Krzyż niezgody

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Glitol » środa, 11 sie 2010, 20:35

matik: skrzyżowanie Kurskiego, Ziobry i Kaczyńskiego.
I co się wydawało nie możliwe 4 razy głupszy.
matik koluniu - wszyscy Cię proszę o podanie 1 powodu dlaczego ten krzyż ma tam stać a Ty nic. No powiedz, dlaczego.
Ozdoba polskich dróg - pijany chłop w rowie przykryty rowerem
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce


Postprzez majkos » środa, 11 sie 2010, 21:38

Myślę, że kolegę Matika należy po prostu zbyć milczeniem. Dla niego każdy post przeciw niemu to na woda na jego młyn :) On nie widzi, że od początku tylko zaczepia i obraża ludzi, a potem jak ktoś mu odpowie to drze się - o rany biją mnie! Typowe dla osób o poglądach zbliżonych do PiS.

Robię przerwę w dyskusji, bo lecę Zelezne Hory w Czechach. Jak kolega Matik zauważył muszę dużoooo trenować. Więc będę to robił - odwrotnie niż on - czasem zamiast przy kompie siedzę za kierownicą :) Życzę ci kolego Matik byś też mógł zrealizować swoje marzenia. I cieszę się, że oglądasz moje onboardy - zawsze to jeden widz więcej i cenne uwagi wezmę do serca.

Machoony - też lecisz Zelezne Hory? :)
Zostań fanem MAJKOS RTP na facebook'u
Avatar użytkownika
majkos
A5
 
Posty: 637
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 23:16
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez machoony » środa, 11 sie 2010, 21:52

majkos napisał(a):Machoony - też lecisz Zelezne Hory? :)


niestety nie, auto prawie gotowe ale czekam na narodziny syna wiec troszke trzeba plany odlozyc :)
ale jedzie nasz czlowiek kacper w. :)
http://www.it-technologies.pl
machoony
A5
 
Posty: 578
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 11:49

Postprzez majkos » środa, 11 sie 2010, 22:17

machoony napisał(a):
majkos napisał(a):Machoony - też lecisz Zelezne Hory? :)


niestety nie, auto prawie gotowe ale czekam na narodziny syna wiec troszke trzeba plany odlozyc :)
ale jedzie nasz czlowiek kacper w. :)


Fajnie, że rodzina się powiększa :)

A Kacper to na pewno powymiata wszystkich. Do zobaczyska gdzieś na trasach.
Zostań fanem MAJKOS RTP na facebook'u
Avatar użytkownika
majkos
A5
 
Posty: 637
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 23:16
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez matik » środa, 11 sie 2010, 22:25

nauczcie sie czytac ze zrozumieniem.

napisze wam jeszcze raz:
Jest tysiace krzyzy, przy drogach w roznych miejscach, sa kapliczki tablice pamiatkowe. Pisalem wczesniej juz, znane kazdemu kibicowi miejsce, patelnie walimskie > tablica ku pamieci Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Majkos schowal glowe w piasek.
Bo co tu powiedziec, jak sytuacja jest analogiczna. Nie jest to miejsce tragedii, nie wnikam czy jest tam pozwolenie czy nie, zakladam ze jest, za to jestem pewny ze na tysiace innch podobnych "budowli" takze nie ma.

To co w takim razie jutro na patelniach o 22 wyrywacie ten pomnik?
Nastepnie przejazd na odcinek Orlowiec-Zloty Stok, bo za blisko drogi i przeszkadza w ruchu.
To sa wasze smieszne argumenty; a to ze przeszkadza, a to ze nie w tym miejcu bo w miejscu tragedii.
Wiec rozumiem ze kryteria macie w tym temacie rowne, wiec co?
usuwacie wszystkie krzyze czy nie?

te argumenty nawiazujace do polityki np majkosa to brakuje jeszcze tego ze mu kury przestaly znosic jajka a krowa za kaczynskich mleko przestala dawac.

Przekonanych nie mam zamiaru przekonywac, macie juz cud gospodarczy, macie afery IV RP typu laptop Ziobry, nielegalne podsluchy i areszty. Jeszcze tylko krzyz usuniecie i juz bedzie II Irlandia.
Rzad zwalcza bezrobiocie> za 2 lata zatrudnienie w administracji panstwowej znalazlo ponad 40 000 ludzi.

zeby bylo jasniej, dociekam dlaczego tak akurat na ten jeden konkertny krzyz sie uparliscie, a wy nie znacie odpowiedzi.

Ja uwazam ze czyms pozytywnym jest pamiec o zmarlych i pomimo ze do kosciola nie chodze ze wzgledow, o ktorych pisal takze S1quattro ale nie przeszkadza mi krzyz tu i tam.
I najsmiejszniejsze jest to ze do tej pory nie bylo tematu, nikogo jakos nie poruszalo ze krzyz jest tu czy tam. Ba nawet jak ten stal to nikt jakos nie protestowal ze on tam jest. No i nagle sie zaczelo, krzyz trzeba przeniesc kto jest za ten jest postepowy inteligent, przeciw to burak rydzykowo-pisowski.
No i gawedz nawet na rajdowym forum POpiera.

walic tam sluzbe zdrowia, walic tam podwyzke podatkow, walic afere hazadrowa. Krzyz jest najistotniejszy, jak sie go usunie to wszystko bedzie git.

@ ty glitol jestes mutacja palikota, bartoszewskiego i kutza.
jak to z tymi wyborami frajerze?
tak jak majkos zamisat na temat to od pisowcow. To swiadectwo twojego uposledzenia, wcisnoles swoje 5 groszy ktore okazaly sie nieprawda, to widze ze musiales sie dowartosciowac. Napisz cos jeszcze, kolejny dowod bedzie na twoje nieuctwo i niskie IQ.


@zajcev jestem ostatnia osoba ktora zjawila by sie na takim zbiegowisku.

@msgracing ja wcale sie nie chwale "taka kultura", w przeciwienstwie do kilku hipokrytow bioracych udzial w dyskusji.
Mnie wolno nazywac pisowcem etc, wiec niby dlaczego mi nie wolno?
matik
N1
 
Posty: 69
Dołączył(a): środa, 17 lis 2004, 19:25

Postprzez machoony » środa, 11 sie 2010, 22:45

matik napisał(a):Jest tysiace krzyzy, przy drogach w roznych miejscach, sa kapliczki tablice pamiatkowe. Pisalem wczesniej juz, znane kazdemu kibicowi miejsce, patelnie walimskie > tablica ku pamieci Janusza Kuliga i ?

stoja glownie w miejscach gdzie wydazyla sie tragedia. stoja takze w miejscach symbolicznych. ale stoja tam dlatego ze zgodzily sie na to dwie strony.
osoby dla ktorych byla to tragedia postanowily postawic krzyz, pomnik i zrobily to w przypadku gdy innym to w danym miejscu nie przeszkadza.
http://www.it-technologies.pl
machoony
A5
 
Posty: 578
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 11:49

Postprzez matik » środa, 11 sie 2010, 22:50

nikt sie nie sprzeciwial jak go stawiali a jest to jaknajbardziej miejsce symboliczne,
stoja i nikomu nie przeszkadzaja

wlasnie w tym caly sens, ze nagle jeden krzyz ktory postawil nie pis a harcerze "POdzielil POlakow"
Ostatnio edytowano czwartek, 12 sie 2010, 01:00 przez matik, łącznie edytowano 1 raz
matik
N1
 
Posty: 69
Dołączył(a): środa, 17 lis 2004, 19:25

Postprzez machoony » środa, 11 sie 2010, 22:53

i w smolensku i na wawelu i w sejmie.
trzy symboliczne miejsca wystarcza.
http://www.it-technologies.pl
machoony
A5
 
Posty: 578
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 11:49

Postprzez majkos » środa, 11 sie 2010, 23:07

Dokładnie jak pisze machoony. Np postawienie tablicy poświęconej Januszowi i Marianowi na patelniach prowadził komitet honorowy złożony z przedstawicieli kibiców, władz czy członków automobilklubów. Z tego co pamiętam akcja budowy tablicy trwała kilka miesięcy, zbierane były pieniądze. Na pewno nie jest to samowolka budowlana. Pomnik na Orłowcu stawiała rodzina Mariana i też trwało to trochę czasu.

A jakoś nie słychać (choć wczoraj coś o tym wspominali działacze PiS, ale ucichło - zresztą od katastrofy minęło już parę miesięcy), by zawiązał się komitet budowy pomnika czy tablicy upamiętniającej ofiary katastrofy. Zamiast się chandryczyć z GW Pan Kurski przekazałby te kilkadziesiąt tysięcy zł i byłby dobry zaczątek budowy, jak w przypadku Walimia. A co mamy? Wzajemne obrzucanie się błotem i czekanie na ruch Prezydenta. A coś Prezydent robi w tej sprawie (piszą o tym na portalach). A może chodzi o to, by wybudować za państwowe pieniądze? Bo przecież koledzy partyjni ofiar to biedaki, a kasa PiS świeci pustką.... Żal......
Zostań fanem MAJKOS RTP na facebook'u
Avatar użytkownika
majkos
A5
 
Posty: 637
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 23:16
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez rallyfan2 » środa, 11 sie 2010, 23:36

Z Kurskim i GW to jest jeden ciekawy paradoks Mało kto o tym wie ale brat Kurskiego jest zastępcą GW :lol: Kurski się do pomnika nie dołoży bo musi sobie nowe BMW sprawić biedaczek.Taki biedny sprawiedliwy.Do pomnika inne pisiaki pewnie by też się nie dołożyli,oni umieją dawać ale tylko wypadku jak nie idzie z ich kieszeni.O małości tych ludzi niech świadczą takie wypowiedzi http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html. Tacy to ludzie ,,honoru".
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Postprzez matik » czwartek, 12 sie 2010, 00:27

i wlasnie pokazaliscie ze to wasze stanowisko jest wylacznie POlityczne.
Jest tak ze co by sie nie stalo to tendencja wasza bedzie identyczna. Zdaje sobie sprawe ze to dziala w 2 strony, dlatego ja staram sie byc obiektywny.
Kazda sytuacje da sie jakos wytlumaczyc na swoj sposob, przypomne ze od poczatku wzywalem do merytorycznej rozmowy.
Ale banda co jak sie okazalo mysli POprawnie, dyskutuje jak ich jeden z autorytetow pan niesiolowski.
Jak widze pedala to nie napisze co bym najchetniej zrobil...
I pomimo ze wkurwiaja mnie maksymalnie nie bylem na paradzie kontr temu ich calemu pokazowi dewiacji.
Sa ortodoksyjni wyznawcy roznych wiar, chodza nawet 'po domach'
Ja mowie nie dziekuje > nie mowie mu ze ma spierdalac bo jest jebniety(sorry za dosadnosc)
taki majkos to odrazu musi wysmiac takiego co mysli niePOprawnie, moher z radiem na uszach, zakladajac przy tym odrazu ze tak wlasnie wyglada caly elektrorat PiS i generalnie kazdy kto mysli inaczej niz to przekaz GW/TVN mowi.

Mysle ze wymowne jest z za kratkami 90% ma wasze poglady.
Do tego sam towarzysz general, "profesory i magistry" wszyscy wskoczyli do jednego worka. Chlopaki z wsi, pewnie sporo zomowcow i reszta az po sam swiecznik PRL. Sa tez Ryski - fajne chlopy, do tego taki wojewodzki. Zacne macie grono, jest sie czym poszczycic.

Wlaczajac sie w dyskuje wiedzialem od poczatku ze tak to bedzie wlasnie wygladalo i mam swoja satysfakcje ze sie nie pomylilem.

Nieraz czytam te wasze przemyslenia na temat Kuzaja, Holowczyca i reszty, nie zabieram glosu bo to zenada najnizego lotu. Zaraz na to ktos napisze ze lepiej zebym sie nie odzywal, to oczywiste.
Sa osoby na poziomie, ale niestety to mniejszosc.

Najlepiej kupcie se wszyscy po gumowej kaczce zeby zawsze bylo wesolo i tez zeby bylo na co wylac swoje frustracje, a takimi jak ja sie nie przejmujcie;]
Mi przeciez nikt nie powie ze biale jest biale a czarne jest czarne;]
Sorry ze bylem prowokujacy ale chcialem sie przkonac czy te wasze z poczatku pseudo obietywne, elokwentne wypowiedzi plyną wlasnie z ideologicznego zaparcia na PO. I ten cel osiagnolem, wlasnie pokazaliscie
ZGODA BUDUJE i wogole;)

POzdro

ps/ teraz mozecie sie przescigac z roznych obelgach pod moim adresem.
Z gory mowie ze mam to w dupie
matik
N1
 
Posty: 69
Dołączył(a): środa, 17 lis 2004, 19:25

Postprzez matik » czwartek, 12 sie 2010, 00:31

rallyfan2 napisał(a):Z Kurskim i GW to jest jeden ciekawy paradoks Mało kto o tym wie ale brat Kurskiego jest zastępcą GW :lol: Kurski się do pomnika nie dołoży bo musi sobie nowe BMW sprawić biedaczek.Taki biedny sprawiedliwy.Do pomnika inne pisiaki pewnie by też się nie dołożyli,oni umieją dawać ale tylko wypadku jak nie idzie z ich kieszeni.O małości tych ludzi niech świadczą takie wypowiedzi http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html. Tacy to ludzie ,,honoru".


widze ze dobrze jestes zorientowany. A nie wiesz jak tam zbysiu, kiedy paska B6 wymieni na jakeis A8?

zapomnialem dodac ze nie jest zastepca GW jak piszesz tylko redaktorem naczelnym.
Ostatnio edytowano czwartek, 12 sie 2010, 01:03 przez matik, łącznie edytowano 1 raz
matik
N1
 
Posty: 69
Dołączył(a): środa, 17 lis 2004, 19:25

Postprzez machoony » czwartek, 12 sie 2010, 00:41

hehehe ;)

POzdrawiam
http://www.it-technologies.pl
machoony
A5
 
Posty: 578
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 11:49

Postprzez matik » czwartek, 12 sie 2010, 00:55

machoony napisał(a):hehehe ;)

POzdrawiam



http://www.youtube.com/watch?v=Mdd3yOrm ... r_embedded

link juz kolega kriswrc zamieszczal ale dla ciebie zebys szukac nie musial

mozesz odeslac jakiegos z radiem maryja;)
matik
N1
 
Posty: 69
Dołączył(a): środa, 17 lis 2004, 19:25

Postprzez machoony » czwartek, 12 sie 2010, 01:03

musze przyznac, ze jak czytalem co pisales to wydawalo mi sie ze pisze to ten gosc w koszuli z tego filmu.
http://www.it-technologies.pl
machoony
A5
 
Posty: 578
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 11:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości

cron