OC, Ac, NW, ktory ubezpieczyciel?

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez maczo » piątek, 2 sty 2009, 14:46

no stary powiem, ze Ci ciezko bedzie znalezc towarzystwo ktore nie daje zwyzek w twoim wieku, z tego co wiem to w linku jest do24......ale to jeszcze cztery lata :P nie zastanawiales sie nad wspolwlasnoscia z ojcem.....taniej by pewnie wyszlo.
maczo
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 20 wrz 2007, 10:18


Postprzez Hultay WRC » sobota, 3 sty 2009, 11:40

No chyba nie ma wyjścia, trzeba bulić ostro...
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez maczo » poniedziałek, 5 sty 2009, 20:04

daj znac jak Ci sie udalo zalatwic sprawe.......ciekawy jestem
maczo
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 20 wrz 2007, 10:18

Postprzez Siadły » poniedziałek, 5 sty 2009, 20:41

Hej,
Ja bym sie zastanowił nad wzięciem ojca/kogoś innego jako współwłaściciela auta. Wtedy płacisz stawke ze znizkami tej osoby, a Tobie się naliczają własne. Jeżeli np ojciec boi się, że skasujesz mu zniżki, to sprobować mozesz tak: Ojciec np w PZU, a Ty i auto w innym zakładzie. Zniżki przejdą, ze względu na współwłaściciela, a w razie wypadku zniżki lecą Tobie. Osobiście tej drugiej metody nie testowałem i znam ją jedynie z opowieści więc mogę się mylić. :roll:
Avatar użytkownika
Siadły
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): niedziela, 24 wrz 2006, 21:31

Postprzez machoony » poniedziałek, 5 sty 2009, 22:31

jeśli nie masz 25 lat, niezależny czy będzie druga osoba czy nie dostaniesz wzwyżke. jesli masz wspolwlasciciela to dostajesz jego znizki + twoja wzwyzka. jemu i tobie leci znizka po 10% za kazdy bezszkodowy rok. znizka 5% za kontynuacje.
w hdi spotkalem sie takze ze znizka gdy zalatwialem ubezpeczenie drugiego samochodu. pierwszy w warcie ze znizka 30% a w hdi bylo 30% za poprzednie + 10% za wybor hdi.

czasami agent moze ci sprzedac ubezpieczenie bez tej wzwyżki (bo jest wspolwlasciciel ze znizkami) ale w przypadku konieczosci wyplaty odszkodowania ubezpieczyciel moze sobie to odliczyc od wyplaty.
podobnie moze byc gdy w wypadku bedzie uczestniczyla osoba nie wskazana przy ubezpieczaniu samochodu (zaznaczas przy zawieraniu umowy, ze tylko ty korzystasz z auta).
http://www.it-technologies.pl
machoony
A5
 
Posty: 578
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 11:49

Postprzez maczo » wtorek, 6 sty 2009, 12:18

Siadły napisał(a):Hej,
Ja bym sie zastanowił nad wzięciem ojca/kogoś innego jako współwłaściciela auta. Wtedy płacisz stawke ze znizkami tej osoby, a Tobie się naliczają własne. Jeżeli np ojciec boi się, że skasujesz mu zniżki, to sprobować mozesz tak: Ojciec np w PZU, a Ty i auto w innym zakładzie. Zniżki przejdą, ze względu na współwłaściciela, a w razie wypadku zniżki lecą Tobie. Osobiście tej drugiej metody nie testowałem i znam ją jedynie z opowieści więc mogę się mylić. :roll:


Potwierdzam, tez to slyszalem, moj znajoy tak zrobil....ubepieczyl sobie auto w L4, ojciec ma gdzie indziej, wspolwalsciel bla bla bla...stluczka byla i znizek ojcu nie zabrali.
maczo
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 20 wrz 2007, 10:18

Postprzez bilard » poniedziałek, 19 sty 2009, 15:37

Ta opcja mi się podoba, tylko musiałbym namówic starszą na taki deal, a z tym może być problem ;)
bilard
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 30 paź 2007, 16:23

Postprzez Krzywy_mietek » wtorek, 17 mar 2009, 17:32

A nie orientujecie się jak jest z ac, gdy jest się współwłaścicielem? Czy zniżki przepadają obu osobom, jak jedna osoba będzie sprawcą wypadku? No i jak to jest z tymi warunkami ubezpieczyciela, za co on wypłaci a za co nie?
Krzywy_mietek
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 19 lut 2009, 19:29

Postprzez maczo » środa, 18 mar 2009, 14:12

informacje o tym co jest gwarantowane w ubezpieczeniu znajdziesz w OWU kazdego towarzystwa, te rzeczy roznia sie od siebie, zanim ja wybieralem sobie TU to siedzialem troche and tym i w koncu wybralem link4, nie mialem sie do czego u nich przyczepic, a ich warunki odpowiadaly mi najbardziej, co do wspolwlasciciela to zazwyczja nie przepadaja....ale to tez trzeba sprawdzic.
maczo
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 20 wrz 2007, 10:18

Re: OC, Ac, NW, ktory ubezpieczyciel?

Postprzez BernardLenartowicz » poniedziałek, 28 gru 2015, 15:31

Akurat jeśli pytasz o konkretną nazwę to nie odpowiem. Nie chcę za nikim lobbować. Ale . . . ja od niedawna korzystam z usługi ubezpieczyciela, który w swojej ofercie ma punkt, zapewniający samochód zastępczy z wypożyczalni, w momencie, gdy jestem poszkodowanym w wypadku. Kiedyś coś podobnego miałem, ale samochód zastępczy który otrzymałem od ubezpieczyciela, nawet nie miał zbliżonego standardu.
Wypożyczalnie samochodowe działają inaczej. Mają nowoczesną i zróżnicowaną flotę. Ubezpieczyciele mają z nimi podpisane kontrakty. Fakt, taka usługa na pewno jest nieco droższa, ale możesz mi wierzyć - opłaca się, nawet bardzo.
BernardLenartowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 28 gru 2015, 09:01
Lokalizacja: Białystok

Re: OC, Ac, NW, ktory ubezpieczyciel?

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 28 gru 2015, 22:20

BernardLenartowicz myślę że powinieneś otrzymać nagrodę "Złotego Szpadla Roku" - okpopać taki temat z przed 8 lat, no no tego jeszcze nie grali :wink: :wink: :wink:
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: OC, Ac, NW, ktory ubezpieczyciel?

Postprzez BernardLenartowicz » poniedziałek, 22 lut 2016, 11:52

Dzięki Mad Max. Czuję się wyróżniony.
A mówiąc serio, nawet nie zwróciłem uwagi na datę, mój błąd. Starałem się jednak wypowiedzieć merytorycznie, co mam nadzieję mi się udało.
BernardLenartowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 28 gru 2015, 09:01
Lokalizacja: Białystok

Re: OC, Ac, NW, ktory ubezpieczyciel?

Postprzez Gąsior » poniedziałek, 22 lut 2016, 15:58

BernardLenartowicz napisał(a):Dzięki Mad Max. Czuję się wyróżniony.
A mówiąc serio, nawet nie zwróciłem uwagi na datę, mój błąd. Starałem się jednak wypowiedzieć merytorycznie, co mam nadzieję mi się udało.

Wyjazd spamerze. Raz na 2 miesiące będziesz odświeżał konto?
Avatar użytkownika
Gąsior
N3
 
Posty: 353
Dołączył(a): środa, 14 lip 2004, 00:29
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: OC, Ac, NW, ktory ubezpieczyciel?

Postprzez żółtodziób » poniedziałek, 22 lut 2016, 19:17

Luzik panowie. Przyjdzie czas to i będzie wyjazd (spamerzy nie dostają tylu szans ile zwykli użytkownicy, jeśli pojawia się link do komercyjnej strony wylatuje taki od razu, jeśli nie to trafia taki pod obserwację), a na razie nie podgrzewajmy atmosfery bez potrzeby.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: OC, Ac, NW, ktory ubezpieczyciel?

Postprzez Gąsior » poniedziałek, 22 lut 2016, 21:23

A bo się uniosłem :)
Zaczyna się niewinnie, a później przechodzi w "bezstronne" porady nt. produktów. Niestety, przećwiczone na innych forach stąd też jestem przeczulony na takie coś.
Avatar użytkownika
Gąsior
N3
 
Posty: 353
Dołączył(a): środa, 14 lip 2004, 00:29
Lokalizacja: Jelenia Góra

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości