Rozpowszechnianie naszych stron.

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Rozpowszechnianie naszych stron.

Postprzez Anonymous » niedziela, 6 lip 2008, 13:24

Witamy ;)
Zapewne sporo użytkowników ma swoje strony.Załozyciel Fan Clubu Tomasza Kuchara - WojtassWRC, oraz zalożyciel Fan Clubu Janka Chmielewskiego - wrc_krakow, poszukują osób chętnych do wymiany bannerami reklamowymi,Pomogłoby by to nam, jak i również Wam w rozpowszechnieniu strony, dzięki wzajemnej pomocy mamy szanse na sukces.

PS. prosimy o nie usuwanie tematu jak i o wyrozumiałość :).
Anonymous
 


Postprzez WojtassWRC » niedziela, 6 lip 2008, 13:26

Temat założyć wrc_kraków ale jest to nasza wspólna propozycja dla forumowiczów.

Również proszę o wyrozumiałość
www.kucharfans.dbv.pl
Avatar użytkownika
WojtassWRC
N2
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 17 lis 2007, 12:09
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez gabrally » niedziela, 6 lip 2008, 13:34

I ja również jestem chętny na wymianę buttonami ;) Będą umieszczone po lewej stronie w widocznym miejscu, mam około 500 odwiedzin na tydzień, więc dosyć sporo. www.RallyCards.prv.pl czekam na priv lub maila jeśli są jacyś chętni ;)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez karol92 » wtorek, 8 lip 2008, 20:01

To ja zapraszam do odwiedzenia mojej nowej strony :) . www.rallyrec.prv.pl
Można znaleźć wszystkie moje dotychczasowe relacje z rajdów które pojawiały sie na youtube i na forum, dodatkowo zamieściłem te filmiki w wersji do ściągniecia w dużo lepszej jakości 8). Dodam że przez pierwszy dzień mam prawie 100 unikalnych odwiedzin więc jest dobrze, zobaczymy co będzie później ale jakby ktoś był zainteresowany mam duuużo miejsca na bannery :D
Pozdr.
www.rallymedia.com.pl
Avatar użytkownika
karol92
 
Posty: 46
Dołączył(a): wtorek, 20 maja 2008, 20:28
Lokalizacja: Kraków

Postprzez padre-mk3 » wtorek, 8 lip 2008, 22:22

a moglby mi ktos pomoc zrobic stronke jednej zalog z ppzm?
nie za free af kors!?w zamian cos plus umieszczeie banerow.jak cos to na priv plizzzzz
www.racebook.pl/polishmotorclub
Avatar użytkownika
padre-mk3
A5
 
Posty: 761
Dołączył(a): piątek, 21 kwi 2006, 10:01

Postprzez WojtassWRC » środa, 9 lip 2008, 09:37

Zalezy jaka :] na takich stronkach jak my w php moge pomoc, ale w html to raczej mi nie idzie :p
www.kucharfans.dbv.pl
Avatar użytkownika
WojtassWRC
N2
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 17 lis 2007, 12:09
Lokalizacja: Bielawa

Re: Rozpowszechnianie naszych stron.

Postprzez Miedziu » piątek, 11 lip 2008, 18:38

wrc_krakow napisał(a):Witamy ;)
Zapewne sporo użytkowników ma swoje strony.Załozyciel Fan Clubu Tomasza Kuchara - WojtassWRC, oraz zalożyciel Fan Clubu Janka Chmielewskiego - wrc_krakow, poszukują osób chętnych do wymiany bannerami reklamowymi,Pomogłoby by to nam, jak i również Wam w rozpowszechnieniu strony, dzięki wzajemnej pomocy mamy szanse na sukces.

PS. prosimy o nie usuwanie tematu jak i o wyrozumiałość :).


Do założycieli Fun Clubu Janka Chmielewskiego: Otworzyłem Newsa po Rajdzie Subaru i zaraz na początku moim oczom ukazał się błąd.
Mianowicie:
zdobywając trzecie miejsce w klasie R2B ulegając tylko Paseckiemu w troszke mocniejszym samochodzie(C2R2 MAX) oraz Typie z wielkim doświadczeniem w tej rajdówce.


Bzdura. Przecież Klasyfikację R2B wygrał Dobrowolski. Pasecki ukończył rajd na czwartej pozycji tuż za plecami Chmielewskiego.
Avatar użytkownika
Miedziu
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): czwartek, 19 sty 2006, 19:08
Lokalizacja: Ostroszowice

Postprzez WojtassWRC » piątek, 11 lip 2008, 19:51

Wlasciwie to zalozyciela :P Bo zajmuje sie tym wrc_krakow :p

Ps. A u mnie mam nadzieje wszystko poprawnie :P
www.kucharfans.dbv.pl
Avatar użytkownika
WojtassWRC
N2
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 17 lis 2007, 12:09
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez AndreWRC » poniedziałek, 21 lip 2008, 15:16

Witam witam :wink:

Najpierw podziękowania dla Miłosza i Karola tórzy bardzo mi pomogli przy tworzeniu tej oto stronki.
Z czasem będzie się powiększać, a narazie jest jaka jest.

http://rally4ever.tnb.pl/news.php

zapraszam 8)
KAJTO OGNIA !!
Avatar użytkownika
AndreWRC
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2007, 15:47
Lokalizacja: Kraków N-H

Postprzez Zajcev » wtorek, 12 sie 2008, 00:02

Strona Rajdy-Paranoja.pl jest odpowiedzią kibiców na sytuację w polskich rajdach. Coraz liczniejsze wpadki organizacyjne wymusiły stworzenie takiej strony, aby uświadomić działaczy PZM, że trzeba coś z tym zrobić. Nie dajmy sobie wmawiać, że wszystko jest dobrze, bo tak nie jest, przykładem mogą być błędy w organizacji i zabezpieczeniu poprzednich eliminacji RSMP czy tez PPZM.

Stronę tworzycie Wy, kibice, zawodnicy, wszyscy którym ten piękny sport jest bliski, nagrywajmy każdą głupotę, pokażmy, że nam zależy, wytykajmy błędy, aby w przyszłości ich nie było.
Osoby, które chcą pomóc w tworzeniu tej strony zapraszam do działu kontakt, każdy rodzaj pomocy mile widziany.

Pozdrawiam,



"Więc nie jest dobrze. Nadzieja w... kibicach. Macie kamery. Filmujcie każdą głupotę (trochę roboty). Załóżcie jedną wspólną stronę (www.rajdy-paranoja.pl). Oby Loeb przyjechał więcej niż jeden raz. Został rok. Niecały."

www.rajdy-paranoja.pl
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron