Rajdówką do ślubu.

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Rajdówką do ślubu.

Postprzez Andrzej » wtorek, 3 gru 2013, 22:48

Czołem! Jako że w 2015 roku będę wchodził w związek małżeński chciałbym pojechać czymś fajnym do ślubu no i potem na salę. Najchętniej wynająłbym jakąś rajdówkę z klatką (evo, impreza) ale w grę wchodzą też Ferrari, Lambo itp. Ślub i wesele odbędą się w Gliwicach na Śląsku. Pomożecie?
www.msg-rally.pl
Avatar użytkownika
Andrzej
A6
 
Posty: 1522
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 18:41
Lokalizacja: Gliwice / Kraków


Re: Rajdówką do ślubu.

Postprzez janex » środa, 4 gru 2013, 20:26

Jeśli chodzi o auta w stylu Lambo to może u nich:

http://onyxcar.pl/

z TG, więc okolice Gliwic.

Co do wynajmu rajdówki to nie wiem jak to wygląda, ale według mnie może być ciężko, bo kto będzie chciał dać takie auto do poprowadzenia... Szczerze wątpię w to. Wiem że w Siemcach jest EVO z klatką, nie jest to raczej N4 ale i tak frajda będzie, jak znajdę kontakt to podeśle. Poza tym pewnie będzie suknia u przyszłej małżonki i jakoś nie widzę jej siedzącej w kubłach w rajdówce :P
"WRC is for boys, group B was for men"
Avatar użytkownika
janex
N3
 
Posty: 297
Dołączył(a): sobota, 2 kwi 2011, 12:39

Re: Rajdówką do ślubu.

Postprzez SkyWalker » środa, 4 gru 2013, 21:33

A ja myślę że jeśli skontaktował byś się np z Tomkiem Kucharem bądź Grześkiem Grzybem, bo mają w swoich garażach rajdówki, to za opłatą pewno byś się dogadał bo co im szkodzi ? Myślę że nawet by Ci życzenia ślubne złożyli:) musisz próbować, w mordę Ci nie dadzą ewentualnie odmówią...
Avatar użytkownika
SkyWalker
N3
 
Posty: 249
Dołączył(a): wtorek, 31 sty 2012, 10:17
Lokalizacja: Laukaa

Re: Rajdówką do ślubu.

Postprzez rallyfan2 » środa, 4 gru 2013, 22:26

Subarudoslubu.com :) poszukasz w gugle to troche tego jest. Mam znajomego ktory ma lancera IX i STi i wiem ze czasami obrabia takie tematy jak spotkam to dopytam
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Re: Rajdówką do ślubu.

Postprzez woocasch » czwartek, 5 gru 2013, 09:12

Andrzej z własnego doświadczenia muszę Cię niestety zmartwić, że temat jechania rajdówką (z klatką oczywiście) do ślubu nie jest prostą sprawą. Kilka lat temu pisałem w kilka miejsc i ogólnie odpowiedź była na NIE, a gdy udało się poprzez prywatne kontakty wstępnie załatwić możliwośc jechania treningowym Lancerem EVO IX z klatką to po przymiarce razem z obecną małżonką doszliśmy do wniosku, że mimo, że wygląda to super, a efekt i frajda dla nas byłaby mega, to istnieje duże ryzyko dużych problemów z zajęciem miejsca w środku, przez pannę młodą rzecz jasna. Oczywiście zależy to też od wybranej sukni ślubnej. Więc temat trzeba dokładnie sprawdzić, żeby się nie okazało, że 5min przed ślubem Twoja wybranka nie będzie umiała zająć miejsca w aucie albo co gorsza będzie ją musiało 5 osób z auta wyciągać.
A co do tych wyszystkich "Subaru do ślubu" to chętnych, żeby Ciebie powozić jest pełno, ale żeby dali Tobie samemu jeździć już mniej, ale może w ciągu ostatnich 4 lat rynek się zmienił, bo od czasu swojego ślubu temat ten mnie już nie interesuje.
Na marginesie powiem Ci tak, szukaj na początek u znajomych i znajomych znajomych, bo wtedy temat załatwisz za paliwo i wódkę weselną, a nie za kilka stówek pln. Ja po przymiarce do wspomnianego Lancera musiałem na szybko zmienić koncepcję, a że chciałem sam kierować wybór padł na SLK znajomego i też było fajnie a na dodatek po kosztach :)
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Rajdówką do ślubu.

Postprzez Beret » czwartek, 5 gru 2013, 09:59

też miałem imprezą do ślubu jechać, ale moja żona odmówiła jakiejkolwiek oklatkowanej rajdówki. o ile mówimy o aucie z ozdobną półklatką z tyłu, to oczywiście wszystko ok, ale rozbudowana klatka to makabra dla kobiety w kiecce. pomyśl o tym, jak sam masz się w to montować w garniturze/smokingu/fraku. zdecydowanie szukaj ładnego cywila :)
dodam, że u nas była elegancka obstawa z 10 czy 15 rajdówek :) i to rzeczywiście było super :)
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Re: Rajdówką do ślubu.

Postprzez pawlosi1 » niedziela, 8 gru 2013, 12:48

Zarejestruj się i popytaj, kiedyś działałm tam taki projekt, że spora część woziła
http://evo.org.pl/
pawlosi1
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): czwartek, 30 cze 2011, 14:08


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości