Stanik uczy niebieskich jeździć

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez MarcinRally » sobota, 19 sty 2008, 22:46

Bez Poldków nie ma Policji :P , my to mamy bogate zaplecze:
Stilo, Prywatne Mondeo, Vectra, Podlki :D , Nubiry , Passat, no i 207 z może dwa razy widziałem... przy innych krajach to dno.Ale w sumie u nas nie ma dróg na lepsze wozy :P
Avatar użytkownika
MarcinRally
A5
 
Posty: 749
Dołączył(a): niedziela, 25 lut 2007, 10:48
Lokalizacja: Krosno


Postprzez gabrally » sobota, 19 sty 2008, 23:34

MarcinRally napisał(a):Bez Poldków nie ma Policji :P , my to mamy bogate zaplecze:
Stilo, Prywatne Mondeo, Vectra, Podlki :D , Nubiry , Passat, no i 207 z może dwa razy widziałem... przy innych krajach to dno.Ale w sumie u nas nie ma dróg na lepsze wozy :P


+ Najnowsze Kie jakieś kombi i dżipki, ai w nieopodal położonym Jordanowie (miasto takie, albo wieś... nie pamietam) jezdzi Jeep. ;]
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez Świder » niedziela, 20 sty 2008, 13:54

Okazało się, że tych Renault'ów Policyjnych jest 10, a nie 2, jak wcześniej pisałem... :)
Avatar użytkownika
Świder
N3
 
Posty: 359
Dołączył(a): sobota, 30 cze 2007, 12:38

Postprzez Stig » poniedziałek, 21 sty 2008, 20:47

10 sztuk, ale na całe województwo. Po dwie mają iść do Olsztyna i Elbląga, a po jednej do Ostródy, Szczytna, Nidzicy, Ełku, Iławy i Kętrzyna.

Co do samego artykułu, po raz kolejny rozbraja mnie dziennikarska rzetelność:
onet.pl napisał(a):W ubiegłym roku Staniszewski wygrał samochodowy rajd "Kormoran" rozgrywany w Mikołajkach (...)

A co tam: Braniewo-Mikołajki - ledwo 143 kilometry różnicy...
"Bo po to jest warto na polu tym stać | I moknąć w deszczu, i w słońcu się grzać, | Włazić w pokrzywy i przez błoto brnąć, | By ujrzeć na szutrze bok"
Avatar użytkownika
Stig
N2
 
Posty: 164
Dołączył(a): wtorek, 16 maja 2006, 15:59
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Świder » wtorek, 22 sty 2008, 16:58

To może i do Pisza jeden trafi :wink:
Avatar użytkownika
Świder
N3
 
Posty: 359
Dołączył(a): sobota, 30 cze 2007, 12:38

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron