Zostałem zbanowany - ZA CO? [Gabrally]

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Zostałem zbanowany - ZA CO? [Gabrally]

Postprzez Anonymous » wtorek, 19 sie 2008, 14:18

Wiadomość do Administracji i Użytkowników. Mój kumpel bardzo mnie prosił o jej zamieszczenie:

Witam,

Z tej strony Gabrally, mam nadzieję, że będziecie poważni i nieusuniecie tego tematu.
Szanowna Administracjo, Drodzy Użytkownicy. Zostałem zbanowany. Mam pytanie - ZA CO?
Nie spamowałem, nie wyzywałem i nie robiłem nic na pohybel regulaminowi.
Nie trzymałem z Jarkiem, Bartkiem i Darude, nie przytakiwałem im, nie spamowałem razem z nimi. W mojej ponad 600 postowej historii podpadłem może 2 razy - wszystko to było wytłumaczone... Mam nadzieję, że administracja przemyśli sprawe i przyzna mi rację, ponieważ to ja ją mam, nie Wy, jeśli jest inaczej liczę na to że sobie wytłumaczymy to. Proszę również użytkowników o zabranie zdania na ten temat.

PS: Proszę nie zarzucać nic wrc_krakow że ten temat umieścił. Nie chciał tego robić ale go zmusiłem.

Pozdrawiam,
Gabrally
Anonymous
 


Postprzez kubobor » wtorek, 19 sie 2008, 14:30

czekamy na odpowiedz moderatora, tu bądź prywatnie
// EZBI gO!!!!!! :) //
Avatar użytkownika
kubobor
N2
 
Posty: 126
Dołączył(a): wtorek, 16 sie 2005, 17:06
Lokalizacja: Maków Podhalański

Postprzez rallyholic » wtorek, 19 sie 2008, 14:39

Masz moje poparcie Gabrally. Nigdy nie zauważyłem jakichkolwiek podstaw do zbanowania tego użytkownika - kilku innych na pewno mocno na to zasłużyło....... Drogi Adminie prosimy o wyjaśnienie tej kwestii.
Pozdrawiam
"life's hard, rally is harder"
Avatar użytkownika
rallyholic
N3
 
Posty: 422
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 14:02
Lokalizacja: warszawa

Postprzez yesh » wtorek, 19 sie 2008, 14:46

gabrally... ojciec chrzestny polskiej sceny rajdowej... zbanowany? :shock:
Avatar użytkownika
yesh
 
Posty: 48
Dołączył(a): środa, 29 mar 2006, 09:54
Lokalizacja: Kraków / Maków

Postprzez AndreWRC » wtorek, 19 sie 2008, 14:54

Ja również czekam na wytłumaczenie tego zajścia ze strony adminów, Gabrally czekamy na Ciebie juz.
KAJTO OGNIA !!
Avatar użytkownika
AndreWRC
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2007, 15:47
Lokalizacja: Kraków N-H

Postprzez MarcinRally » wtorek, 19 sie 2008, 15:14

Ja także chciałbym zobaczyć Gabrysia znów na forum :)
Avatar użytkownika
MarcinRally
A5
 
Posty: 749
Dołączył(a): niedziela, 25 lut 2007, 10:48
Lokalizacja: Krosno

Postprzez Zajcev » wtorek, 19 sie 2008, 15:34

hmm domyslam sie ze za to:

[Wto 12:53] gabrally: Darude: Przepraszam i bardzo żałuję, że tak głupio się zachowywałem, już nie będę sobie tak żartował, poprawię się!
[Wto 12:53] gabrally: bez tego forum i użytkowników nie ma życia. Mam nadzieję, że mi wybaczcie i PAT odblokuje mi konto. Pozdro Darude


o ile sie nie myle Darude ma bana:) a tutaj zostalo uzyte konto (posrednio czy bezposrednio, niewazne) przez Darude:)
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez Anonymous » wtorek, 19 sie 2008, 15:46

Zajcev napisał(a):hmm domyslam sie ze za to:

[Wto 12:53] gabrally: Darude: Przepraszam i bardzo żałuję, że tak głupio się zachowywałem, już nie będę sobie tak żartował, poprawię się!
[Wto 12:53] gabrally: bez tego forum i użytkowników nie ma życia. Mam nadzieję, że mi wybaczcie i PAT odblokuje mi konto. Pozdro Darude


o ile sie nie myle Darude ma bana:) a tutaj zostalo uzyte konto (posrednio czy bezposrednio, niewazne) przez Darude:)


I za to zostałem zbanowany? :| Żeby to jeszcze jakiś spam był, to ok... Ale przed banowaniem przez taką głupotę nie lepiej upomnieć czy zwrócić uwagę? Tylko od razu walić z grubej rury? Mam nadzieję, że moje konto zostanie odblokowane. Dzięki wszystkim za poparcie. Pozdrawiam Gabrally
Anonymous
 

Postprzez Zajcev » wtorek, 19 sie 2008, 15:49

wrc_krakow napisał(a):
Zajcev napisał(a):hmm domyslam sie ze za to:

[Wto 12:53] gabrally: Darude: Przepraszam i bardzo żałuję, że tak głupio się zachowywałem, już nie będę sobie tak żartował, poprawię się!
[Wto 12:53] gabrally: bez tego forum i użytkowników nie ma życia. Mam nadzieję, że mi wybaczcie i PAT odblokuje mi konto. Pozdro Darude


o ile sie nie myle Darude ma bana:) a tutaj zostalo uzyte konto (posrednio czy bezposrednio, niewazne) przez Darude:)


I za to zostałem zbanowany? :| Żeby to jeszcze jakiś spam był, to ok... Ale przed banowaniem przez taką głupotę nie lepiej upomnieć czy zwrócić uwagę? Tylko od razu walić z grubej rury? Mam nadzieję, że moje konto zostanie odblokowane. Dzięki wszystkim za poparcie. Pozdrawiam Gabrally


nie wiem czy za to:) ale to chyba jedna z Twoich ostatnich wiadomosci:P
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez Szambelan » wtorek, 19 sie 2008, 16:36

Niezłe jajca :lol: Przepraszam za sformuowanie, ale "tego to jeszcze nie było" :lol: Zawsze była FAJNA atmosfera na tym forum :lol:

P.s. pewnie zaraz ja zostane zbanowany za mojego powyższego posta

Tak czy siak pozdrawiam forum i brać forumową i adminów też :wink: Siostre, dziewczyne i swoją byłą dziewczyne i swoich kolegów, znajomych, babcie itp.
RATUJMY POLSKIE RAJDY
Avatar użytkownika
Szambelan
N3
 
Posty: 476
Dołączył(a): piątek, 5 mar 2004, 11:54
Lokalizacja: Białowieża

Postprzez majkos » wtorek, 19 sie 2008, 17:33

Witam
Naprawdę szkoda mi Gabrally... Fajny chłopak z manią rajdową ( i nie tylko rajdową), który na forum pisał z sensem i wklejał naprawdę "ciekawe fotki". Szkoda, że dostało się mu "odłamkiem" niestosownego zachowania paru osób z tego forum... Chciał dobrze, ale wyszło trochę inaczej... Myślę, że wyciągnął z tej lekcji wnioski na przyszłość (on ma dopiero 14 lat) i nauczył się jak należy postąpić w takich sytuacjach. Cenię go za koleżeńskość dla jego kolegi Darka, któremu chciał w jakiś sposób pomóc, a niestety sobie zaszkodził. Rozumiem też Moderatora czy Admina tego forum, że chce zrobić porządek, bo forum skupia naprawdę sporą ilość maniaków rajdowych i fajnie by było gdyby coraz więcej ich tu przybywał, a nie ubywało. Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość dla Gabrally i jeśli to możliwe o przywrócenie mu konta.
Zostań fanem MAJKOS RTP na facebook'u
Avatar użytkownika
majkos
A5
 
Posty: 637
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 23:16
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez gabrally » wtorek, 19 sie 2008, 20:03

" Twoje konto zostalo odblokowane - mozesz podziekowac uzytkownikom forum, ktorzy sie za Toba wstawili "

Dzięki! :D Chyba z radości wrzucę kilka fotek do Ciekawych Fotek :D
:lol: :*
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez PAT » wtorek, 19 sie 2008, 20:10

Dodam tylko, że każdy kolejny przypadek udostępniania własnego konta zablokowanym użytkownikom będzie "nagradzany" banem.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
PAT
Site Admin
 
Posty: 120
Dołączył(a): piątek, 29 kwi 2005, 02:02
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Anonymous » wtorek, 19 sie 2008, 20:21

PAT napisał(a):Dodam tylko, że każdy kolejny przypadek udostępniania własnego konta zablokowanym użytkownikom będzie "nagradzany" banem.

Pozdrawiam

DLA JASNOŚCI :!: Gabryś baaaardzo prosił abym założył ten temat. Poprostu nie szło już odmówić. Więc JA nie udostępniając mu mojego konta pisałem te posty ;)

Pozdrawiam!
Anonymous
 

Postprzez rallyfan2 » wtorek, 19 sie 2008, 20:25

Ciesze sie ze cie odblokowali, a swoja droga o co chodzi z Darude i Jarkiem,przeciez wnosili troche humoru na forum. Nie robmy czystek na forum :wink:
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron