Pomoc dzieciakom w konkursie

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Pomoc dzieciakom w konkursie

Postprzez paczek94 » wtorek, 9 kwi 2013, 18:21

Witam. Mam do Was ogromną prośbę. Dzieciaki z naszej malutkiej wsi walczą w wspaniałym konkursie na najpiękniejszą lalkę zrobioną przez nich. Jedynie co trzeba zrobić to zalogować się na fb i oddać swój głos. Tutaj link do głosowania:
https://apps.facebook.com/unicef-kolory ... z?lalka=35

Bardzo prosimy o głosy, dla nas to bardzo ważne i każdy głos się liczy :)
paczek94
N1
 
Posty: 67
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2011, 12:50


Re: Pomoc dzieciakom w konkursie

Postprzez sas » wtorek, 9 kwi 2013, 18:48

Jedynie co trzeba zrobić to zalogować się na fb i oddać swój głos.

No nie do końca. Chciałem odać swój głos, bo to szczytny cel, ale aplikacja wymaga wpuszczenia na swój profil, czego z zasady nie robię.
Swoją drogą sprytny pomysł wyłudzania danych, na dzieci się każdy złapie...
Aha nie napisałeś tylko na którą lalkę mamy głosować :P.
sas
N2
 
Posty: 178
Dołączył(a): sobota, 24 gru 2005, 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomoc dzieciakom w konkursie

Postprzez paczek94 » wtorek, 9 kwi 2013, 19:09

To jest aplikacja unicefu także spokojnie. Nie jest to żadne wyłudzanie danych, kont ani nic w tym rodzaju. Napisałem na forum bo wiem że znajdą się tutaj ludzie którzy chętnie pomogą. Link jest do samej laleczki więc nie trzeba mówić na którą, a jak nie wiecie to na Domaszków:)
PS. Tutaj macie więcej o akcji: http://www.unicef.pl/nmaction/akcja_szk ... wiataii/48
paczek94
N1
 
Posty: 67
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2011, 12:50

Re: Pomoc dzieciakom w konkursie

Postprzez Fionaa » poniedziałek, 15 kwi 2013, 20:27

Na szczęście mam konto właśnie do takich celów, więc nie ma problemu. Zagłosowane i trzymam kciuki.
Fionaa
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 12 kwi 2013, 22:26


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości