Alkomat

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Alkomat

Postprzez kopeć » piątek, 23 cze 2017, 21:00

Czy ktoś z Was użytkuje w domu alkomat?? Szukałem informacji jakie alkomaty są dobre i trafiłem na artykuł w gazecie Motor gdzie był test i wygrał Alkohit x60. Spotkał się ktoś z Was z tym urządzeniem albo tego producenta?? Zastanawia mnie jak z jego jakością.
kopeć
 
Posty: 11
Dołączył(a): czwartek, 16 lut 2017, 23:41


Re: Alkomat

Postprzez kingers » wtorek, 27 cze 2017, 23:11

Takie testy nie są robione bez przyczyny. Skoro było kilka różnych alkomatów a ten akurat okazał się najlepszy to coś w tym musi być. Ja jak kupuję sprzęt to zawsze porównuję sobie specyfikację, bo z tego można najwięcej się dowiedzieć. Tu masz specyfikację z ich strony http://www.alkohit.pl/e/pl/produkty/6/A ... T-X60.html. Wygląda to całkiem przyzwoicie, zwłaszcza jeśli chodzi o sensor i gwarancję.
kingers
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 7 maja 2017, 17:37

Re: Alkomat

Postprzez kopeć » wtorek, 11 lip 2017, 17:22

no i byłem w weekend na weselu i od kuzynki mąż miał właśnie Alkohita. Testowaliśmy. Fajnie się sprawdził. Szybko podał wynik. Można dmuchać w kilka osób bo jest taki lejek zamiast ustnika.
kopeć
 
Posty: 11
Dołączył(a): czwartek, 16 lut 2017, 23:41

Re: Alkomat

Postprzez karateka123 » sobota, 23 wrz 2017, 22:33

A jakieś inne marki znacie czy u nas w kraju tylko takie sprzedają? No chyba, że ten faktycznie najlepszy. Ogólnie aklomacik warto mieć na wszelki w aucie. Po weselu, urodzinach czy imieninach jak znalazł.
karateka123
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek, 21 wrz 2017, 20:24

Re: Alkomat

Postprzez edrathus » środa, 11 paź 2017, 09:15

Ja go używam. Zawsze po niedzieli w poniedziałek rano zanim wsiądę do auta zawsze sprawdzam. :) Dokładny i solidny :) Od siebie polecam: umowa kupna sprzedaży samochodu
"Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich."
Avatar użytkownika
edrathus
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2016, 09:53


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron