nowe forum

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Re: nowe forum

Postprzez schwepes » niedziela, 18 wrz 2011, 21:31

miejsce avatarów da się zmienić w phpBB jednym kliknęciem (z tego co pamiętam ;) )
Avatar użytkownika
schwepes
A6
 
Posty: 1209
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 22:13
Lokalizacja: Kraków


Re: nowe forum

Postprzez speedyzxz » niedziela, 18 wrz 2011, 21:41

Hultay WRC napisał(a):Trochę dziwne że avatary są po prawej stronie zamiast po lewej, nigdzie tak jeszcze nie widziałem.

co de facto wygląda nie naturalnie

i tak linki w nowe okna

i większa różnica kolorów między dwoma kolejnymi postami
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Czy wróci stary layaout forum??

Postprzez Zoe » niedziela, 18 wrz 2011, 22:40

Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć co się w ogóle stało z forum? Teraz wygląda kubek-w-kubek jak takie, które zakładało się w czasach gimnazjum... Błaaaaagam, ogarnijcie to albo wprowadźcie możliwość wyboru skórek, bo ciężko mi teraz tutaj wysiedzieć...


Pozdrawiam,
Z.
Avatar użytkownika
Zoe
A5
 
Posty: 658
Dołączył(a): niedziela, 6 wrz 2009, 02:00

Re: Czy wróci stary layaout forum??

Postprzez Banan » niedziela, 18 wrz 2011, 23:24

Zoe napisał(a):Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć co się w ogóle stało z forum? Teraz wygląda kubek-w-kubek jak takie, które zakładało się w czasach gimnazjum... Błaaaaagam, ogarnijcie to albo wprowadźcie możliwość wyboru skórek, bo ciężko mi teraz tutaj wysiedzieć...


Pozdrawiam,
Z.


Forum zostalo zmienione na lepszy model, glownie ze wzgledu na luki w zabezpieczeniach poprzedniej wersji, oraz problemach z rejestracja nowych uzyztkownikow.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Re: Czy wróci stary layaout forum??

Postprzez havk » niedziela, 18 wrz 2011, 23:34

Nie ma to jak zmiany "na lepsze" :wink: - zawsze mnie to zadziwialo po co zmieniac sprawdzony system.

Ale, ok rozumiem ze nowe forum ma lepsze zabezpieczenia itd. choc sam wyglad jest jakis mniej czytelny i moim zdaniem po prostu gorszy. Ale moze to kwestia przyzwyczajenia.
havk
N3
 
Posty: 226
Dołączył(a): sobota, 17 gru 2005, 18:35

Re: Czy wróci stary layaout forum??

Postprzez Zoe » poniedziałek, 19 wrz 2011, 00:23

Banan napisał(a):
Zoe napisał(a):Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć co się w ogóle stało z forum? Teraz wygląda kubek-w-kubek jak takie, które zakładało się w czasach gimnazjum... Błaaaaagam, ogarnijcie to albo wprowadźcie możliwość wyboru skórek, bo ciężko mi teraz tutaj wysiedzieć...


Pozdrawiam,
Z.


Forum zostalo zmienione na lepszy model, glownie ze wzgledu na luki w zabezpieczeniach poprzedniej wersji, oraz problemach z rejestracja nowych uzyztkownikow.



Może ten model i lepszy jest, ale kiepsko się prowadzi, brzydko w nim pachnie, nie poleci na niego żadna fajna dupa i w dodatku głownie jeżdżą nim emeryci ;)
Błagam, zróbcie coś z tym! Nie chcę, żeby ktoś czuł, że niweczę jego pracę, ale... Coś tu nie halo... Istnieje opcja ustawiania skórek? Czy wróci system otwierania linków w nowym oknie?

Dzięki i sorry za krytykę - Administratorzy, Moderatorzy i Inni Twórcy - nie czujcie się urażeni
Avatar użytkownika
Zoe
A5
 
Posty: 658
Dołączył(a): niedziela, 6 wrz 2009, 02:00

Re: nowe forum

Postprzez Gucio » czwartek, 5 sty 2012, 23:52

Brakuje mi tu odnośnika z forum na strone główną autoklub.pl. To było na starym forum i powinno być i tutaj!
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron