Krzyż niezgody

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez matik » czwartek, 12 sie 2010, 01:06

matik
N1
 
Posty: 69
Dołączył(a): środa, 17 lis 2004, 19:25


Postprzez machoony » czwartek, 12 sie 2010, 01:11

ktory?
http://www.it-technologies.pl
machoony
A5
 
Posty: 578
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 11:49

Postprzez matik » czwartek, 12 sie 2010, 01:18

"nie pal frana" > ten w flejersie
matik
N1
 
Posty: 69
Dołączył(a): środa, 17 lis 2004, 19:25

Postprzez machoony » czwartek, 12 sie 2010, 01:18

za chudy
http://www.it-technologies.pl
machoony
A5
 
Posty: 578
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 11:49

Postprzez matik » czwartek, 12 sie 2010, 01:23

dopuszczam mozliwosc ze sie pomylilem ale bylem przekonany ze to ty
matik
N1
 
Posty: 69
Dołączył(a): środa, 17 lis 2004, 19:25

Postprzez Glitol » czwartek, 12 sie 2010, 06:37

matik napisał(a):nauczcie sie czytac ze zrozumieniem.
@ ty glitol jestes mutacja palikota, bartoszewskiego i kutza.
jak to z tymi wyborami frajerze?
tak jak majkos zamisat na temat to od pisowcow. To swiadectwo twojego uposledzenia, wcisnoles swoje 5 groszy ktore okazaly sie nieprawda, to widze ze musiales sie dowartosciowac. Napisz cos jeszcze, kolejny dowod bedzie na twoje nieuctwo i niskie IQ.

ulżyło Ci k....o?
"frajerze" - słuchaj złamasie będę we wrześniu na WSMP i WPP w Poznaniu - ujawnij się jak tam będziesz cwaniaczku,
dla Twojej wiadomości malutki człowieczku - nie głosowałem nigdy ani na PO ani na PiS (i prawdę mówiąc jest coraz mniej ludzi na których można zagłosować).
A ten Paliot to wbrew pozorom (robi z siebie pajaca) jeden z niewielu polityków mówiących sensownie na ważne i drażliwe tematy.
Co okazało się nieprawdą w moich postach? To, że L. Kaczyński był koniunkturalistą, który do Katynia latał tylko wtedy, gdy Mu to dawało korzyść polityczną?
Ozdoba polskich dróg - pijany chłop w rowie przykryty rowerem
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez matik » czwartek, 12 sie 2010, 08:34

Glitol napisał(a):
matik napisał(a):nauczcie sie czytac ze zrozumieniem.
@ ty glitol jestes mutacja palikota, bartoszewskiego i kutza.
jak to z tymi wyborami frajerze?
tak jak majkos zamisat na temat to od pisowcow. To swiadectwo twojego uposledzenia, wcisnoles swoje 5 groszy ktore okazaly sie nieprawda, to widze ze musiales sie dowartosciowac. Napisz cos jeszcze, kolejny dowod bedzie na twoje nieuctwo i niskie IQ.

ulżyło Ci k....o?
"frajerze" - słuchaj złamasie będę we wrześniu na WSMP i WPP w Poznaniu - ujawnij się jak tam będziesz cwaniaczku,
dla Twojej wiadomości malutki człowieczku - nie głosowałem nigdy ani na PO ani na PiS (i prawdę mówiąc jest coraz mniej ludzi na których można zagłosować).
A ten Paliot to wbrew pozorom (robi z siebie pajaca) jeden z niewielu polityków mówiących sensownie na ważne i drażliwe tematy.
Co okazało się nieprawdą w moich postach? To, że L. Kaczyński był koniunkturalistą, który do Katynia latał tylko wtedy, gdy Mu to dawało korzyść polityczną?


za cienki w pasie jestes, a tam sie nie wybieram.
Ale nie mamy o czym dyskutowac jak ty nawet nie wiesz kiedy jakies wybory byly.
Jak dla ciebie palikot mowi sensownie to POgratulowac jedynie moge swiadomosci.

napisales nieprawde, jak na to zwrocilem uwage to zaczoles wyzywac,
Nie sprowtowales swojej wypowiedzi, ktora w swietle faktow ktore przedstawilem lekko traci sens.

teraz juz sie garniesz do rekoczynow.
Mysle ze to wystarczajacy obraz "wyzwancy palikota"
matik
N1
 
Posty: 69
Dołączył(a): środa, 17 lis 2004, 19:25

Postprzez Glitol » czwartek, 12 sie 2010, 10:53

Widzę, że dalej masz problemy ze zrozumieniem.
Udowodniłem, że L. Kaczyński pokazywał się w Katyniu i udawał wielkiego patriotę tylko wtedy, kiedy dotyczyło to jego osoby (wybory prezydenckie w 2005 i 2010 roku i parlamentarne - 2007 rok - dotyczyło jego brata).
"wyznawca palikota" - napisałem Ci, że nie głosowałem NIGDY na PO, PiS a wcześniej na UW, AWS, ZChN.
A Polikota uważam, za bardzo inteligentnego człowieka, natomiast nie akceptuję jego zachowania (latanie z wibratorem, jakieś koszulki, picie vodki przed kamerami, świński łeb).
Ozdoba polskich dróg - pijany chłop w rowie przykryty rowerem
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez Krzysiek_WrC » czwartek, 12 sie 2010, 11:06

panowie,dajcie sobie na Luz, nie wypowiadałem się w temacie tym b o dla mnie sprawa jest oczywista, krzyża pod Pałacem nie powinno byc, i tyle .

to co teraz tu pokazujecie to woła o pomstę do nieba ...
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki

Postprzez Zajcev » piątek, 13 sie 2010, 15:55

ciekawa oferta: http://kotlewski.radom.pl/2010/08/04/no ... a-klopoty/

Od kilkunastu lat obserwujemy w Polsce zupełną bezsilność zwykłych ludzi w konfrontacji z urzędnikami i zagranicznymi firmami. Supermarkety stawiane w miejscach szkolnych boisk, budowa apartamentowców zasłaniających dostęp do światła słonecznego dla istniejących budynków i mieszkań, ludzie wyrzucani pod byle pretekstem z własnych domów. Do niedawna wydawało się, że zwykły człowiek nie ma szans w starciu z cynicznymi instytucjami.

Nowa oferta firmy Kotlewski ma pomóc przywrócić równowagę sił, dając ludziom do ręki broń, która pomoże im walczyć o swoje prawa. Gdy zdawało się już, że nie mamy żadnych szans, okazało się, że istnieje jedna rzecz, której boi się policja i urzędnicy – Krzyż Święty. Wreszcie znalazła się pałka, której obywatel może użyć aby wymusić na państwie właściwe decyzje.

Specjalna oferta przygotowana przez firmę Kotlewski ma to maksymalnie ułatwić. W ciągu zaledwie kilku dni jesteśmy w stanie przygotować krzyż, wykonany z wysokiej jakości drewna, i zapewnić ludzi, którzy będą przy nim w sposób profesjonalny czuwać.

Pomożemy obronić miejsca przeznaczone pod budowe lub rozbiórkę, prywatne posesje, mieszkania i inne nieruchomości. Niedopuścimy do wejścia na teren nieporządanych osób. Obecność Krzyża gwarantuje przewagę nad służbami porządkowymi.

Cena i inne szczegóły (takie jak wielkośc krzyża i liczba osób zaangażowanych przy jego pilnowaniu) jest do indywidualnego ustalenia, zależnie od rodzaju akcji. Wszyscy nasi pracownicy zostali przeszkoleni, są osobami wierzącymi, odnoszącymi się do Krzyża z należytym szacunkiem i troską.



nowy sposob na blokade budowy ?:)
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez irc19933 » piątek, 13 sie 2010, 17:58

Pośmiewisko na cały świat i tyle armia baranów pilnuje krzyża (ja jestem katolikiem ale mam szacunek dla innych wyznań więc krzyż powinien być dawno przeniesiony)ich z pod pałacu na siłę wyciągnąć powinni niech się za robotę wezmą a nie bohaterów za dychę udają
irc19933
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 28 lip 2010, 17:00
Lokalizacja: jelenia góra

Postprzez Glitol » piątek, 13 sie 2010, 20:13

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... szosc.html
to tylko potwierdza moje słowa o Palikocie
Ozdoba polskich dróg - pijany chłop w rowie przykryty rowerem
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez matik » sobota, 14 sie 2010, 15:04

Glitol napisał(a):http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8250563,Palikot__Prezydent_stchorzyl_tak_samo__jak_wiekszosc.html
to tylko potwierdza moje słowa o Palikocie


i sie okazalo ze czytelnik gazeta.pl



ktos wie dlaczego Sekielskiego juz zdjeli z anteny Tusk Vision Network?

http://www.youtube.com/watch?v=apNdODoWX2I
jak wyszlo to jeba..... pisowiec, sluchacz radia maryja...;]

POzdro
matik
N1
 
Posty: 69
Dołączył(a): środa, 17 lis 2004, 19:25

Postprzez Glitol » niedziela, 15 sie 2010, 14:28

czyli gazeta.pl to samo zło??
dobry jesteś koluniu
Ozdoba polskich dróg - pijany chłop w rowie przykryty rowerem
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez matik » niedziela, 15 sie 2010, 14:42

nie podejmuje z toba dyskusji bo nie schodze tak nisko.
Czytaj sobie dalej gazetke i sluchaj palikota a napewno sobie fajnie pogadacie z np. majkosem

i doczytaj o tych wyborach kiedy jakie byly bo nawet tego nie wiesz

sorry ale nie znam tych waszych kieleckich grypsow i nie wiem co to znaczy u was koluniu czy jak to tam piszesz..

POzdro
matik
N1
 
Posty: 69
Dołączył(a): środa, 17 lis 2004, 19:25

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron