Prośba, praca licencjacka

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Prośba, praca licencjacka

Postprzez Rules » czwartek, 24 kwi 2008, 20:37

Witam serdecznie jestem studentem trzeciego roku politologii na studiach dziennych w Ośrodku Dydaktycznym w Rybniku, który jest filią Uniwersytety Śląskiego. W tym roku piszą pracę licencjacką na temat „Public relations w sporcie na przykładzie zespołu rajdowego." Szukam osoby ściśle związanej z rajdami samochodowymi, np: kierowca, pilot, członek zespołu rajdowego, która mogłaby odpowiedzić na krótkie pytania, jest mi to potrzebne wyłącznie do pracy licencjackiej, obojetne, czy bedzie to osoba startująca w III Lidze, Pucharze PZM, czy RSMP. Będe wdzięczny za pomoc. Jeśli ktoś odpowie prosze przesłać na maila: krzysk2@gmail.com
Pytania to:
1. Napisz proszę coś o sobie i swoim zespole, czym jeździsz, gdzie itd
2. Jak rozpocząłeś swoją przygodę z rajdami?
3. Z racji tematu mojej pracy nie sposób nie zapytać o sponsorów i finanse, a więc jak sobie z tym radzisz, jeśli posiadasz, lub starasz się zdobyć sponsora to, w jaki sposób i jakie są tego efekty? (oczywiście nie oczekuje tu podania jakiś dokładnych szczegółów)
4. Jak oceniasz poziom rajdów w Polsce pod względem oprawy medialnej?
5. Jak oceniasz szanse młodych zawodników w pozyskiwaniu sponsorów i finansowanie swoich startów?
Oczywiście jeśli chcesz dodać coś od siebie, albo chciałbyś odpowiedzieć na pytanie, którego nie zadałem bardzo proszę, będe wdzięczny.

Mam też pare pytań dla osób, które projektują oklejenia dla zespołów rajdowych, jeśli jest ktoś taki i mógłby mi pomóc, także będe niezwykle wdzięczny.
1. W jaki sposób nawiązuje się kontakt z zespołem rajdowym i tworzy się dla niego projekt oklejenia? Czy to z reguły Ty wysyła swoje oferty, czy jest wręcz odwrotnie?
2. Z iloma i jeśli można wiedzieć, jakimi zespołami już współpracował?
3. Jak wygląda Twoja praca? Na czym to tak na prawdę polega?
4. Co musisz wiedzieć, aby zabrać się za tworzenie projektu (mam tu na myśli miejsce dla sponsorów i ich wymagania), czego z reguły oczekuje potencjalny sponsor?

Licze na Waszą pomoc drodzy forumowicze. Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Rules
N3
 
Posty: 236
Dołączył(a): czwartek, 26 kwi 2007, 20:27


Postprzez Rules » sobota, 26 kwi 2008, 18:50

Mam ostatnio jakieś kłopoty z mailem, bo nie dostaje wszystkich wiadomości, które zostają do mnie wysłane, jeśli ktoś pisał na maila, bardzo prosze o przesłanie tego samego na pw. Prosze też o kontakt wszystkich, którzy mogą poświęcić chwile na napisanie chociaż krótkich odpowiedzi. Chodzi tylko o część badawczą mojej pracy, którą na pewno wzbogacą wypowiedzi ludzi bezpośrednio związanych z rajdami.
Avatar użytkownika
Rules
N3
 
Posty: 236
Dołączył(a): czwartek, 26 kwi 2007, 20:27


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron