Ford Focus WRC w Warszawie

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Ford Focus WRC w Warszawie

Postprzez czajak » piątek, 14 lis 2008, 00:47

Ano tak,
Nie wiem czy to możliwe ale dziś w centrum Warszawy widziałem forda focusa wrc oklejonego w barwy z tego roku. W sumie ciężko powiedzieć czy to było tylko bodylook i oklejenie czy może całe auto w co sam bardzo wątpię. Ale miła niespodzianka kiedy stoję w korku na placu starynkiewicza i zza szyby autobusu linii 517 oglądam takie autko. Zderzaki, spojlery, oklejenie, piękne auto...

pozdrawiam
czajak
N2
 
Posty: 142
Dołączył(a): piątek, 14 gru 2007, 20:42


Postprzez AndreWRC » piątek, 14 lis 2008, 13:32

http://www.sbj-czopik.pl/index.php?go=aktualnosci

To nie przypadkiem te samochody od Czopera?
KAJTO OGNIA !!
Avatar użytkownika
AndreWRC
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2007, 15:47
Lokalizacja: Kraków N-H

Re: Ford Focus WRC w Warszawie

Postprzez Banan » piątek, 14 lis 2008, 14:02

czajak napisał(a):Ano tak,
Nie wiem czy to możliwe ale dziś w centrum Warszawy widziałem forda focusa wrc oklejonego w barwy z tego roku. W sumie ciężko powiedzieć czy to było tylko bodylook i oklejenie czy może całe auto w co sam bardzo wątpię. Ale miła niespodzianka kiedy stoję w korku na placu starynkiewicza i zza szyby autobusu linii 517 oglądam takie autko. Zderzaki, spojlery, oklejenie, piękne auto...

pozdrawiam


:lol: Naprawde myslisz, ze prawdziwy WuRC sobie jezdzi tak o, po ulicach Warszawy? :lol:
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Hultay WRC » sobota, 15 lis 2008, 09:06

Nawet u mnie w Siedlach stał przez parę dni pod jakimś sklepem tuningowym- bardzo dobrze zrobiony, z zewnątrz jedyna różnica to szerokość auta, barwy jeszcze starsze. Ale wyglądało fantastycznie i w takim nierajdowym mieście jak moje to był bardzo miły akcent. Jak jechałem po nocy swoją Foczką podjechałem i przestudiowałem go dokładnie :).

Coś podobnego stało także podczas MERC w Słomczynie, możliwe nawet że to ten sam egzemplarz.
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron