Kilka słów o (nie-) rzetelności Jarka VFTS......

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Anonymous » niedziela, 17 sie 2008, 15:13

Dostep do konta Jarka ma wg moich obliczeń z 5 osób ;) :roll:
Ostatnio edytowano niedziela, 17 sie 2008, 21:53 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Anonymous
 


pełen szacun

Postprzez Jarorallymaniak » poniedziałek, 18 sie 2008, 08:30

O rzetelności i opłacalności handlu z jarkiem również miałem sie okazje przekonać, fakt moja wina zaakceptowałem podyktowaną przez "kolegę" cenę, tylko nie wiem dlaczego używał określenia "okazja, tylko dla najlepszych kolegów"
W każdym bądz razie okazałem sie zwyklym jeleniem i frajerem bo nastepnie fanta sprzedał po duzo nizszej cenie na rajdy.hoga i wcale nie wybierał sobie tam tylko kolegów do handlu.
ot promocja!
Pozniej udawał ze nie wie o co mi chodzi... widze że budujesz sobie markę jarku w srodowisku, AVE ziomalu i pozdro dla obronców siła i honor.
Jarorallymaniak
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 11 cze 2008, 10:22

Postprzez Anonymous » poniedziałek, 18 sie 2008, 08:47

Jak lubi tak interesy robić niech robi .
Anonymous
 

:)

Postprzez Jarorallymaniak » poniedziałek, 18 sie 2008, 08:48

Ależ Bartku, kto bogatemu zabroni?
Jarorallymaniak
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 11 cze 2008, 10:22

Postprzez AndreWRC » poniedziałek, 18 sie 2008, 10:35

Kto jeleniowi zabroni, jak mówił mój znajomy... :?
KAJTO OGNIA !!
Avatar użytkownika
AndreWRC
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2007, 15:47
Lokalizacja: Kraków N-H

Postprzez Anonymous » poniedziałek, 18 sie 2008, 10:48

Sarenka sie odezwała
Anonymous
 

Postprzez zwibel » poniedziałek, 18 sie 2008, 10:53

Czy ktos wreszcie mógł by zrobić porządek z kilkoma profilami na tym forum, nie mam zamiaru otwierać tematów w których jakiś kretyn wstawia same emoty, lub wali konkretnego offtopa. Chyba każdy temat ma jakiś tytuł i powinno sie tego przestrzegać.

Jeżeli Panowie(po zachowaniu dzieci) przesiedli się z rallyon..... to niech wrócą spowrotem na piłke kopaną bo to chyba właśnie wcześniej tam przebywali (można wywnioskować po ich zachowaniu). Powoli rusza liga więc szaliki i na trybuny.
http://www.rajdowy.info Obrazek
Avatar użytkownika
zwibel
N2
 
Posty: 164
Dołączył(a): piątek, 31 sie 2007, 14:30
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Szambelan » poniedziałek, 18 sie 2008, 16:28

Zwibel- nic do ciebie asbolutnie nie mam, ale wyzywając ludzi tu piszących od "kretynów" i "kiboli" sam udowadniasz, że nie potrafisz zapanować nad emocjami i chyba nie masz pojęcia jakie treści publicznie redagujesz.

Obrażasz ludzi i moim zdaniem zasłużyli oni na przeprosiny.
RATUJMY POLSKIE RAJDY
Avatar użytkownika
Szambelan
N3
 
Posty: 476
Dołączył(a): piątek, 5 mar 2004, 11:54
Lokalizacja: Białowieża

Postprzez darude » poniedziałek, 18 sie 2008, 18:06

Szambelan napisał(a):Obrażasz ludzi i moim zdaniem zasłużyli oni na przeprosiny.


Przepraszam w swoim ale i także zwibla imieniu wszystkich których uraziłem na tym forum. Przyszedł czas na internetowy rachunek sumienia.
Kochom Wos! Bez Wos nie wyobrażam sobie życia na tym forum. pozdrufka for all :*
Obrazek
Michał Elżbieciak / Bartek Wątroba - OGIEŃ!!! :D
Avatar użytkownika
darude
N3
 
Posty: 393
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 17:01
Lokalizacja: Lachowice

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości