staliśmy się siłą w sporcie zimowym

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

staliśmy się siłą w sporcie zimowym

Postprzez cook » niedziela, 16 lut 2014, 07:44

mamy więcej złota niż w Londynie, zacznę chyba biegać po śniegu
<a href="https://exelcar.pl"title="wypożyczalnia samochodów Gdansk lotnisko">wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko</a>
cook
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 29 sty 2014, 00:46


Re: staliśmy się siłą w sporcie zimowym

Postprzez Ohlins » niedziela, 16 lut 2014, 09:10

sorry ale czym się staliśmy :? :? :? ?? http://olimpiada.interia.pl/medale
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Re: staliśmy się siłą w sporcie zimowym

Postprzez krzysiek_swrt » niedziela, 16 lut 2014, 10:28

w skokach i biegach kobiet to napewno a reszta to raczej przypadek chociaż Bródka chyba był faworytem,a tak w ogóle to ładnie wściekł holendra.
krzysiek_swrt
N3
 
Posty: 454
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2011, 22:58
Lokalizacja: Piława Górna

Re: staliśmy się siłą w sporcie zimowym

Postprzez kaczmarek » niedziela, 16 lut 2014, 22:14

A czy to jest strona olimpijska. To sorka chyba nie ta strona misię otworzyla. Gdzie administrator (wali w h).
kaczmarek
N2
 
Posty: 173
Dołączył(a): sobota, 23 gru 2006, 20:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: staliśmy się siłą w sporcie zimowym

Postprzez żółtodziób » poniedziałek, 17 lut 2014, 01:48

@ kaczmarek - A zauważyłeś może po co jest niniejszy dział? i tak na marginesie jeśli ktoś w coś wali to raczej w ch a nie w h. Ogólnie proponuję wyluzować.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: staliśmy się siłą w sporcie zimowym

Postprzez kaczmarek » wtorek, 18 lut 2014, 01:15

Wiem po co jest ten dział. Proponuję jeszcze wprowadzić np piłka kopana i piłka rzucana.
kaczmarek
N2
 
Posty: 173
Dołączył(a): sobota, 23 gru 2006, 20:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: staliśmy się siłą w sporcie zimowym

Postprzez żółtodziób » wtorek, 18 lut 2014, 02:03

Najwyraźniej nie wiesz skoro piszesz to co piszesz. Wyjaśniam więc ostatni raz - jest stworzony specjalnie dla forumowiczów jako dla społeczności, żeby można było podyskutować tutaj na inne tematy niż motorsport, tematy DOWOLNE. Twoje uwagi są więc tutaj kompletnie nie na miejscu i każde kolejne tego typu posty będę kasował bez zadawania sobie trudu tłumaczenia po raz kolejny ich autorom dlaczego nie mają racji.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: staliśmy się siłą w sporcie zimowym

Postprzez Witcher1990 » środa, 19 lut 2014, 13:32

Widzę, że "potęga" została zhejtowana i postawiliście na "siłę"
Witcher1990
A6
 
Posty: 1464
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2012, 21:00

Re: staliśmy się siłą w sporcie zimowym

Postprzez kaczmarek » czwartek, 20 lut 2014, 00:19

żółtodziób napisał(a):Najwyraźniej nie wiesz skoro piszesz to co piszesz. Wyjaśniam więc ostatni raz - jest stworzony specjalnie dla forumowiczów jako dla społeczności, żeby można było podyskutować tutaj na inne tematy niż motorsport, tematy DOWOLNE. Twoje uwagi są więc tutaj kompletnie nie na miejscu i każde kolejne tego typu posty będę kasował bez zadawania sobie trudu tłumaczenia po raz kolejny ich autorom dlaczego nie mają racji.


To przepraszam bardzo pomyliłem forum, myślałem że jest ono o sporcie samochodowym i samochodach, a jak mi się wydaje samochodów nie ma na olimpiadzie. Dokładnie nie wiem bo nie oglądam pięciu kółek.
kaczmarek
N2
 
Posty: 173
Dołączył(a): sobota, 23 gru 2006, 20:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: staliśmy się siłą w sporcie zimowym

Postprzez speedyzxz » czwartek, 20 lut 2014, 00:31

Hyde Park
Tematy trochę mniej związane z motoryzacją


Anyway
Było "potęgą" jest "siłą" nie ważne, nie podzielam tego zdania.
4 medale, co prawda złote no ale tylko 4.
O ile w skokach można przyznać że się z nami liczą, bo kadra naprawdę niezła, to reszta to jednostki wybitne bardziej.
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: staliśmy się siłą w sporcie zimowym

Postprzez Banan » czwartek, 20 lut 2014, 00:41

speedyzxz napisał(a):4 medale, co prawda złote no ale tylko 4.


W sobotę będzie piąty. Myślę, że brązowy. ;)
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Re: staliśmy się siłą w sporcie zimowym

Postprzez mototom » czwartek, 20 lut 2014, 10:40

kaczmarek napisał(a):
żółtodziób napisał(a):Najwyraźniej nie wiesz skoro piszesz to co piszesz. Wyjaśniam więc ostatni raz - jest stworzony specjalnie dla forumowiczów jako dla społeczności, żeby można było podyskutować tutaj na inne tematy niż motorsport, tematy DOWOLNE. Twoje uwagi są więc tutaj kompletnie nie na miejscu i każde kolejne tego typu posty będę kasował bez zadawania sobie trudu tłumaczenia po raz kolejny ich autorom dlaczego nie mają racji.


To przepraszam bardzo pomyliłem forum, myślałem że jest ono o sporcie samochodowym i samochodach, a jak mi się wydaje samochodów nie ma na olimpiadzie. Dokładnie nie wiem bo nie oglądam pięciu kółek.

Dlatego jest dział hyde park gdzie rozmawia się o olimpiadzie albo o dupie maryni. Ale nie rozmawia się tu o samochodach i o rajdach.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: staliśmy się siłą w sporcie zimowym

Postprzez żółtodziób » czwartek, 20 lut 2014, 11:27

Kaczmarek, kurde, tłumaczyłem ci to samo co teraz piszą poirytowani koledzy. Nie zatrybiłeś to przeczytaj sobie to co napisali prostszym jezykiem - to jest dział hyde park. Całe forum jest o motoryzacji, ale z wyjątkiem tego działu, w którym można dyskutować na wszystkie inne tematy. Stoi to jak wół w opisie działu i teraz to juz mnie wkurzasz że ciągniesz dalej swoją ideologię i de facto sam ciągnięsz offtopa.

Kolejna sprawa to taka, że od pilnowania porządku na tym forum jestdwóch moderatorów: Seba STI i ja. Masz jakieś wąty to zgłoś post/temat do moderacji tak jak to robią wszyscy inni użytkownicy, a nie roztrząsaj sprawę w wątkach sprzedając przy okazji swoje mądrości.

To już jest naprawdę ostatnie ostrzeżenie z mojej strony, jak napiszesz kolejny ironiczny post kwestionujący bez zdania racji ten lub jakikolwiek inny wątek to nie będę taki wyrozumiały jak do tej pory.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron