymi w czerwonych koszulkach z napisem "Max Fanklub Mikołajki". Może ktoś nas widział...

Jestem też fanem Formuły 1 (teraz już trochę jakby mniejszym), lubię też obejrzeć wyścigi motocyklowe, żużel.

Mam za sobą parę startów w KJSach jako pilot mojego brata, oraz jeden jako kierowca. W chwili obecnej nie startuję. Razem z bratem planujemy starty w przyszłorocznych wyścigach szutrowych na torze w Kętrzynie, lecz na razie jest to tylko w sferze marzeń (niestety finanse odgrywają kluczową rolę).

Mój GG to: 338212

Pozdrawiam,

Michał S.
Michał S.
 
Posty: 21
Dołączył(a): poniedziałek, 9 wrz 2002, 10:53
Lokalizacja: Mikołajki

Postprzez Kris_WRC » wtorek, 29 lip 2003, 10:06

No i sami powiedzcie czy teraz nie jest lepiej, poznalismy się w miarę a zkilkoma z was awiazałem juz kontakt na gg... Gustaw jeszce raz wielkie dzięki za ten topic :)
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez SariS1.4 » wtorek, 29 lip 2003, 10:44

No dobra to i ja sie przedstawie. Na imie mam Kuba, a nazwisko jakos tam (nie pamietam ;) Urodziłem sie w roku 1983. Moja przygoda z rajdami zaczeła sei od kibicowania wiele lat temu na Bieszczadzkim Wyściugu Górskim (wiem ze to nie to samo co rajd) Z czasm zacząłem jeżdzic na wszystkie imprezy w moim regionie i.. na razie tylko w regionie :( Sam prawko zrobiłem w 1 dzien po uzyskaniu wymaganego wieku i od tego czasu auto stało się cześcia mnie :D Mam za saba pare startow w KJS-ach ale niestety bez sukcesów wiekszych (no moze to ze nigdy ostatni nie byłem i nie dzwoniłem) i w sumie to ostatnie stary traktuje jako testy moje wurca który jest ciagle w budowie (niestety z braku funduszy pewnie bedzie jeszcze bardzo długo). A wypadało by jeszcza napisac co robie... No w sumie to czekam na wiadomosc czy zostałem przyjety na Politechnike KRakowska/Wrocławska i moze bede gdzies studiował...
A no i na koniec dodam ze jestem dysortogafem i robie duzo błedow za co z gory przpraszam.
I to by było na tyle.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
SariS1.4
N1
 
Posty: 94
Dołączył(a): wtorek, 15 lip 2003, 11:45
Lokalizacja: Przemyśl City

Postprzez ulka » wtorek, 29 lip 2003, 11:07

Hej, hej!!!
A ja mam na imię Ula, liczę sobie 17 latek i mieszkam w Olsztynie. Odkąd tylko pamiętam zawsze jeździłam na Kormorana. Pierwszym rajdem z dala od domu był Warszawski w roku zdaje się 2000. W tym samym roku byłam jeszcze na Polskim, Kormoranie oczywiście, Karkonoskim i Wiśle. Rok póżniej w pamiętnym 2001 byłam na wszystkich tych rajdach z wyjątkiem Karkonoskiego. W ostatnich dwóch latach z powodu braku funduszy ograniczyłam się tylko do oglądania lokalnych rajdów-oprócz Kormorana-Moto Agapit czy rok temu Mazurskie Szutry w Kętrzynie. Za roczek robię w końcu upragnione prawo jazdy. Moim marzeniem są starty w rajdach jako pilot, ale z powodów wszystkim znanych (kasa) pozostanie to chyba tylko i wyłączne marzeniem. Liczę przynajmniej na to, że uda mi się połączyć inne moje zainteresowania (dziennikarstwo) z rajdami i kiedyś będę śmigać po OSach z plakietką „media” na szyi. W wolnym czasie do podszki czytam sobie regulamin RSMP-świetna lektura-polecam wszystkim :lol: . To chyba tyle o mnie. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!!!
Moje GG: 5194186

Ulka
"...byłeś najszybszy, teraz jesteś najwyżej i nikt już Cię nie pokona..."
Avatar użytkownika
ulka
 
Posty: 45
Dołączył(a): poniedziałek, 7 lip 2003, 15:29
Lokalizacja: Olsztyn GG:5194186

Postprzez Kris_WRC » wtorek, 29 lip 2003, 12:13

No ładnie... Zauważyłem, ze bardzo czesto ostatnio zaglada tu pan moderator... Pewnie też chce poznać nowych forumowiczów... Ja mam takie propo aby pan PAPIK takze nam się przedstawił :)
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez WAPNO » wtorek, 29 lip 2003, 14:12

Kris chyba zartujesz :) Papik tu chyba nie zaglada wogole ;). A teraz ja sie przedstawie:Mam 16 lat. Nazywam sie Damian Milko, interesuje sie rajdami od 1997 roku. Mieszkam w Jeleniej Gorze wiec trudno sie tu nie zarazic tym sportem ;). Moja pasja to rajdy, fotografia i komputery.
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Kris_WRC » wtorek, 29 lip 2003, 15:21

Nie żartuje... PAPIK ostatnio coś często się tu pojawia... A ja zapomniałem wspomniec Wam o tym co robie... Otóż zajmuje sie przygotowaniem do rajdów mojego kolegi i szefa za razem... Wielu z Was powinno wiedzieć o co chodzi po prezczytaniu moich postów w kategorii pucharu PZM w rajdzie imielin..
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez samer_wrc » wtorek, 29 lip 2003, 15:39

ulka napisał(a):Hej, hej!!!
(...)Moim marzeniem są starty w rajdach jako pilot, ale z powodów wszystkim znanych (kasa) pozostanie to chyba tylko i wyłączne marzeniem.(...)


Przejechac 6 KJS'ow aby zdobyc rII nie jest chyba az tak kosztowne. Pilot nie musi placic, to mu sie placi :P , oczywiscie to tym najlepszym sie zdarza, zazwyczaj pilotowi rajdowemu kierowca placi nocleg , wyrzywienie. A jak napisal Julian Obrocki w "rajdy Samochodowe" najlepszym pilotem jest kobieta! :)

Pozdrawiam i zycze aby marzenie sie spelnilo! :)
Avatar użytkownika
samer_wrc
N3
 
Posty: 466
Dołączył(a): sobota, 31 maja 2003, 17:26
Lokalizacja: Opole

Postprzez PAPIK » wtorek, 29 lip 2003, 15:41

Witam...

Zostałem wywołany do tablicy, więc krótko się przedstawię. Nazywam się Paweł Skrzywan, pochodzę z Łomianek, koło Warszawy. Lat mam nie za wiele :-) zajmuję się fotografią rajdową, a także różnymi sprawami "dziennikarskimi". Prawie od zawsze pojawiałem się na Barbórce Warszawskiej, a pierwszym moim prawdziwym rajdem był Rajd Kormoran 1998. I tak się zaczęło… zdjęcia robię od prawie dwóch lat i od zeszłego roku pojawiam się na prawie wszystkich imprezach PPZM, oraz MP. Czasem się trafi jakiś KJS, GSMP, WSMP, Rallycross etc. Dotychczas współpracowałem z różnymi portalami, nawet jeden udało mi się stworzyć, ale to dawne dzieje. Teraz moja działalność internetowa osłabła ze względu na braki czasowe. I to chyba wszystko, co mogę o sobie napisać...

Pozdrawiam
-------------------------------
Paweł Skrzywan
GG: 482314
PAPIK
 
Posty: 31
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:08

Postprzez andreas » wtorek, 29 lip 2003, 17:16

Kris_WRC napisał(a):Ponieważ uradziliśmy z Gustawem, ze mamy tu idealna atmosferę propnowałbym, aby naszym wzorek, każdy z forumowiczów w swoim podpisie umiescił numer gg - bedziemy w kantakcie i będzie jeszcze fajniej ja mam ju ż około pieciu forumowiczów, z którymi jestm cały czas w kontakcie i jest super, bardzo się polubiliśmy...


no to sie dołaczam
gg: 1673491
>> KUZI GO!! <<
my gg: 1673491
Avatar użytkownika
andreas
N3
 
Posty: 217
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2003, 17:21
Lokalizacja: wieliczka

Postprzez +RAFAŁ+ » wtorek, 29 lip 2003, 20:09

To może i ja coś o sobie napiszę. :)

Jak łatwo się domyśleć po moim nicku mam na imię Rafał. Od 3 lat mieszkam w Łańcucie, wcześniej mieszkałem w małym miasteczku w okolicach Lublina. Mam 17 lat, a już( dopiero? ) od listopada 18. Od 19 sierpnia idę na kurs na UPRAGNIONE prawko Rajdami interesuję się od dosyć dawna jak na mój wiek(1996-1997). Pierwszy raz samochody w akcji miałem okazję oglądać w moim miasteczku. Nie mam pojęcia czy był to kjs czy może coś więcej. Pamiętam tylko to, że startował Mariusz Stec białym Oplem Mantą i że jakaś kobieta czarną Fiestą z dwoma niebieskimi pasami na środku auta zatrzymała się na krawężniku urywając płytę pod slnikiem(szczerze mówiąc to nie wiedziałem wtedy co to jest ta płyta :D ). Miałem też okazję przejechać się Megane Coupe przerobionym z pucharowej wyścigówki na rajdówkę. Fajnie się jechało tym carem. Pierwszym moim prawdziwym rajdem był Rzeszowski 2002(wiem wiem, wstyd się przyznać :(). Kolejnym był Elmot. Pojawiłem się też na wyścigu górskim w Sanoku. Ostatnio spełniło się moje mażenie tzn byłem na RSMŚ. To było coś fenomenalnego. Za tydzień kolejny rajd :D .
Mój numer GG to 3172916.
Zauważyłem, że ostatnio robi się bardzo przyjemna atmosfera na forum. Tak trzymać :):):)
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez Schumi03 » wtorek, 29 lip 2003, 20:16

Rzeczywiście coraz przyjemniej,szczególnie gdy okazuje sie,większość forumowiczów to zbliżony rocznik ... :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumi03
N3
 
Posty: 363
Dołączył(a): środa, 28 maja 2003, 20:46
Lokalizacja: Lublin

Postprzez grandmaster » wtorek, 29 lip 2003, 20:30

A ja jak Feniks z popiolow znow odradzam sie na nowo... a teraz jestem tu, ludzi tlum i wurce do okola. Ale piekna jest ma mowa. Nie ktorzy zapewne mnie pamietaja i na posty me czekaja. Jesli nie to nie...ja kocham rajdy, je je , je....

Ale zenada te moje rymy...zaraz bede nie zle dymy. 8)
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez qbus » środa, 30 lip 2003, 10:56

No to ja też: Nazywam się Jakub Wróbel, mam 16 lat i pochodzę z Myślenic. Pierwszą styczność z Rajdami miałem dosyć dawno dokładnej daty nie pamiętam wiem że Hołek wtedy śmigał Celicą :D
A było to z wiadomych przyczyn, niedaleko mojej rodzinnej miejscowości pzebiegała trasa Rajdu Krakowskiego no a w sumie i tak stałem w życiu tylko na jednym OS'ie tego rajdu ponieważ przebiegał on koło domq mojej babci. Wcześniej ograniczałem się tylko do gazety WRC i TV w której jak wiadomo naszych kochanych rajdów mamy mnóstwo :(
Odkąd mam Internet staram się wchłaniać każdy news poświęcony temo przepięknemu sportowi. :)
Mam jeden poważny problem: nikt z mojej rodziny specjalnie nie przepada za Rajdami, znajomych też nie mam takich więc jak by ktoś się wybierał np. na Barumke lub Rzeszowski i miał miejsce w samochodzie to prosiłbym o kontakt :P

Acha i mój gg: 3255987
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości

cron