Pytanie do Warszawiaków.

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Pytanie do Warszawiaków.

Postprzez mati_WRC » poniedziałek, 9 mar 2009, 14:01

Witam,

Proszę o pomoc osoby mieszkające w Warszawie.

Mam do załatwienia ważną sprawę w Warszawie. Muszę być na ulicy Goszczyńskiego (Mokotów - przecznica od Al. Niepodleglości- przed ul. Odyńca) przed godziną 9 rano, będę jechał od Krakowa (jeszcze nie wiem którędy lepiej).

W związku z powyższym proszę o informację gdzie przy wjeździe od Krakowa są największe korki ok godziny 8 rano i ile czasu bedę potrzebował na wjazd do Warszawy, no i której najlepiej dojechać do granic Stolicy aby zdążyć przed 9 na ul. Goszczyńskiego.

z góry dzięki.
http://www.cherubicstudio.pl CherubicStudio

..::Uzależniony od zapachu rajdowego paliwa::..
GG: 5422949
Avatar użytkownika
mati_WRC
A5
 
Posty: 560
Dołączył(a): środa, 8 sty 2003, 22:43
Lokalizacja: Kraków


Postprzez =wojtas= » poniedziałek, 9 mar 2009, 19:01

Jak byś nie jechał to o 8.00 rano zawsze będą korki. Ominąć ich się po prostu nie da bo wszyscy kombinują i można trafić jeszcze gorzej tym bardziej że nie znasz warszawy. Jedź tak jak dla ciebie najprościej z mapy. Według mnie to godzina może być tak na styk a wystarczy jakaś stłuczka i już czas dojazdu może się wydłużyć tak że jak nie możesz się spóźnić to dodaj jeszcze z 15 min dla spokoju .
Avatar użytkownika
=wojtas=
N1
 
Posty: 82
Dołączył(a): niedziela, 7 maja 2006, 22:04
Lokalizacja: warszawa

Postprzez machoony » poniedziałek, 9 mar 2009, 22:01

to ja sie dolacze. ile zajmie mniej wiecej dotarcie do ulicy barbary od.... powiedzmy janek? tez w godzinach 8, 9.
dzieki za info
http://www.it-technologies.pl
machoony
A5
 
Posty: 578
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 11:49

Postprzez KKoza » wtorek, 10 mar 2009, 03:10

machoony napisał(a):to ja sie dolacze. ile zajmie mniej wiecej dotarcie do ulicy barbary od.... powiedzmy janek? tez w godzinach 8, 9.
dzieki za info

Różnie i przeróżnie... raz jechałem od Janek do centrum około 40 minut, a innym razem 2 godziny :/ Statystycznie jednak jest to godzina, więc przynajmniej tyle musisz liczyć. Oczywiście chodzi o godziny poranne, tak jak pytasz.
http://www.kamilkoza.pl Obrazek
Avatar użytkownika
KKoza
N2
 
Posty: 151
Dołączył(a): wtorek, 19 wrz 2006, 15:59
Lokalizacja: Korczyna/Krosno/Wawa

Postprzez micz » czwartek, 12 mar 2009, 15:32

Mozna objechać. Ja jeżdżę tak codziennie, ale ostrzegam, że nie jest to lekka przeprawa dla auta.


W jankach, przed Orlenem skręcasz w prawo w Falencką. jedziesz nią ze 3 km i potem w podporządkowana w lewo (ul. Olszynową. Potem tak jak prowadzi pierszeństwo. Przejedziesz obok szkoły i zacznie się korek do świateł. Odbijasz więc w lewo w osiedle domków. Ul Szlachecka zdaje się. Wjedziesz na pole i w prawo. Bedzie Ci się wydawało, że źle jedziesz, ale TAK, to jest ta droga (mimo, że po prawej staw a po lewej rów melioracyjny). Dojedziesz do asfaltu. Cięzko wyjechac ale dasz radę. Wyjeżdżasz w prawo. Na światłach dajesz w lewo, znów w szutrówkę. To jest ul długa (uwaga dziury). Potem w prawo w Kinetyczną. Kintetyczna przechodziw Karnawał. Esy floresy i przez tory. Za torami kolejne i skrzyżowanie T. Walisz w lewo. Potem pierwsza w prawo (Kadryla) i pierwsza w lewo. Potem znów pierwsza w prawo (to Krasnowolska). jedziesz nią, przejeżdżasz ze garby i na końcu drogi w lewo w Taneczną. jedziesz nią do końca i wyjeżdżasz Poleczki róg Puławskiej

http://mapa.targeo.pl/,20,21.01484,52.1 ... e1cfa3e1d0

Na goszczyńskiego masz jeszcze jakieś 20 min jazdy. Od janek jechałeś ok 30 min.
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez mototom » niedziela, 15 mar 2009, 17:54

Bez sensu. Przed Jankami skręcasz w Magdalence na Piaseczno. W Piasecznie w prawo (ul. Puławska. Potem jedziesz cały czas prosto, wjeżdżasz do Warszawy, cały czas tą sama ulicą Puławską i któraś tam przecznica w lewo to jest Goszczyńskiego.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez micz » poniedziałek, 16 mar 2009, 16:36

a jeździsz czasami tamta trasa rano? Bo:
1. stoisz przy "krakowskiej"
2. stoisz na światłach za Lesznowolą.
3. stoisz przy przejeździe kolejowym
4. stoisz przy póławskiej
5. stoisz na Puławskiej (jakieś 6 km korka)
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron