Metallica ponownie w Polsce!

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Hultay WRC » wtorek, 23 wrz 2008, 21:11

W późny sobotni wieczór(23:00) na radiowej trójce nadali 3 kawałki z tego albumu(w najbliższą sobotę podobno ciąg dalszy). ODJAZD! Dostałem takiego pałera że aż trochę przesadziłem z prędkością i nie zauważyłem kiedy leciałem 140 :oops: . Chyba już jutro pójdę po krążek ale będę go trzymał z dala od samochodu :twisted:
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce


Postprzez zales » czwartek, 19 lut 2009, 10:45

witam ponownie!

Ja nowa plytke kupilem trzy dni wczesniej w HMV w UK nie wiem jakim cudem oni sprzedawali te plytki przed oficjalna data premiery, ale mnie to mniej obchodzi bo ja dostalem :) ODJAZD ! Tak chyba tylko mozna w skrocie nazwac Death Magnetic teraz zawsze jej slucham jak jestem na silownii bo daje mi powera:)

Tak jak w moim wczesniejszym poscie napisalem bylem w Reading na koncercie w zeszlym roku, ale czego nie napisalem to jeszcze kilka tygodni puzniej pojechalem na Death Metallica Party jak to nazwal James w Londynie na O2 Arena no i musze powiedziec ze bylo zajebiscie. Scena byla na srodku wiec praktycznie widzialem wszystko to co chcialem.

W tym roku Metallica gra kilkakrotnie w UK kupilem bilet na koncert w Londynie na poczatku Marca, ale niestety kryzys ekonomiczny mojego portfela nie pozwala mi pojechac na ta impreze przez co musialem sprzedac bilet, a szkoda. Teraz znowu zauwazylem ze graja w wakacje na festivalu kolo Londynu wraz z Linkin Parkiem (moj drugi najlepszy zespol), ale znowu nie moge pojechac bo akurat w ten weekend moj kolega na wesele.
Avatar użytkownika
zales
N1
 
Posty: 66
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 08:42
Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka/Cardiff

Postprzez Marmetal » czwartek, 19 lut 2009, 12:30

O, widzę że mam nowego kolegę na forum Autoklubu 8). Ty byłeś w Londynie na koncercie poświęconym premierze Death Magnetic, ja byłem w Berlinie trzy dni wcześniej ;). Moją relację z tego wspaniałego wydarzenia można przeczytać tu :). Ja niestety nie dorwałem biletów na nową trasę, ale zrobię wszystko żeby pojechać na jakiś zagraniczny koncert w tym roku. W końcu co jak co, ale ten zespół to moja życiowa miłość :).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez zales » czwartek, 19 lut 2009, 12:43

No jakos przeczytalem ta twoja relacje :) A powiedz mi jestes w MetClubie czy dostales bilet z Mission Metallica ?
Avatar użytkownika
zales
N1
 
Posty: 66
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 08:42
Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka/Cardiff

Postprzez Marmetal » czwartek, 19 lut 2009, 12:45

Dzięki za przeczytanie, możesz zostawić komentarz jak chcesz ;). A na koncert w Berlinie pojechałem jako członek MetClubu, jeśli chcesz się zapisać albo potrzebujesz pomocy to możesz na mnie liczyć, bo warto!
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez zales » czwartek, 19 lut 2009, 12:49

No jaz w MetClubie jestem od ponad roku wlasnie przed koncertem w Londynie sie zapisalem :) Ja zaplacilem 5 funciakow za bilet a pojechalem z kolezanka i z moim znajomym anglikiem ktory juz byl na ponad 30 koncertach Metallici i od ponad 15 lat jest w MetClubie :) Ja powiem ci ze pierwszy raz bylem na tej stronie overkill.pl ja zawsze przegladam metallica.com i tyle :) No a wlasnie po ile sprzedawali koszulki w Berlinie ? Bo ja kupilem z koncertu jedna ale na plecach mam daty z Berlina i Londynu, a tych tylko z obrazkiem O2 Arena w Londynie juz niestety nie bylo. Jeszcze je sprzedaja na oficjalniej stronie, ale niestety tylko i wylacznie rozmiary S a to dla mnie zdecyowanie za maly rozmiar :)
Avatar użytkownika
zales
N1
 
Posty: 66
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 08:42
Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka/Cardiff

Postprzez Marmetal » piątek, 20 lut 2009, 22:32

Respekt dla Twojego znajomego, też znam kilku zagranicznych doświadczonych fanów, którzy byli na kilkudziesięciu koncertach :). Gdybym tylko miał możliwości finansowe to też bym tak jeździł za zespołem. Co do strony Overkill.pl, zapraszam (również na forum), to najlepsze źródło informacji o Metallice, a zapewniam że widziałem mnóstwo stron o tej grupie ;). Z kolei jeśli chodzi o koszulki to sprzedawali je chyba po 20 euro, ale nie jestem pewien (może po 30?). Kupiłem taką 8). Pozdrawiam!
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez zales » piątek, 20 lut 2009, 22:40

No ja wlasnie takze chcialem taka kupic ale z O2 Arena z Londynu no ale tak jak mowilem w poprzednim poscie niestety sa tylko rozmiary S do sprzedania. No wiesz chyba bede musial sie zapisac na ta strone oraz forum. I chyba nawet zrobie to za chwile :)
Avatar użytkownika
zales
N1
 
Posty: 66
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 08:42
Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka/Cardiff

Postprzez Marmetal » piątek, 20 lut 2009, 23:00

Dobry wybór, jeszcze raz zapraszam ;).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Gucio » sobota, 14 mar 2009, 17:43

http://www.youtube.com/watch?v=Bqi8LCQ- ... re=related
Mój film ulubiony! Kawałek nie do zdarcia! Z reszta tak jak napisałem pod filmem...Newsted to chyba najlepszy basista jakiego znam...nie wiecie gdzie on teraz szarpie za struny? Gra w jakimś zespole?
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Marmetal » sobota, 14 mar 2009, 21:07

Jason miał jakiś czasu temu problemy z kręgosłupem i przestał grać. Od tamtego czasu nie wiadomo co tak naprawdę się z nim dzieje.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez MSG Racing » sobota, 14 mar 2009, 22:29

Jeson ponoć opuścił metallice dla rodziny. Żona i dziecko to dla niego teraz priorytet.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Karol » sobota, 14 mar 2009, 22:59

Jason opuszczając metallice zarzucał pozostałym członkom, że angażaują się w rodzine, olewając muzyke. Zreszta sam wielkokrotnie powtarzał, że decydujac sie na zostanie muzykiem, zrezygnował z żony, dzieci, rodziny.
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez Marmetal » niedziela, 15 mar 2009, 21:52

Nie jest to do końca prawdą. Jason odszedł z zespołu tłumacząc się problemami z kręgosłupem, jednak tak naprawdę nie mógł wytrzymać presji ze strony Jamesa, któremu nie podobało się to, że Jason będąc członkiem Metalliki angażował się w wiele pobocznych projektów, nie skupiając się według niego w 100% na Metallice.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez MSG Racing » poniedziałek, 16 mar 2009, 15:53

Kiedyś w ŚP RockRadiu był wywiad z nim i tam tak mówił, i stąd mi to w głowie utkwiło.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron