Stres przed prawem jazdy :D

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Stres przed prawem jazdy :D

Postprzez Anbarra » środa, 3 kwi 2013, 10:24

A wiec, troche pozno pisze, bo juz dzis o 13 mam egzamin, co prawda w Austrii, a nie w Polsce ale generalnie obudzilem sie podekscytowany niczym Solberg na Rajdzie Walii w 2003 roku :D Wiec stres jest taki sam jak w kazdym kraju, tyle ze od kolegow slyszalem ze w Serbii wystarczy dac gosciowi na flaszke i on ci pomaga :D

Ufam "rajdowcom" bardziej niz komukolwiek innemu ktos mi da dobre rady zeby obrac na ten egzamin jakas taktyke? :D W zasadzie czlowiek ma strach przed bledami ktorych po prostu nie zdazyl jeszcze popelnic podczas lekcji, zeby je zauwazyc :D Dwa wczesniej juz oblalem z powodu takich glupich bledow, a wczoraj mialem 4-godzinny "shakedown" podczas ktorego szlo mi dosc dobrze ale i tak sa nerwy :D ktos ma jakis pomysl zeby ta "glupawke" zamienic na jakies bardziej sensowne zachowanie i myslenie? :D W dodatku dzis mam snieg, a jeszcze nigdy w tych warunkach nie jechalem :D

Sorry jesli temat w zlym miejscu, ale wydaje mi sie ze to jest temat "ogolny" dotyczacy rajdowcow w pierwszej linii :D I moze sie niejednemu na tym forum jeszcze przydac
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia


Re: Stres przed prawem jazdy :D

Postprzez speedyzxz » środa, 3 kwi 2013, 14:36

Jak poszło?
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: Stres przed prawem jazdy :D

Postprzez Konradoo » środa, 3 kwi 2013, 14:43

No własnie, pisz Juru:d Ja sie spoznilem z wskazówkami:p
Avatar użytkownika
Konradoo
N2
 
Posty: 160
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2011, 19:29

Re: Stres przed prawem jazdy :D

Postprzez Andrzej » czwartek, 4 kwi 2013, 22:35

Pewnie już zdane i zamiast siedzieć na forum upala po lasach :D
www.msg-rally.pl
Avatar użytkownika
Andrzej
A6
 
Posty: 1522
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 18:41
Lokalizacja: Gliwice / Kraków

Re: Stres przed prawem jazdy :D

Postprzez mototom » czwartek, 4 kwi 2013, 23:10

Andrzej napisał(a):Pewnie już zdane i zamiast siedzieć na forum upala po lasach :D

O ile ojciec nie wie. :mrgreen:
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stres przed prawem jazdy :D

Postprzez Anbarra » czwartek, 4 kwi 2013, 23:41

Szkoda gadac :D
Gosc siedzacy na prawym tylnym fotelu ma strasznie negatywny wplyw na jazde - wzialby go ktos stamtad wyniosl bo on gorszy niz blondynka, za chuja mu nie dogodzisz :lol:
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Re: Stres przed prawem jazdy :D

Postprzez beeper_ » czwartek, 4 kwi 2013, 23:46

Anbarra napisał(a):Szkoda gadac :D
Gosc siedzacy na prawym tylnym fotelu ma strasznie negatywny wplyw na jazde - wzialby go ktos stamtad wyniosl bo on gorszy niz blondynka, za chuja mu nie dogodzisz :lol:

Przetłumacze na nasz, "Spieprzyłem sprawę, nie zdałem, nie potrafię jeździć i będę obwiniał egzaminatora"
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Re: Stres przed prawem jazdy :D

Postprzez filantrop » piątek, 5 kwi 2013, 00:46

nie bój się prawa jazdy, nic ci nie zrobi..
filantrop
N2
 
Posty: 177
Dołączył(a): niedziela, 29 lip 2007, 11:31
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Re: Stres przed prawem jazdy :D

Postprzez Andrzej » piątek, 5 kwi 2013, 06:44

beeper_ napisał(a):
Anbarra napisał(a):Szkoda gadac :D
Gosc siedzacy na prawym tylnym fotelu ma strasznie negatywny wplyw na jazde - wzialby go ktos stamtad wyniosl bo on gorszy niz blondynka, za chuja mu nie dogodzisz :lol:

Przetłumacze na nasz, "Spieprzyłem sprawę, nie zdałem, nie potrafię jeździć i będę obwiniał egzaminatora"


Kto wie? Może to też oznaczać: ,,Rajd był bardzo trudny - na 6 OSie złapaliśmy kapcia, a połowę II etapu cisnęliśmy bez 2 biegu ale udało się wygrać,a to jest najważniejsze'' :wink:
www.msg-rally.pl
Avatar użytkownika
Andrzej
A6
 
Posty: 1522
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 18:41
Lokalizacja: Gliwice / Kraków

Re: Stres przed prawem jazdy :D

Postprzez Anbarra » piątek, 5 kwi 2013, 12:40

Andrzej napisał(a):
beeper_ napisał(a):
Anbarra napisał(a):Szkoda gadac :D
Gosc siedzacy na prawym tylnym fotelu ma strasznie negatywny wplyw na jazde - wzialby go ktos stamtad wyniosl bo on gorszy niz blondynka, za chuja mu nie dogodzisz :lol:

Przetłumacze na nasz, "Spieprzyłem sprawę, nie zdałem, nie potrafię jeździć i będę obwiniał egzaminatora"


Kto wie? Może to też oznaczać: ,,Rajd był bardzo trudny - na 6 OSie złapaliśmy kapcia, a połowę II etapu cisnęliśmy bez 2 biegu ale udało się wygrać,a to jest najważniejsze'' :wink:


Zbieralismy doswiadczenia na nastepny egzamin :D

NIe chce nikogo obwiniac, ale coz, nie udalo sie teraz to uda sie innym razem :D Gosc gada ze sie podobno zle sie rozgladam (lusterka itp), wiec trzeba nad tym popracowac.

No i chyba faktycznie, niepotrzebnie sie czasem boje w takich sytuacjach, a to nie pomaga :)
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Re: Stres przed prawem jazdy :D

Postprzez Birgit88 » niedziela, 11 maja 2014, 21:25

Nie ma co sie bac. psioczenie na egzaminatorow zwykle wynika z tego, ze tak naprawdę nie umiemy jezdzić w 100% dobrze. lepiej zaplacic wiecej, ale miec pewnosc, ze radzimy sobie za kolkiem. przeciez egzaminatorzy nie maja nic z tego, ze kogos obleja, więc po co mieliby to robic umyslnie?
Birgit88
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 14 sty 2014, 11:16

Re: Stres przed prawem jazdy :D

Postprzez marnmri » środa, 12 sie 2015, 15:09

Trochę kiepskie warunki na drodze mu się przytrafiły. Ciężko jeździć zaraz po śniegu, jak nigdy się tego nie robiły. 30 godzin jAZd to wcale nie tak dużo.
Pożyczki bez BIK http://dobrekredyty.com.pl to dobry pomysł na kupno potrzebnego do domu sprzętu. Oferują elastyczne warunki spłaty jak i można je szybko uzyskać. Jednak pamiętaj, aby sprawdzać oferty konkurencji, zawsze!
marnmri
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 14:57

Re: Stres przed prawem jazdy :D

Postprzez ArekTolak » czwartek, 31 gru 2015, 16:08

Pamiętam jak ja zdawałem prawo jazdy.
Udało się dopiero za 3 razem. Co ciekawe, nie odpadałem na teorii tylko na jeździe. Dziś mam firmę transportową, wypożyczam busy, autobusy i mikrobusy. Sam też prowadzę taki pojazd. Moim zdaniem egzamin na prawo jazdy jest za bardzo stresujący. Zresztą tak na prawdę dopiero 'ulica' weryfikuje umiejętności każdego kierowcy. Tak wiec głowa do góry, nic się nie martw a na pewno będzie dobrze.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 7 mar 2016, 11:26 przez ArekTolak, łącznie edytowano 1 raz
ArekTolak
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 31 gru 2015, 12:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stres przed prawem jazdy :D

Postprzez Wujeek » czwartek, 31 gru 2015, 18:00

ArekTolak napisał(a):Pamiętam jak ja zdawałem prawo jazdy.
Udało się dopiero za 3 razem. Co ciekawe, nie odpadałem na teorii tylko na jeździe. Dziś mam firmę transportową, wypożyczam busy, autobusy i mikrobusy. Sam też prowadzę taki pojazd. Moim zdaniem egzamin na prawo jazdy jest za bardzo stresujący. Zresztą tak na prawdę dopiero 'ulica' weryfikuje umiejętności każdego kierowcy. Tak wiec głowa do góry, nic się nie martw a na pewno będzie dobrze.

Noo to super , ja zdałem teorie bardzo szybko i jako pierwszy z tego co pamiętam , jeszcze egzaminator na mnie sie wydarł ze za szybko zaczołem , a jazde to za drugim razem bo poczułem sie jakbym był na Rzeszowskim bez klatki i nie ustąpiłem pierszeństwa a pozatym jestem zwykłym pracownikiem na najniższej krajowej , więc nie ma co sie przechwalac co kto ma ^^ , Życze Szczęscia , Pozdr.
Citroen Total Abu Dhabi World Rally Team
Avatar użytkownika
Wujeek
N2
 
Posty: 194
Dołączył(a): poniedziałek, 11 mar 2013, 21:26
Lokalizacja: Na Cięciu

Re: Stres przed prawem jazdy :D

Postprzez Anbarra » piątek, 1 sty 2016, 13:10

z perspektywy czasu to tak to podsumuje:

3x w wiedniu: negatyw

1x w krakowie: pozytyw :D

czyli winny byl wieden :D

a tak na powaznie, to jedna dobra rade wam dam: niewazne jak bardzo zapaleni jestescie na pkt jazdy: nie wolno robic dlugich przerw w nauce! u mnie w wiedniu te przerwy wynosily czasem 3 miesiace... potem 2 tyg "upalania" egzaminow... kiepsko
w polsce przysiadlem w wakacje i postanowilem ze codziennie zrobie jedna symulacje teorii (nie mniej i nie wiecej!) i po niej odpale rbr zeby pojezdzic sobie "przepisowo". niby dziwny zabieg, ale nauczyl mnie jednego: regularnosc daje wiecej niz ego i ambicja :)

czyli po naszemu: prawko lepiej robic "na prokopa" niz "na kubice" :D
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości