Czy ja jestem nienormalny?

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez MarcinRally » poniedziałek, 25 lut 2008, 22:37

THIM napisał(a):
MarcinRally napisał(a):Ja to jestem dopiero nienormalny :lol:

Nie ma to jak samokrytyka :?


No i ? chyba to jest w żartach pisane :? :roll: , zresztą moja sprawa czy sie samokrytykuje. :x
Avatar użytkownika
MarcinRally
A5
 
Posty: 749
Dołączył(a): niedziela, 25 lut 2007, 10:48
Lokalizacja: Krosno


Postprzez THIM » poniedziałek, 25 lut 2008, 23:26

MarcinRally napisał(a):
THIM napisał(a):
MarcinRally napisał(a):Ja to jestem dopiero nienormalny :lol:

Nie ma to jak samokrytyka :?


No i ? chyba to jest w żartach pisane :? :roll: , zresztą moja sprawa czy sie samokrytykuje. :x


Oj, nie dąsaj się :D. Ale teksty typu "ale ja to dopiero jestem nienormalny :D" widuje się raczej na forum onetu i blogach z różowym tłem :p
Timon

http://blmotors.blog.pl/
http://www.facebook.com/BLmotors
Avatar użytkownika
THIM
A6
 
Posty: 1493
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez RallyMAN » środa, 27 lut 2008, 01:22

zwibel napisał(a):
Ja miałem taką wczoraj. Kumpel chciał kupić malucha 900ccm. Na allegro było kilka opcji. Jedna była w Jeleniej Górze ale okazała się niewypałem.


Akurat kolega tą 900 sprzedaje i według mnie świetne auto. Kilkanaście razy widziałem go w akcji i mało które auto zrobiło na mnie takie wrażenie :twisted: . Zresztą chłopak ma wielkie pojęcie o mechanice i auto jest świetnie doinwestowane. We wszystkich imprezach które się odbyły zajmował wysokie pozycje i nie pamiętam żebym nie widział tego auta na mecie :D


Hmm... Buda poobijana, sprzeglo to tam prawie nie działało, biegi jak wbijałem to nie wiedziałem w ogóle czy jakis bieg wskoczył czy nie a lewarek latał po całej kabinie, wbijając wsteczny auto ruszało do przodu, linka gazu tak zatarta, że nie odskakiwała i nie szło wyczuć gazu, hamulców to w tym aucie nie było (tak jakby bez pompy hamowało), zbieżności w tym aucie to nie robiono chyba nigdy, latało po całej drodze, kierownica chodziła ciężej niż w ciężarówce bez wspomagania, 'KLATKA' to było pół klatki (sama tylna część:shock: ), licznik przekłamywał 20km chyba, światła ledwo co świeciły. Więc jeśli dl a Ciebie to jest 'doinwestowane auto' to ja dziękuje...
Avatar użytkownika
RallyMAN
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2004, 17:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez zwibel » środa, 27 lut 2008, 08:13

Może nie o tym samym mówimy-mi chodzi o pomarańczowego z czarn maską. Akurat w rajdówce mało kogo interesuje buda(ważne żeby dziur nie miała)Reszta nie wiem jak teraz-sprzegło wiem że kupywał w połowie roku jakieś profi za które dał grubą kase. Co do zbiezności to raczej była robiona - bo gość pracuje i ma tam dobre układy w firmie zajmującej się po pierwsze zbieźnością!! I mają jedne z nowszych urządzeń.

Klatka -sprawdź dokładnie homologacje na malca i to co można zrobić ta klatka akurat jest oryginalna i sam nie chciał jej przerabiać żeby nie stracić papieru.
http://www.rajdowy.info Obrazek
Avatar użytkownika
zwibel
N2
 
Posty: 164
Dołączył(a): piątek, 31 sie 2007, 14:30
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez RallyMAN » środa, 27 lut 2008, 14:06

zwibel napisał(a):Może nie o tym samym mówimy-mi chodzi o pomarańczowego z czarn maską. Akurat w rajdówce mało kogo interesuje buda(ważne żeby dziur nie miała)Reszta nie wiem jak teraz-sprzegło wiem że kupywał w połowie roku jakieś profi za które dał grubą kase. Co do zbiezności to raczej była robiona - bo gość pracuje i ma tam dobre układy w firmie zajmującej się po pierwsze zbieźnością!! I mają jedne z nowszych urządzeń.

Klatka -sprawdź dokładnie homologacje na malca i to co można zrobić ta klatka akurat jest oryginalna i sam nie chciał jej przerabiać żeby nie stracić papieru.


To mówimy o tym samym aucie. Jeżeli chodzi o klatke to sam właściciel mówił, że jest to samoróba. A jesli chodzi o homologacje na malca to wiem jak wyglada klatka do niego bo mam znajomego co ma malucha do PZM i bylem przy jego budowie.

Ja pojechalem, wsiadłem, karnalem sie i sie zawiodłem. Porównując Malucha Twojego kolegi a tego, którego kupilismy to jest niebo a ziemia. Sorry ale takie jest moje zdanie bo jechałem tymi autkami i różnica jest kolosalna.

Sorry za OT
Avatar użytkownika
RallyMAN
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2004, 17:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez zwibel » niedziela, 16 mar 2008, 22:53

Dzisiaj ten maluch wyszarpał w KJS Jelenia Góra 1 miejsce w klasie i 2 w generalce. W generalce ustąpił tylko Astrze PZMotowej zeszperowanej na konkretnym zawieszeniu. Ustąpiły auta typu suzuki 4x4, Astry GSI,Corsy GSI itp. Jezeli ktoś szukał auta na zakupy no niestety fakt tamten sie nie nadaje on jest do wygrywania - nie do pokazywania się
http://www.rajdowy.info Obrazek
Avatar użytkownika
zwibel
N2
 
Posty: 164
Dołączył(a): piątek, 31 sie 2007, 14:30
Lokalizacja: Jelenia Góra

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 7 gości

cron