Napisy oraz materiały na flage.

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Andrzej » wtorek, 4 mar 2008, 19:05

Karol napisał(a):
Andrzej napisał(a):,,Nie ma co tu dużo kminić, Lechu wygra ze wszystkimi !!! ''

co do Kramara,wymyśliłem cos takiego: ,,Kramar chłopak jest z jajami,wygra nawet z Lancerami'' :D


Może :

Kramar chłopak jest z jajami, wygra Astrą z Lancerami ? :D


Faktycznie lepiej.Nie pomyślałem o tym :D
www.msg-rally.pl
Avatar użytkownika
Andrzej
A6
 
Posty: 1522
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 18:41
Lokalizacja: Gliwice / Kraków


Postprzez piterr » wtorek, 4 mar 2008, 20:37

Z góry przepraszam ale nie wiedziałem gdzie umieścić tego posta.

Otóż mam prośbę, moglibyście podać jakieś info odnośnie zakładów w okolicy kraka w którym można zrobić prasowankę na fladze (chodzi mi o widoczny napis i zarys auta badz zdiecie dodam tylko, że flaga jest spora 300x150)
http://www.zgr.com.pl
Avatar użytkownika
piterr
N2
 
Posty: 166
Dołączył(a): wtorek, 16 paź 2007, 21:57
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Miedziu » wtorek, 4 mar 2008, 23:02

piterr napisał(a):Z góry przepraszam ale nie wiedziałem gdzie umieścić tego posta.

Otóż mam prośbę, moglibyście podać jakieś info odnośnie zakładów w okolicy kraka w którym można zrobić prasowankę na fladze (chodzi mi o widoczny napis i zarys auta badz zdiecie dodam tylko, że flaga jest spora 300x150)


Dołączam się do pytania, tyle że mnie interesuje zDolnyŚląsk.
Avatar użytkownika
Miedziu
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): czwartek, 19 sty 2006, 19:08
Lokalizacja: Ostroszowice

Postprzez WojtassWRC » sobota, 8 mar 2008, 10:35

Ja znalazlem tylko w woj.slaskim, moze komus sie przyda

: http://www.reklama3000.pl/index.php?a=oferta

"...możliwość umieszczenia na fladze: krajobrazów Waszej miejscowości, zdjęć Waszych produktów itp..."
www.kucharfans.dbv.pl
Avatar użytkownika
WojtassWRC
N2
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 17 lis 2007, 12:09
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Anonymous » sobota, 8 mar 2008, 10:48

A mam takie pytanie do WojtassaWRC: jak zrobiłeś tą flage z Kucharem? ;) prasowanka/naszycie? :)
wymyśliłem takie hasło w minute co do Janka Chmielewskiego
Janek wszystkich bierze jak Bęben w Lancerze.
pozdrawiam .
Ostatnio edytowano niedziela, 9 mar 2008, 15:37 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Anonymous
 

Postprzez WojtassWRC » niedziela, 9 mar 2008, 15:37

wrc_krakow napisał(a):A mam takie pytanie do WojtassaWRC: jak zrobiłeś tą flage z Kucharem? ;) prasowanka/naszycie?
pozdrawiam :)
zrobilem ja w photoshopie na obrazek flagi dalem obrazeke kuchara - potem bawilem sie suwakiem z przezroczystoscia :P
www.kucharfans.dbv.pl
Avatar użytkownika
WojtassWRC
N2
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 17 lis 2007, 12:09
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Bujaka Jamajka » środa, 26 mar 2008, 22:47

Jestem nowy w światku rajdowym więc wybacznie za "głupie" pytanie.
Czy jest sens robić flage/trensparent na Krakowski ?
I jaki jest w tym sens ?
Prosze odpowiedzcie ;)
Pozdrawiam
"RWD jest jak SEX, po co jeździć na ręcznym skoro można dać w pizdę" ...

Zdobysław Bucki fotografia rajdowa (i nie tylko) :)
Avatar użytkownika
Bujaka Jamajka
N3
 
Posty: 378
Dołączył(a): czwartek, 27 wrz 2007, 07:41
Lokalizacja: Kraków

Postprzez AndreWRC » czwartek, 27 mar 2008, 00:09

Kurna takiego pytania się nie spodziewałem, na forum rbr.pl dostałbyś tytuł lamera miesiąca prawdopodobnie :D Jak dla mnie sens jest jeśli komuś kibicujesz i chcesz go jakoś wesprzeć to rób, jeśli Cie pęcherz do tego nie ciśnie to nie rób, ja mam 2 transparenty/flagi z napisem CZOPIK OGNIA i CZOPIK GOO których nigdy nie zabrałem na rajd... tak wyszło :wink:
KAJTO OGNIA !!
Avatar użytkownika
AndreWRC
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2007, 15:47
Lokalizacja: Kraków N-H

Postprzez Bujaka Jamajka » czwartek, 27 mar 2008, 12:38

A mnie pęcherz ciśnie i zrobie ;) Dzięki Andre za wypowiedź ;) tego mi brakowało ... :P
"RWD jest jak SEX, po co jeździć na ręcznym skoro można dać w pizdę" ...

Zdobysław Bucki fotografia rajdowa (i nie tylko) :)
Avatar użytkownika
Bujaka Jamajka
N3
 
Posty: 378
Dołączył(a): czwartek, 27 wrz 2007, 07:41
Lokalizacja: Kraków

Postprzez AndreWRC » czwartek, 27 mar 2008, 15:26

Spoko ziomuś :wink: jak coś to wal śmiało :lol:
KAJTO OGNIA !!
Avatar użytkownika
AndreWRC
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2007, 15:47
Lokalizacja: Kraków N-H

Postprzez Booster_1992 » czwartek, 31 lip 2008, 10:45

Jaki materiał polecacie na transparent i w jakim sklepie mógłbym go kupić? Jakie są jego orientacyjne ceny? Chciałbym zrobić "jednorazówkę", czyli taki na jeden rajd przy pomocy markerów i spray-ów. Nic nie wiem na ten temat, bo to będzie mój "pierwszy raz". Z góry wielkie dzięki.
Booster_1992
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): wtorek, 24 lip 2007, 13:07
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Anonymous » czwartek, 31 lip 2008, 11:23

Booster_1992 napisał(a):Jaki materiał polecacie na transparent i w jakim sklepie mógłbym go kupić? Jakie są jego orientacyjne ceny? Chciałbym zrobić "jednorazówkę", czyli taki na jeden rajd przy pomocy markerów i spray-ów. Nic nie wiem na ten temat, bo to będzie mój "pierwszy raz". Z góry wielkie dzięki.

Najtaniej to prześcieradło :lol: :mrgreen: Jak nie pomniesz zbytnio, to na jeden rajd powinno byc :D
Anonymous
 

Postprzez Booster_1992 » czwartek, 31 lip 2008, 11:29

wrc_krakow napisał(a):
Booster_1992 napisał(a):Jaki materiał polecacie na transparent i w jakim sklepie mógłbym go kupić? Jakie są jego orientacyjne ceny? Chciałbym zrobić "jednorazówkę", czyli taki na jeden rajd przy pomocy markerów i spray-ów. Nic nie wiem na ten temat, bo to będzie mój "pierwszy raz". Z góry wielkie dzięki.

Najtaniej to prześcieradło :lol: :mrgreen: Jak nie pomniesz zbytnio, to na jeden rajd powinno byc :D

A coś oprócz prześcieradła? Jakiś inny materiał do nabycia w sklepie na odpowiedni rozmiar?
Booster_1992
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): wtorek, 24 lip 2007, 13:07
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Anonymous » piątek, 5 gru 2008, 11:52

Witam,

Miałem nic nie pisać, dopóki nie będzie gotowego banneru wraz ze zdjęciami - jednak pokusiło... :twisted:
Dziś został zaklepany banner dla Janka Chmielewskiego :D Mniej więcej wygląda to tak, że rajdówka jest na środku, zdjęcie Irka Pleskota po lewej (nie dyskryminujmy pilotów :!: ), po prawej Janek. W prawym rogu logo Kuliga (dziękuje wszystkim, którzy podesłali mi je! :)), adres strony Fan-Clubowej również jest na fladze. Napis to ''Nie ma mocnego na Chmielewskiego!''. Prosty projekt, jednak będzie się wyróżniał :-)

W środe wrzucę zdjęcie ;)

Pozdrawiam!
Anonymous
 

Postprzez Anonymous » środa, 10 gru 2008, 19:39

Witam,

Przedstawiam Wam nowy nabytek Fan - Clubu Janka Chmielewskiego. Banner o wymiarach 2,7 m x 1,2 m zapewne będzie widoczny już w sobotę na Barbórce - zapraszam do podejścia w celu poznania się oraz do robienia zdjęć! :)

Obrazek
Obrazek
A oto ja wraz z bannerem. (Na tym zdjęciu zniekształciło trochę twarz Janka, ale na żywo jest OK) :)
Obrazek

Pozdrawiam!:)
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron