Zmiany - Moderatorzy forum

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Re: Zmiany - Moderatorzy forum

Postprzez dinn » środa, 18 gru 2013, 12:22

speedyzxz napisał(a):Ty sobie durnie przekręcasz nicki i nic w tym złego nie ma.


Taka jest moja opinia na temat zmiany moderatora, jeszcze raz to powtarzam. Jezeli Seba zlozyl propozycje Zoltodziobowi, ktory rowniez otrzymal ostrzezenie, to istnieje pewne domniemanie stronniczosci tego czlowieka. Chce byc jak STi a jest jak benzynowy R 1.5. Sytuacja jest conajmniej kontrowersyjna.

Trzymam za slowo nowego moderatora. W poscie pisanym jako "Pemo" deklaracje sa konkretne, zobaczymy jak bedzie w praktyce.


SebaSTI napisał(a):Ostatni raz piszę do czego służy ten temat


Poki co wszystko, poza jednym wpisem, jest na temat zmiany moderatora. Opinie uzytkownikow w tej kwestii sa OT?


kubadub napisał(a):I nie wiem jakim cudem dinn jeszcze na tym forum dalej swoje herezje wypisuje


Zacytuj chociaz jedna herezje, ktora rzekomo napisalem.

Pozdrawiam i milego dnia.
"Nikt nic nie czy­ta, a jeśli czy­ta, to nic nie ro­zumie, a jeśli na­wet ro­zumie, to nic nie pamięta."
Avatar użytkownika
dinn
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Slough (UK)


Re: Zmiany - Moderatorzy forum

Postprzez SebaSTI » środa, 18 gru 2013, 12:26

dinn napisał(a):
speedyzxz napisał(a):Ty sobie durnie przekręcasz nicki i nic w tym złego nie ma.


Taka jest moja opinia na temat zmiany moderatora, jeszcze raz to powtarzam. Jezeli Seba zlozyl propozycje Zoltodziobowi, ktory rowniez otrzymal ostrzezenie, to istnieje pewne domniemanie stronniczosci tego czlowieka. Chce byc jak STi a jest jak benzynowy R 1.5. Sytuacja jest conajmniej kontrowersyjna.

Trzymam za slowo nowego moderatora. W poscie pisanym jako "Pemo" deklaracje sa konkretne, zobaczymy jak bedzie w praktyce.


SebaSTI napisał(a):Ostatni raz piszę do czego służy ten temat


Poki co wszystko, poza jednym wpisem, jest na temat zmiany moderatora. Opinie uzytkownikow w tej kwestii sa OT?


kubadub napisał(a):I nie wiem jakim cudem dinn jeszcze na tym forum dalej swoje herezje wypisuje


Zacytuj chociaz jedna herezje, ktora rzekomo napisalem.

Pozdrawiam i milego dnia.



zalezy jakie ostrzeżenie, słowne czy w panelu użytkownika....


jadę na delegację niech ktoś spróbuje w dalszym ciągu mieszać, to posypią się nagrody jak wrócę uporządkuje wszystko, tak jak ma być
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zmiany - Moderatorzy forum

Postprzez mototom » środa, 18 gru 2013, 12:30

Ej dinn. Ja to bym na twoim miejscu przestał tu pisać. Przecież i tak mają cię tu ludzie w dupie i nie chcą z tobą gadać. Masochista jakiś jesteś czy co? Lubisz jak cię odrzucają błotem?
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zmiany - Moderatorzy forum

Postprzez dinn » środa, 18 gru 2013, 13:18

Seba - napisales, ze Zolty otrzymal to co ja, wiec sugeruje sie Twoja wypowiedzia na PW. Milej delegacji 8)

mototom - Mam cos do powiedzenia, wiec pisze. Opinie pozbawione rzeczowych argumentow nie przemawiaja do mnie :)
"Nikt nic nie czy­ta, a jeśli czy­ta, to nic nie ro­zumie, a jeśli na­wet ro­zumie, to nic nie pamięta."
Avatar użytkownika
dinn
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Slough (UK)

Re: Zmiany - Moderatorzy forum

Postprzez żółtodziób » środa, 18 gru 2013, 13:32

Witam ponownie.

Wielkie przeprosiny dla Pemo - zrobiłem szkolny błąd. Jako że nie przywykłem do roli moderatora zrobiłem szkolny błąd. Kliknąłem zamiast "cytuj" "edytuj". Chciałem się odnieść jedynie do określonego Twojego cytatu, ale omyłkowo wyedytowałem post. Bardzo mi przykro z tego powodu, zapowaniam że nie była to żadna prowokacja z mojej strony - wcześniej po prostu nie było opcji "edytuj" przy każdym poście, pojawiła się w momencie kiedy zostałem moderatorem i nie przywykłem jeszcze, że takowa jest. Było trochę późnawo, zmęczenie zrobiło swoje, nie do konca skontrolowałem w co kliknąłem. Zawsze jak komuś odpisuję to klimam "cytuj", automatycznie wkleja mi całą zawartość postu, z ktrórej to zawartości wycinam tekst do którego chcę się odnieść i "ubieram" to w tagi "quote". Zrobiłem tak samo, dlatego część Twojego postu widnieje jako cytat a reszta to moje wypociny. Jeszcze raz przepraszam za zajście. Od tej pory będę szczególnie na to uważał. Poprawię to co z postu Pemo zostało, zeby nie siać zamiszania. Część niestety bezpowrotnie skasowałem. Mam nadzieję, że się o to nie gniewasz. W związku z zajściem napisałem do Seby, że jeśli uważa mnie za niezdatnego do pełnienia funkcji moderatora to ja nie będę miał pretensji jeśli mnie wykopie, w języku politycznym "oddałem się do dyspozycji" - jego decyzja co dalej, nie wiem czy zdąży moje PW przeczytać jeszcze przed wyjazdem. Ja w każdym razie nie zamierzam uciekać od odpowiedzialności.

Przepraszam również dinna - rzeczywiście miałeś tym razem prawo pomyśleć, że używam dwóch kont. Nie zauważyłem swojego błędu, dopiero Seba zwrócił mi uwagę. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo często nie dostrzegasz swojej winy tam gdzie jest ona ewidentna. Nie pierwszy raz widzę jak zarzucasz komuś podwójną osobowość - to sa własnie chwyty poniżej pasa, przez które masz taką a nie inną reputację. Zwróć również uwagę, że każdy ma prawo pisać jeśli uważa, że ma coś do powiedzenia, nie tylko ty. Ocena tego co jest postem wartościowym a co denerwującym nie należy do ciebie. Tak naprawdę wystarczy, żebyś przyjął ten prosty fakt do wiadomości i się do niego stosował. Do całej reszty tego co napisałeś pod moim adresem nie zamierzam się odnosić, fakty same wystarczająco przeczą twoim tezom.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zmiany - Moderatorzy forum

Postprzez viper » środa, 18 gru 2013, 13:58

SebaSTI napisał(a):Nowym moderatorem forum zostaję żółtodziób, wszystkie sprawy związane z forum kierować do mnie SebaSTI Lub żółtodziób prawdopodobnie będzie jeszcze jeden moderator. Pisałem też o wprowadzenie czatu - shoutbox , ale jak na razie sprawa jest w toku...Ogólnie ciężko uprościć się o co kolwiek, więc trzeba się cieszyć tym co mamy:) :D

Bardzo dobry dobry wybór, bo to musi byc ktoś przede wszystkim inteligentny i nie wulgarny a zoltodziob właśnie taki jest mimo ze często litanie pisze :) to zawsze z kultrą.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Zmiany - Moderatorzy forum

Postprzez jarexcc » środa, 18 gru 2013, 15:43

SebaSTI- moderator
żółtodziób -moderator

dinn wyraziłeś swoją opinię.... a teraz zaakceptuj sytuację i sobie po prostu odpuść....( przegrałeś tą rozgrywkę i czas to zaakceptować )
Avatar użytkownika
jarexcc
A5
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 31 sty 2005, 10:10
Lokalizacja: Cieszyn/Kostkowice

Re: Zmiany - Moderatorzy forum

Postprzez żółtodziób » środa, 18 gru 2013, 16:13

jarexcc napisał(a):SebaSTI- moderator
żółtodziób -moderator

dinn wyraziłeś swoją opinię.... a teraz zaakceptuj sytuację i sobie po prostu odpuść....( przegrałeś tą rozgrywkę i czas to zaakceptować )


Spokojnie, nie sprowadzajmy tego do rozgrywki. Nie wiem sam czy się utrzymam na tym stanowisku - już na dzień dobry zaliczyłem wpadkę, choć czysto techniczną to jednak jest przykład na to,że nikt nie jest idealny i nie jest powiedziane, że muszę nadawać się do wszystkiego. Nie chciałbym, żeby później ktoś to skwitował "ten się śmieje kto się śmieje ostatni", dlatego nie chcę sprowadzać tego do "gry". Widzę po prostu problem do rozwiązania, ale widzę też postępy. Seba ma dinna na oku, ale póki co ma facet swoją szansę. Co z nią zrobi to już zależy wyłącznie od niego, z mojej strony w każdym razie nie będzie żadnych działań odwetowych, żadnego TKM, zatem czy wygrał czy przegrał to się jeszcze okaże i zależy najbardziej od niego samego. Tak jak pisałem wcześniej - w innych tematach nie zauważyłem żadnych prowokacji ze strony dinna - może jeszcze się przystosuje. Moja prośba, żeby nie kontynuować tutaj już uwag pod jego adresem. No, chyba że znowu sam coś gdzieś zacznie, ale nie zakładam tego z góry. Myślę, że ilość opinii jakie wygłosili forumowicze na jego temat jest w zupełności wystarczająca do tego, żeby mógł wyciągnąć właściwe wnioski, reszta i tak zależy już wyłącznie od jego intencji, dalsza demonstracja niezadowolenia nie ma juz sensu.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zmiany - Moderatorzy forum

Postprzez dinn » sobota, 21 gru 2013, 20:45

jarexcc napisał(a):dinn wyraziłeś swoją opinię.... a teraz zaakceptuj sytuację i sobie po prostu odpuść....( przegrałeś tą rozgrywkę i czas to zaakceptować )


Zapamietaj sobie na cale zycie: nie przegrales dopoki walczysz :D


żółtodziób napisał(a):Seba ma dinna na oku, ale póki co ma facet swoją szansę. Co z nią zrobi to już zależy wyłącznie od niego, z mojej strony w każdym razie nie będzie żadnych działań odwetowych, żadnego TKM, zatem czy wygrał czy przegrał to się jeszcze okaże i zależy najbardziej od niego samego. Tak jak pisałem wcześniej - w innych tematach nie zauważyłem żadnych prowokacji ze strony dinna - może jeszcze się przystosuje.


Swietnie. A ja mam na oku Ciebie, zwlaszcza w odniesieniu do mojej osoby. Na chwile obecna widze postep z Twojej strony. Nie wiem, czy to pelniona funkcja tak pozytywnie wplynela na Ciebie, czy raczej przemyslales kilka kwestii zgodnie z moimi zaleceniami. Tyle z mojej strony w tym temacie. Dziekuje za uwage.
"Nikt nic nie czy­ta, a jeśli czy­ta, to nic nie ro­zumie, a jeśli na­wet ro­zumie, to nic nie pamięta."
Avatar użytkownika
dinn
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Slough (UK)

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron