Wyprawa na rajd - porady

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez tomlodz » poniedziałek, 10 maja 2010, 18:31

Ja dodam jeszcze że mozna jeszcze ze sobą zabrać coś do siedzenia, ja mam mały aluminiowy stołek rybacki.


Cogonieznajom


Z Łodzi to na każdy rajd daleko niestety. No chyba że Barbórka ;P Właśnie nie wiem czy się na Lotos wybiorę bo parę kilometrów jest a chętnych mało bo KOMUNIE są :(
Avatar użytkownika
tomlodz
N2
 
Posty: 191
Dołączył(a): środa, 1 lip 2009, 20:17
Lokalizacja: Łódź


Postprzez Stig » poniedziałek, 10 maja 2010, 21:11

Ja dorzuciłbym do listy dokładną (najlepiej 1:50000) topograficzną lub turystyczną mapę okolicy oraz maskę przeciwpyłową jeśli wybierasz się na rajd szutrowy.

No i "WRC" do lektury w przerwie między przejazdami :twisted:
"Bo po to jest warto na polu tym stać | I moknąć w deszczu, i w słońcu się grzać, | Włazić w pokrzywy i przez błoto brnąć, | By ujrzeć na szutrze bok"
Avatar użytkownika
Stig
N2
 
Posty: 164
Dołączył(a): wtorek, 16 maja 2006, 15:59
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez ictus » poniedziałek, 10 maja 2010, 22:03

Stig napisał(a):oraz maskę przeciwpyłową jeśli wybierasz się na rajd szutrowy.

ktora poza +10 do lansu utrudni ci tylko oddychanie i nic wiecej...
nie ma co przesadzac w polsce nie ma nigdzie takiego drobnego kurzu jak np na akropolu
http://www.slubfotki.pl - najszybszy fotograf slubny
http://www.ictus.go.pl - online portfolio
ictus
N3
 
Posty: 352
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 16:25
Lokalizacja: olsztyn

Postprzez Stig » poniedziałek, 10 maja 2010, 22:49

Na upalnych i suchych Rajdach Polski w 2007 i 2008 była IMHO bardzo przydatna. Polecam wersję z zaworkiem, w takiej na pewno się wygodnie oddycha.
"Bo po to jest warto na polu tym stać | I moknąć w deszczu, i w słońcu się grzać, | Włazić w pokrzywy i przez błoto brnąć, | By ujrzeć na szutrze bok"
Avatar użytkownika
Stig
N2
 
Posty: 164
Dołączył(a): wtorek, 16 maja 2006, 15:59
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości