Zostałem zbanowany - ZA CO? [Gabrally]

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez kubobor » wtorek, 19 sie 2008, 20:44

najlepiej pobanować wszystkich panie sajt admin...

w światłym regulaminie forum autoklubu widnieje punkt:

4.1. Za złamanie, któregokolwiek punktu z regulaminu użytkownik dostaje upomnienie a potem ostrzeżenie od moderatora.

co do gabrally to wiem ze nie dostał żadnego upomnienia ani tym bardziej ostrzeżenia, nie mowiąc o jednym i drugim naraz. Nie wiem jak jest z darude i jarkiemvfts ale pewnie podobnie.

Przestrzeganie regulaminu zacznijmy od siebie a potem patrzmy na innych.

pozdro
// EZBI gO!!!!!! :) //
Avatar użytkownika
kubobor
N2
 
Posty: 126
Dołączył(a): wtorek, 16 sie 2005, 17:06
Lokalizacja: Maków Podhalański


Postprzez Hultay WRC » wtorek, 19 sie 2008, 21:10

Mimo wszystko fajnie że go odblokowali, szczerze mówiąc, to już sam nie wiem o co chodziło z resztą tej ekipy, moze coś przeoczyłem , mniejsza z tym.

kubobor:
co prawda mod zrobił inaczej niż powinien, ale przynajmniej odblokowało konto, gdyby ostrzegł wcześniej, to ban byłby już pewnie "dożywotni", i tak wszyscy zadowoleni
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez zwibel » wtorek, 19 sie 2008, 22:06

tak faktycznie gabrally tu nie zasłużył na bana. Ale co niektórzy chyba nawet bardzo. Ciesze sie że po napisaniu w jednym z tematów o ogromnym śmietniku, ktoś się ulitował nad nami i co niektórych utęperował bo nie miałem ochoty co chwila otwierac tematów żeby np. zobaczyc emotke. A tym bardziej żenujące jest to gdy jeden drugiego w naszym kochanym sporcie próbuje wsadzic na kanał czy oszukac. Może pewne czystki wreszcie ostudzą zapędy ludzi nabijających sobie tylko konto postami. Dziękuje to ja jarząbek :wink:
http://www.rajdowy.info Obrazek
Avatar użytkownika
zwibel
N2
 
Posty: 164
Dołączył(a): piątek, 31 sie 2007, 14:30
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Loeb1987 » środa, 20 sie 2008, 08:08

PAT napisał(a):Dodam tylko, że każdy kolejny przypadek udostępniania własnego konta zablokowanym użytkownikom będzie "nagradzany" banem.

Pozdrawiam



widać już kto tym syfem zarządza...
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez RSKRIS » środa, 20 sie 2008, 08:28

PAT napisał(a):Dodam tylko, że każdy kolejny przypadek udostępniania własnego konta zablokowanym użytkownikom będzie "nagradzany" banem.

Pozdrawiam


Live is Brutal, ale i tak też bym tak zrobił, bo jak mógłby kolega dojść do głosu :) Trzeba 3mać z kolegami a nie z rządem :D
Dobrze mówie ..??
www.cars4vip.pl New Cars dla każdego po Max Rabatach
RSKRIS
N3
 
Posty: 228
Dołączył(a): wtorek, 30 sie 2005, 12:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez WojtassWRC » środa, 20 sie 2008, 12:02

Trochę dziwna sytuacja :P
www.kucharfans.dbv.pl
Avatar użytkownika
WojtassWRC
N2
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 17 lis 2007, 12:09
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez misiek_wrc » środa, 20 sie 2008, 13:38

Loeb1987 napisał(a):
PAT napisał(a):Dodam tylko, że każdy kolejny przypadek udostępniania własnego konta zablokowanym użytkownikom będzie "nagradzany" banem.

Pozdrawiam



widać już kto tym syfem zarządza...


Nie wytrzymałem... :? Określenie forum jako syf dotyczy również pośrednio Ciebie jako użytkownika. Grono ludzi na tym forum nie życzy sobie aby orzekać ich jako "syf". Jestem użytkownikiem tego forum staram się żyć w naszej braci rajdowej i bardzo mnie ubodło określenie "syf". Każdy z nas w jakis sposób buduje to forum. Proszę więc aby starać się bardziej dopierać słowa i mysleć nad swoimi wypowiedziami.

Co do moderatorów. Zapanować nad tak duża ilością postów i użytkowników nie jest łatwo. Wytykanie moderatorom błędów, bądź co bądź nie są nadludźmi, nie jest na miejscu każdy może popełnić błąd. Ban dla użytkownika gabrally był niewłaściwym posunięciem, ale to sprawa do wyjaśnienia pomiędzy moderatorem a zbanowanym użytkownikiem.
..:: !! QHR MAJCHER OGIEN NA TLOKI !! ::..
Avatar użytkownika
misiek_wrc
A5
 
Posty: 544
Dołączył(a): niedziela, 13 sie 2006, 15:50
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Booster_1992 » środa, 20 sie 2008, 19:18

Jeżeli jest "syf", to trzeba go zlikwidować - proste. IMO należy zatrudnić więcej moderatorów. Odpowiedzialnych i zaufanych ludzi, którzy znają się na rzeczy.
Booster_1992
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): wtorek, 24 lip 2007, 13:07
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez dziq » środa, 20 sie 2008, 19:38

Mnie najbardziej denerwuje umyślne pisanie głupot w temacie, i podpisanie na koniec "Sory za OT" Czytając takie posty mam ochote zostać zbanowanym :wink:
dziq
N3
 
Posty: 427
Dołączył(a): niedziela, 28 maja 2006, 11:28

Postprzez Anonymous » wtorek, 25 lis 2008, 21:00

Czesc

Czy zostanie odblokowane kiedykolwiek konto mojego kolegi Darka Bałazego (Darude vel Koperta)??

To pisałem ja Bartek Szczecin żeby nie było :wink:
Anonymous
 

Postprzez padre-mk3 » wtorek, 25 lis 2008, 21:04

zapomniales dodac sorry za ot












paranoja
www.racebook.pl/polishmotorclub
Avatar użytkownika
padre-mk3
A5
 
Posty: 761
Dołączył(a): piątek, 21 kwi 2006, 10:01

Postprzez Anonymous » wtorek, 25 lis 2008, 21:07

Widze że rozwinołeś swoją wypowiedź .
Myślę że Darek dość się naczekał ;/
No to adminku może prezent na Mikołaja ? Bo święto zmarłych już było ...

Pozdrawiam i nie przepraszam za ot
Anonymous
 

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron