Ubezpieczenia

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez karcin » niedziela, 3 lut 2008, 13:47

W Hestia albo w Allianz nie pamiętam dokładnie jest też coś podobnego, że można raz stuknąć gdzieś bez straty zniżek :) ale to jest tylko dostępne dla ludzi mających ubezpieczenie już chyba z 5 lat czy coś takiego :D
Co do warty to naprawdę porażka, brat miał ubezpieczone auto i koleś w niego walnął to były problemy troszkę bo małą wartość auta uznali i po długich problemach kasa została odzyskana.

mam 21 lat i biorę na współwłaściciela mojego ojca co ma full zniżek i dodam, że ja mam zwyżkę bodajże 30% za wiek poniżej 25 lat i ceny wychodzą tak:
HESTIA: OC 434zł + NW(na 17tyś.zł) 100zł + HCA(holowanie itp.) 1zł = 535zł
HDI: OC 469zł + NW(na 10tyś.zł) 80zł + holowanie itp. 15zł = 534zł

i pytanko mam takie czy w PZU jest też coś takiego jak holowanie, jak Ci zabraknie paliwa itp. ?

No ale ja ubezpieczając auto nie mogę być w tej samej firmie co mój ojcieć (PZU) bo w razie kolizji on traci zniżki, a jak będę w innej ubezpieczalni to tylko w tej ubezpieczalni tracę zniżki a nie w PZU.
Pozdrawiam
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych


Postprzez AndreWRC » wtorek, 5 lut 2008, 12:03

No i wyszło na Generali :D
KAJTO OGNIA !!
Avatar użytkownika
AndreWRC
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2007, 15:47
Lokalizacja: Kraków N-H

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości