Wynajem kampera

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Wynajem kampera

Postprzez Andrzej » niedziela, 16 lut 2014, 23:39

Chcę wynająć kampera na Rajd Polski. Możecie coś polecić? Najlepiej na Śląsku.
www.msg-rally.pl
Avatar użytkownika
Andrzej
A6
 
Posty: 1522
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 18:41
Lokalizacja: Gliwice / Kraków


Re: Wynajem kampera

Postprzez wallygator » poniedziałek, 17 lut 2014, 12:11

Z wynajęciem kampera nie powinno być żadnego problemu. Wypożyczalni jest pełno i choćby na allegro są ogłoszenia tego typu. Konkretnego miejsca nie polecę, bo mam swojego i nie musiałem nigdy wypożyczać ;)
Średnio ceny wynajmu za dobę to 400-500zł plus dodatkowo kaucja, którą później zwracają (jak wszystko jest ok ;) ) .
Zakładając, że pojadą nim 4 osoby (tak, żeby nie było za ciasno) to wychodzi 100/os/dobę. Za tą cenę znajdziesz spokojnie nocleg o naprawdę niezłym standardzie, a nie ciśniesz się na kilku metrach kwadratowych.
Dojazd wychodzi tak samo jak osobówką, bo taki kamper spali ok 10l/100km.
Największy plus to taki, że można spędzić noc na odcinku i zaoszczędzić na karnetach, ale trzeba pamiętać że nowsze kampery nie nadają się za bardzo w teren i mają spore rozmiary więc też nie jest tak że wszędzie nim wjedziemy.
Ja mam 30-o letniego LTeka, którym zjeździłem jak na razie pół Europy, spałem w nim na Rally Due Valli i Rally Due Var i mogę powiedzieć, że wygoda zaparkowania swojej "chatki" przy samym OSie jest niepowtarzalna, a gdy dodamy do tego pobudkę odgłosami prawdziwych historyków jak miałem na Due Var to odczucie rajdowego klimatu jest kilkukrotnie większe.

W każdym razie jeśli tylko będę na Rajdzie Polski to na pewno przyjadę tam swoim kamperem. Jeśli zdecydujesz się jakiegoś wynająć to być może spotkamy się gdzieś na OSie ;)

Pozdrawiam
wallygator
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 1 sty 2006, 16:47
Lokalizacja: rzeplin kolo wrocka


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 11 gości