Krzyż niezgody

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Krzyż niezgody

Postprzez Kubus » wtorek, 3 sie 2010, 19:42

Tak jestem ciekaw co sądzicie o tej szopce w stolicy...
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków


Postprzez Hubertos » wtorek, 3 sie 2010, 19:48

Moim zdaniem krzyż powinien wylądować w kościele, czyli tam gdzie jego miejsce. Ja bym nie zwracał uwagi na pseudo katolików, którzy krzyczą: żydzi, masoni, mordercy, ponieważ są to zwykli debile.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Postprzez CZUCZU » wtorek, 3 sie 2010, 21:05

[img]http://www.ruchpoparciapalikota.pl/wp-content/uploads/2010/08/krzyż-1.jpg[/img]

i tyle w temacie kawał szopki jak i zimny lech
http://www.czuczu.estrefa.pl

Głośno i bokiem na przednich łapach..
Avatar użytkownika
CZUCZU
N3
 
Posty: 425
Dołączył(a): wtorek, 29 sie 2006, 10:03
Lokalizacja: Stalowa Wola

Postprzez Marcin Szopa » wtorek, 3 sie 2010, 21:42

Jakby się nie patrzeć dupa zawsze będzie z tyłu. Każdy ma swoje racje ale jak ja bym uderzył strażnika miejskiego na pewno bym skończył w kryminale. Ale są równi i równiejsi. Ludzie chorzy na władzę tak łatwo nie odpuszczą. Przykre to jest że niektórzy chcą tylko własnej racji i siłą i szantażem chcą wymusić sukces. Nie tędy droga... Ale użycie siły dało by jeszcze gorszy skutek.
Marcin Szopa
N3
 
Posty: 343
Dołączył(a): poniedziałek, 11 sie 2008, 13:10
Lokalizacja: Bielsko/Kęty

Postprzez speedyzxz » wtorek, 3 sie 2010, 21:50

Chciałbym wiedzieć jaki ubaw mają turyści :lol:
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Postprzez Sebekrally » wtorek, 3 sie 2010, 22:10

smutne w tym jest to że krzyż w kraju w 95% katolickim jest w ten sposób wykorzystywany, a wina leży po obu stronach. Podejrzewam że gdyby w smoleńsku zginą np. Tusk nikt by nie naciskał na usunięcie krzyża, bo przypominał by o swoich. Teraz jest tak: mamy pełnie władzy a w reprezentacyjnym miejscu pod naszym pałacem stoi krzyż który upamiętnia naszego wroga. Ja np uważam że krzyż powinien pozostać do momentu wmurowania tablicy, postawienia pomnika itp. Wtedy jest wilk syty owca cała, tu było tak... Premier na konferencji ogłasza, że osuwamy krzyż prostą reakcją największej siły opozycyjnej jest opór i w ten sposób rodzą się konflikty które kompromitują polską politykę.
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez rallyfan2 » wtorek, 3 sie 2010, 22:15

Marcin Szopa napisał(a):Jakby się nie patrzeć dupa zawsze będzie z tyłu. Każdy ma swoje racje ale jak ja bym uderzył strażnika miejskiego na pewno bym skończył w kryminale. Ale są równi i równiejsi. Ludzie chorzy na władzę tak łatwo nie odpuszczą. Przykre to jest że niektórzy chcą tylko własnej racji i siłą i szantażem chcą wymusić sukces. Nie tędy droga... Ale użycie siły dało by jeszcze gorszy skutek.


Marcin co się dziwisz, pewnie nie jeden z tych protestujących ma zielone papiery=brak kary,bo psychicznemu co zrobią.Jednym słowem konkretna szopka,ja bym ich wpiz@$% rozpędził,jak za PRL.Dzisiaj popatrzyłem na filmy na youtube, i jak oni się nazywają katolikami to ja jestem Papieżem.Moja mama dzisiaj wróciła z Wawy z wycieczki, mówi że jednym słowem kabaret :lol:
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Postprzez THIM » wtorek, 3 sie 2010, 22:23

Też uważam, że powinni postawić tablicę, a krzyż przestawić. Jakaś pamiątka powinna być, ale nie samowolnie postawiony krzyż, na dodatek takiego rozmiaru. Będąc rezydentem tego miejsca nie chciałbym mieć widoku z okna zdominowanego przez symbol tamtego wydarzenia.

Abstrahując od poglądu, sposób w jaki te dzikusy "broniły" krzyża, jest po prostu chory. Żeby księży oskarżać o sprzedajność, w kontekście tak błahej sprawy, trzeba mieć po prostu nasane w głowie. Przecież tego krzyża nikt nie pali, nie wyrzuca, nie obraża. Cały świat z nas pociska.
Timon

http://blmotors.blog.pl/
http://www.facebook.com/BLmotors
Avatar użytkownika
THIM
A6
 
Posty: 1493
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez s1quattro » wtorek, 3 sie 2010, 22:24

speedyzxz napisał(a):Chciałbym wiedzieć jaki ubaw mają turyści :lol:

Dokładnie... Cały świat na to patrzy a ja jako normalny Polak, nie katolik, muszę się wstydzić za tę bandę manipulowanych pseudopatriotów. Toż to pośmiewisko na cały świat!!! Dawno nie powinno tam być tego krzyża, a pomnik też jest niepotrzebny. Pałac Prezydencki to nie jest do cholery miejsce kultu religijnego!!!! Polska to kraj świecki przecież a każdy taki obrazek to tylko pokaz siły kleru i władzy Rydzyka. Żeby nie schodzić tak zupełnie z tematyki tego forum to powiem jeszcze, że właśnie z powodu władzy absolutnej księży w Polsce, rajdy nie odbywają się u nas w systemie sobotnio-niedzielnym. W końcu jak wierni mają w niedzielę rano rzucić na tacę skoro nie mogą dojechać na mszę?? Pozdro dla wszystkich NORMALNYCH obywateli tego kraju...
Obama: W takich chwilach wszyscy jesteśmy rajdowcami :D
Avatar użytkownika
s1quattro
N3
 
Posty: 216
Dołączył(a): czwartek, 15 paź 2009, 14:30
Lokalizacja: Salmopol

Postprzez Hubertos » wtorek, 3 sie 2010, 22:25

s1quattro napisał(a):
speedyzxz napisał(a):Chciałbym wiedzieć jaki ubaw mają turyści :lol:

Dokładnie... Cały świat na to patrzy a ja jako normalny Polak, nie katolik, muszę się wstydzić za tę bandę manipulowanych pseudopatriotów. Toż to pośmiewisko na cały świat!!! Dawno nie powinno tam być tego krzyża, a pomnik też jest niepotrzebny. Pałac Prezydencki to nie jest do cholery miejsce kultu religijnego!!!! Polska to kraj świecki przecież a każdy taki obrazek to tylko pokaz siły kleru i władzy Rydzyka. Żeby nie schodzić tak zupełnie z tematyki tego forum to powiem jeszcze, że właśnie z powodu władzy absolutnej księży w Polsce, rajdy nie odbywają się u nas w systemie sobotnio-niedzielnym. W końcu jak wierni mają w niedzielę rano rzucić na tacę skoro nie mogą dojechać na mszę?? Pozdro dla wszystkich NORMALNYCH obywateli tego kraju...
Zgadzam się z tobą w 100%
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Postprzez Sebekrally » wtorek, 3 sie 2010, 22:45

s1quattro napisał(a):
speedyzxz napisał(a):Chciałbym wiedzieć jaki ubaw mają turyści :lol:

Dokładnie... Cały świat na to patrzy a ja jako normalny Polak, nie katolik, muszę się wstydzić za tę bandę manipulowanych pseudopatriotów. Toż to pośmiewisko na cały świat!!! Dawno nie powinno tam być tego krzyża, a pomnik też jest niepotrzebny. Pałac Prezydencki to nie jest do cholery miejsce kultu religijnego!!!!

I ty się mylisz lub nie rozumiesz... To żaden kult religijny nikt nie mówi o stawianiu ołtarza, tylko o pamiątkowej tablicy lub pomniku ku pamięci WSZYSTKICH co zginęli, czy przydrożne krzyże ku pamięci tych co zginęli w wypadkach tez Cie rażą? Krzyż w takim miejscu jest jakimś symbolem który w naszym kręgu cywilizacyjnym jest nam najbliższy bez względu na wyznanie. Co do rajdów sobota niedziela to się mylisz na bardzo katolickim pojezierzu kaszubskim "Rajd Lotos" dla tych co nie wiedzą rajd jest sobotnio niedzielny i okazuje się że można. Lenistwo organizatorów i partykularne interesy lokalnych samorządowców są powodem organizowania rajdów pt-sob.
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez s1quattro » wtorek, 3 sie 2010, 22:50

Sebekrally napisał(a):
s1quattro napisał(a):
speedyzxz napisał(a):Chciałbym wiedzieć jaki ubaw mają turyści :lol:

Dokładnie... Cały świat na to patrzy a ja jako normalny Polak, nie katolik, muszę się wstydzić za tę bandę manipulowanych pseudopatriotów. Toż to pośmiewisko na cały świat!!! Dawno nie powinno tam być tego krzyża, a pomnik też jest niepotrzebny. Pałac Prezydencki to nie jest do cholery miejsce kultu religijnego!!!!

I ty się mylisz lub nie rozumiesz... To żaden kult religijny nikt nie mówi o stawianiu ołtarza, tylko o pamiątkowej tablicy lub pomniku ku pamięci WSZYSTKICH co zginęli, czy przydrożne krzyże ku pamięci tych co zginęli w wypadkach tez Cie rażą? Krzyż w takim miejscu jest jakimś symbolem który w naszym kręgu cywilizacyjnym jest nam najbliższy bez względu na wyznanie. Co do rajdów sobota niedziela to się mylisz na bardzo katolickim pojezierzu kaszubskim "Rajd Lotos" dla tych co nie wiedzą rajd jest sobotnio niedzielny i okazuje się że można. Lenistwo organizatorów i partykularne interesy lokalnych samorządowców są powodem organizowania rajdów pt-sob.

Widzę, że jesteś wierzącym katolikiem więc dyskusja z Tobą nie ma sensu. POZDRAWIAM, życząc więcej obiektywizmu i tolerancji dla myślących inaczej...
Obama: W takich chwilach wszyscy jesteśmy rajdowcami :D
Avatar użytkownika
s1quattro
N3
 
Posty: 216
Dołączył(a): czwartek, 15 paź 2009, 14:30
Lokalizacja: Salmopol

Postprzez Sebekrally » wtorek, 3 sie 2010, 22:56

s1quattro napisał(a):
Sebekrally napisał(a):
s1quattro napisał(a):
speedyzxz napisał(a):Chciałbym wiedzieć jaki ubaw mają turyści :lol:

Dokładnie... Cały świat na to patrzy a ja jako normalny Polak, nie katolik, muszę się wstydzić za tę bandę manipulowanych pseudopatriotów. Toż to pośmiewisko na cały świat!!! Dawno nie powinno tam być tego krzyża, a pomnik też jest niepotrzebny. Pałac Prezydencki to nie jest do cholery miejsce kultu religijnego!!!!

I ty się mylisz lub nie rozumiesz... To żaden kult religijny nikt nie mówi o stawianiu ołtarza, tylko o pamiątkowej tablicy lub pomniku ku pamięci WSZYSTKICH co zginęli, czy przydrożne krzyże ku pamięci tych co zginęli w wypadkach tez Cie rażą? Krzyż w takim miejscu jest jakimś symbolem który w naszym kręgu cywilizacyjnym jest nam najbliższy bez względu na wyznanie. Co do rajdów sobota niedziela to się mylisz na bardzo katolickim pojezierzu kaszubskim "Rajd Lotos" dla tych co nie wiedzą rajd jest sobotnio niedzielny i okazuje się że można. Lenistwo organizatorów i partykularne interesy lokalnych samorządowców są powodem organizowania rajdów pt-sob.

Widzę, że jesteś wierzącym katolikiem więc dyskusja z Tobą nie ma sensu. POZDRAWIAM, życząc więcej obiektywizmu i tolerancji dla myślących inaczej...

Widzisz teraz Tobie brakuje tolerancji, zabrakło Ci argumentów i uciąłeś rozmowę w taki sposób. Mam jedną prośbę wskaż gdzie mi zabrakło "obiektywizmu i tolerancji dla myślących inaczej..." Pozdrawiam
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez rallyfan2 » wtorek, 3 sie 2010, 23:05

Sebekrally napisał(a):
s1quattro napisał(a):
speedyzxz napisał(a):Chciałbym wiedzieć jaki ubaw mają turyści :lol:

Dokładnie... Cały świat na to patrzy a ja jako normalny Polak, nie katolik, muszę się wstydzić za tę bandę manipulowanych pseudopatriotów. Toż to pośmiewisko na cały świat!!! Dawno nie powinno tam być tego krzyża, a pomnik też jest niepotrzebny. Pałac Prezydencki to nie jest do cholery miejsce kultu religijnego!!!!

I ty się mylisz lub nie rozumiesz... To żaden kult religijny nikt nie mówi o stawianiu ołtarza, tylko o pamiątkowej tablicy lub pomniku ku pamięci WSZYSTKICH co zginęli, czy przydrożne krzyże ku pamięci tych co zginęli w wypadkach tez Cie rażą? Krzyż w takim miejscu jest jakimś symbolem który w naszym kręgu cywilizacyjnym jest nam najbliższy bez względu na wyznanie. Co do rajdów sobota niedziela to się mylisz na bardzo katolickim pojezierzu kaszubskim "Rajd Lotos" dla tych co nie wiedzą rajd jest sobotnio niedzielny i okazuje się że można. Lenistwo organizatorów i partykularne interesy lokalnych samorządowców są powodem organizowania rajdów pt-sob.


Ale co mają krzyże przy drogach do rzeczy.Masz prawo jazdy? Jezdzisz samochodem?To wyobraż sobie że nie tak krzyże przeszkadzają jak to że bezmyślni ludzie dają koło tych krzyży znicze,przychodzi wiatr jedziesz autem i wpadasz na znicze kwiatki itp.Kwiatki jeszcze pal licho ale znicze mogą narobić większej krzywdy, kiedyś tak wpadłem na takie znalezlisko jakoś udało mi się nie wjechać ale nie wyobrażam sobie wjechać na motorze w takie cary,gwarantowana gleba.
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Postprzez s1quattro » wtorek, 3 sie 2010, 23:14

Każdy wierzący katolik charakteryzuje się dokładnie tym co Ty prezentujesz. Obłuda i zakłamanie to w dzisiejszych czasach mocna strona Watykanu. Wbrew pozorom księża i kościół nie mają w dzis nic wspólnego z wiarą i Bogiem. Doskonale było to widać w dzisiejszych wydarzeniach. Jak postawili krzyż to było wszystko ok. Ale jak trzeba go przenieść i pojawia się nieporozumienie WEWNĄTRZ kościoła to już Życiński, Pieronek i proboszcz parafii św Anny umywają ręce. Jeszcze raz powtarzam Polska to państwo świeckie i potrzeba jak najszybszego rozłączenia kościoła od państwa. A swoją drogą jeżeli odczuwasz potrzebę uczczenia katastrofy pod Smoleńskiem to pamiątkową tablicę możesz sobie ustawić np. w swoim domu lub przed wejściem do niego. Nikt Ci tego nie zabroni. Natomiast od pałacu prezydenckiego z symbolami religijnymi WASZEJ wiary z daleka. Jeśli jeszcze masz coś do powiedzenia to proszę:) Na argumenty mnie nie zagniesz...
Obama: W takich chwilach wszyscy jesteśmy rajdowcami :D
Avatar użytkownika
s1quattro
N3
 
Posty: 216
Dołączył(a): czwartek, 15 paź 2009, 14:30
Lokalizacja: Salmopol

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości

cron