Co Was Kreci w Rajdowaniu??

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Co Was Kreci w Rajdowaniu??

Postprzez Bojka1838 » poniedziałek, 13 gru 2010, 05:03

Siemka :wink:
Czyli tak jak w temacie, co Was kreci w rajdowaniu :?: :?: :?:

Ja zaczne choc w rajdzie nie bralem udzialu ale wstepne treningi, jakies przejechane, nazwijmy to odcinki, mam za soba i inne doswiadczenia za kolkiem:

-predkosc
-mozliwosc rywalizacji z innymi
-nareszcie bedzie mozna sie wyzyc i jezdzic na 110% nie patrzac czy ktos wyjedzie z naprzeciwka
-najukochanszy odglos kamieni uderzajacych o podwozie 8)
-a na koniec najwazniejsze-adrenalina ktora towarzyszy gdy jedzie sie waska, kreta droga z jak najwieksza szybkoscia a maly blad moze sie zle skoczyc, to jest to, zeklbym sama slodycz :twisted: :D
Life is 2 short, to drive boring cars;)
Avatar użytkownika
Bojka1838
 
Posty: 34
Dołączył(a): środa, 8 gru 2010, 17:32
Lokalizacja: Polska


Postprzez CZUCZU » poniedziałek, 13 gru 2010, 10:22

kjs to nie rajd, na kjsie sie pownerwiasz o opieszałość ludzi, o ciągłe czekanie i jazde wokół trzepaka.
http://www.czuczu.estrefa.pl

Głośno i bokiem na przednich łapach..
Avatar użytkownika
CZUCZU
N3
 
Posty: 425
Dołączył(a): wtorek, 29 sie 2006, 10:03
Lokalizacja: Stalowa Wola

Postprzez Bojka1838 » wtorek, 14 gru 2010, 04:22

CZUCZU napisał(a):kjs to nie rajd, na kjsie sie pownerwiasz o opieszałość ludzi, o ciągłe czekanie i jazde wokół trzepaka.


Niestety taka rzeczywistosc z tymi kjs, ja zamierzam brac udzial w PPAiK a tam podobno mniej placykow :D co do mojego pytania to chodzilo mi co Was kreci ogolnie w rajdach i bez znaczenia czy to kjs, Mistrzostwa Polski czy WRC..
Life is 2 short, to drive boring cars;)
Avatar użytkownika
Bojka1838
 
Posty: 34
Dołączył(a): środa, 8 gru 2010, 17:32
Lokalizacja: Polska


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości