Wypadek Zientarskiego i Zabiegi

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Wypadek Zientarskiego i Zabiegi

Postprzez THIM » czwartek, 28 lut 2008, 20:50

Cytat z innego tematu:

Buncol napisał(a):
THIM napisał(a):
Buncol napisał(a):
Cogonieznajom napisał(a):Ale tragedia :? Maciuś się popisał pięknie :?


nie uważasz, że komentarz nie na miejscu?


A dlaczego nie? Jazdy 200 km/h Ferrari po Warszawie można spodziewać się po kompletnym kretynie, a nie po doświadczonym dziennikarzu motoryzacyjnym.


następny spec :lol: pokaż mi dowody na to, że jechał 200 km/h. I jeszcze powiedz mi czym się zajmujesz. Prowadzisz eskeprtyzy, mające na celu wyjaśniać przyczyny wypadków drogowych? Jak nie to zamilcz, chociażby przez szacunek do obu poszkodowanych Panów.


Jak napisał Mars, 60 km/h nie jechał. Studiuję na PWr. Nie prowadzę ekspertyz, ale nawet, jak jechał 140 to dużo za dużo. Owszem, Zabiegi szkoda, niech Mu ziemia lekką będzie. Ale Ziętarski sam sobie zasłużył na to, z czym będzie musiał żyć (czego mu życzę - powrotu do zdrowia). Ale tak, jak nie żal mi ludzi, którzy skaczą na główkę do jeziora, nie żal mi kogoś, kto zaiwaniał po mieście Bóg wie ile. Ja nie wiem ile . Ale po zderzeniu twardego przecież auta ze słupem zostały drzazgi. Pomyśl, co by było, gdyby zderzył się z autobusem albo wjechał w przystanek. Jestem za dożywotnim odebraniem mu prawa do prowadzenia pojazdów. I wszystkim, którzy swoją głupotą narażają życie innych.
Ostatnio edytowano czwartek, 28 lut 2008, 22:14 przez THIM, łącznie edytowano 1 raz
Timon

http://blmotors.blog.pl/
http://www.facebook.com/BLmotors
Avatar użytkownika
THIM
A6
 
Posty: 1493
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez padre-mk3 » czwartek, 28 lut 2008, 20:54

nic dodac i nic ujac.glupote trzeba tepic i tyle.tylko nie pytajcie sie cz ja ni przekraczam predkosci itp bo to nic nie wnosi.
www.racebook.pl/polishmotorclub
Avatar użytkownika
padre-mk3
A5
 
Posty: 761
Dołączył(a): piątek, 21 kwi 2006, 10:01

Postprzez Superleggera » czwartek, 28 lut 2008, 21:15

a tak naprawdę nie wiadomo kto prowadził to auto! Więc najlepiej zamknijcie się do wyjaśnienia całej sprawy i dopiero wtedy komentujcie!!
SZYMON OGNIA!!!
Obrazek Zapraszam na swój fanpage: https://www.facebook.com/pages/SnopkowskiArt/190517284345841
Superleggera
A5
 
Posty: 942
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 19:48
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Krótki komentarz...

Postprzez GośćTegoForum » czwartek, 28 lut 2008, 21:51

Panowie,


Wiem, że emocje biorą górę.
Doniesienia mediów są niespójne i praktycznie co godzinę pojawiają się nowe "newsy".
Mam ogromną prośbę do osób, które wypowiadają się w sposób, który z pewnością nie jest w dobrym tonie, szczególnie na forum poświęconym motoryzacji, aby powstrzymały swoje zapędy do czasu,kiedy będą znane szczegóły tego ( jakby nie patrzeć przykrego ) zdarzenia.

Mamy w kraju w ciągu zaledwie jednego dnia ok. 1 mln "ekspertów".
Spróbujmy na tym forum pokazać klasę.


Pozdrawiam wszystkich, a Maćkowi życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Gość Tego Forum
GośćTegoForum
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 11 gru 2007, 23:28

Postprzez Marmetal » czwartek, 28 lut 2008, 22:13

W nazwie tematu jest błąd: Maciek ma na nazwisko Zientarski, a nie Ziętarski.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez THIM » czwartek, 28 lut 2008, 22:15

Marmetal napisał(a):W nazwie tematu jest błąd: Maciek ma na nazwisko Zientarski, a nie Ziętarski.


Przepraszam, już poprawiłem. :oops:
Timon

http://blmotors.blog.pl/
http://www.facebook.com/BLmotors
Avatar użytkownika
THIM
A6
 
Posty: 1493
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez SebaSTI » czwartek, 28 lut 2008, 23:41

Jechal napewno szybko moglo byc to 200km/h przeciez z ferrari nic nie zostalo az sie dziwe ze ktos przezyl....
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez kaczornysa » czwartek, 28 lut 2008, 23:52

POTRZEBNA KREW DLA MAĆKA ZIENTARSKIEGO

Maciej Zientarski przeszedł już dwie operacje.
Jego stan jest ciężki, ale na tyle stabilny, że lekarze zdecydowali się na zdjęcie go z oddziału intensywnej terapii.

To najnowsze informacje jakie dochodzą do nas ze szpitala przy Lindleya w Warszawie, do którego po wczorajszym wypadku trafił Maciek.

UWAGA! Potrzebna jest dla Maćka krew.

ARh +

Najlepiej zgłaszać się do:

Regionalnego Centrum Krwiodawstwa
ul. Saska 63/75, Warszawa
od 7.00 do 17.00

Szpital na Lindleya (od Nowogrodzkiej)
wydłużył godziny, do których należy oddawać krew
do piątku będzie czynny od 7.00 do 17.00.
Avatar użytkownika
kaczornysa
N3
 
Posty: 200
Dołączył(a): czwartek, 17 sty 2008, 20:26
Lokalizacja: NYsa

Postprzez MSG Racing » piątek, 29 lut 2008, 03:09

Napisał bym coś ale po dniu pracy i ciągłym myśleniu czy Maciek żyje ( bo wiem ze może z tego nie wyjść :cry: - wątroba :cry: ) i przeczytaniu postów jestem wręcz załamany wypowiedziami. Mógłbym oś napisać o samym wypadku i prowadzeniu auta ale poczekam aż będą konkrety, które jednak mogą nie zostać podane do publicznej wiadomości.
Maćku trzymaj się.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Hultay WRC » piątek, 29 lut 2008, 08:59

I to się chwali-bez zbędnego halo.

Nadal mi jakoś smutno, nawet jeśli przeżyje to nie zobaczę go więcej w TV-jego błyskotliwych komentarzy, dyskusji z ojcem...
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez Krzysiek_WrC » piątek, 29 lut 2008, 12:18

Nie piszcie co niektórzy bzdur że jechał 60 albo coś w okolicach.Po zdjeciach i "resztach" ( po oglądnieciu to się wogóle zastanawiałem czy ta kupa złomu kiedykolwiek była autem) jak nic widac że nie mniej jak 120 km/h nie bylo.Przy takich resztach jak zostało z auta to teraz mozna tylko podbijac stawkę co do km/h ile faktycznie było.
Powrotu do zdrowia....ale prawo jazdy powinno byc zabrane na amen.
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki

Do ekspertów...

Postprzez GośćTegoForum » piątek, 29 lut 2008, 12:26

Ze smutkiem czytam Wasze powtarzające się komentarze i "fachowe" opinie w stylu "Przecież widać..."

Pamiętajcie Panowie, że zdjęcia każdego auta po wypadku nie oddają jego rzeczywistego stanu w momencie bezpośrednio po zdarzeniu.
Na miejscu pracują strażacy - rozcinają karoserię, odrzucają części itd.

Nikt nie twierdzi, że stało się to bez przyczyny, ale dajcie sobie na wstrzymanie i poczekajcie z "ekspertyzami", poradami kar jakie mają spotkać ewentualnych winnych itp.

Jest to dobra rada dla tych, którzy z domu jej nie wynieśli...

Będzie Wam z takim podejściem dużo łatwiej w życiu.

Pozdrawiam
GośćTegoForum
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 11 gru 2007, 23:28

Postprzez Albert(Zambrów) » piątek, 29 lut 2008, 12:38

Nie wiem kto prowadzil, nie znam szczegołow ale wiem jedno, bylo poprostu za szybko. I nikt mi nie powie, ze nie mam racji. Oczywiscie szkoda tego ktory zginął i Macka ktory jeszcze walczy, ale mimo to wypadek nie mialby miejsca gdyby nie bylo tak szybko.

Od razu napisze, że nie wiem ile jechał, ale w sumie to nieistotne. Napewno bylo za szybko, moglo byc nawet niewiele, ale wystarczylo by zgineli ludzie...

Dodam tylko, że ten przypadek powinien byc przestrogą dla tych ktorzy lubia szybko po miescie jeździc, od szybkiej jazdy sa TORY :!:
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez martin.h » piątek, 29 lut 2008, 13:14

Albert(Zambrów) napisał(a):Dodam tylko, że ten przypadek powinien byc przestrogą dla tych ktorzy lubia szybko po miescie jeździc, od szybkiej jazdy sa TORY :!:

100 % racji. Ja nawet poza miastem staram się nie przesadzać. Przy prędkościach rzędu 200 km/h, każda większa nierówność może doprowadzić do tragedii.
Ale niestety dużo Polaków to "bardzo dobrzy kierowcy", którzy myślą, że mając najnowsze BMW czy Mercedesa są bezpieczni jak w czołgu, a to tylko kawałek blachy, który w czasie wypadku gniecie się jak puszka, a wtedy nawet 10 airbagów nie pomoże.
Myślę, że Polska powinna wziąść przykład z Francji, w której obecnie wprowadzane są przepisy, które dopuszczają do konfiskaty pojazdu po dwukrotnym przekroczeniu prędkości. Wtedy może poczulibyśmy się na drogach bezpiecznie.

A Maćkowi życzę powrotu do zdrowia.
Avatar użytkownika
martin.h
A6
 
Posty: 1109
Dołączył(a): środa, 4 sty 2006, 22:45
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Hultay WRC » piątek, 29 lut 2008, 13:22

No i przydałyby się jakieś tory...nie ma gdzie poszaleć to mamy więcej szybkiej jazdy na drogach...
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości